lek. stom. Małgorzata Łodzińska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta, Stomatolog

Dziękuję za piękny uśmiech ;)))!!! Polecam w 100%

Dziękuję za piękny uśmiech ;)))!!!
Polecam w 100%

miałam poważną sprawę z zębami. Pani doktor poradziła sobie z tym w 100 %. wiem, że gdyby nie jej doświadczenie miała bym teraz okropne zęby. wielu ortodontów nie było w stanie mi pomóc. czas oczekiwania faktycznie długi, ale zdecydowanie jest to osoba godna polecenia

Bardzo niedelikatna, niemiła osoba, komentująca, uszczypliwa, wiecznie niezadowolona, zwracająca się do pacjenta: "wypluć", "wypłukać", "otworzyć". Zero kultury osobistej. Asystentka podobnie. Mimo umówienia się na wizytę trzeba czekać jeszcze ok. godziny w poczekalni. Nie tłumaczyła choroby ani metody leczenia. Na zadanie pytania dotyczące tego - odpowiadała szczątkowo, niekompetentnie. Jakaś zupełna porażka. Nie polecam nikomu wizyt u tej pani.

Mimo umówienia się na wizytę trzeba czekać jeszcze ok. godziny w poczekalni.
Jakaś zupełna porażka.
Nie polecam nikomu wizyt u tej pani.

Moi drodzy dzięki dr Łodzinskiej mam najpiękniejsze zęby, gdzie nie pojadę wszyscy zachwycają się moim uśmichem. Chcesz mieć piękne zęby to tylko Łodzińska jest Ci stanie pomoc i spełni Twoje oczekiwania co do uśmiechu a reszta jest nieważna. Dla mnie w tym gabinecie jest super atmosfera a panie tam pracujące zawsze uśmiechnięte az miło się tam chodzi.

Trochę niektórych poniosło z tą nieuprzejmością - czy Państwo chodzą tam w celach towarzyskich? Ja zanim poszedłem zrobiłem rozeznanie wśród stomatologów i nawet protetyków - jednoznacznie polecono mi ten gabinet. Ocenę "4" dałem w jednym punkcie bo rzeczywiście jeśli chce się wiedzieć co i jak trzeba dopytać. Spytałem i dokładna odpowiedź otrzymałem. Z drugiej strony nie jest to wiedza pacjentowi niezbędna - albo się ufa specjaliście albo nie. Ja się nie zawiodłem. Gorąco polecam. P.S. Asystentka bardzo wesoła i miła :)

P.S. Asystentka bardzo wesoła i miła :)

Pani doktor bardzo nieuprzejma. Wyleczone przez nią zęby poprawiać musiał kilkakrotnie inny specjalista. Niekompetentna stomatolog, mająca kompleksy na punkcie własnego syna, o którym opowieściami zanudza pacjenta. Asystentka - nawet tak niewymagającego zadania jak umycie pacjentowi zębów nie potrafi wykonać dobrze. Nie polecam...

Pani bardzo się spóżnia i mimo określonej godziny na wizytę,nigdy nie udało się wejść o czasie.czas "poślizgu" do 2 godz.

Pani Dr Małgosia jest super:)Bardzo dużo mi pomogła. Miałam straszne problem z moim uzębieniem ale teraz moje zęby wyglądają zdrowo i pięknie.

Bardzo miła pani polecam :)Co prawda byłam dopiero na 1 wizycie, ale wiem już wszystko. U niektórych ortodontów można spodziewać się tylko "proszę wyrwać ten i ten ząb dziękuje"a tutaj nie musze wyrywać: )

Profesjonalne podejście do tematu, zęby mam piękne, proste..można się śmiało uśmiechać