Małgorzata Lompe-MazurMałgorzata Lompe-Mazur - zdjęcie profilowe

Małgorzata Lompe-Mazur

Psycholog, Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Psychoterapii uczyłam się w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych Gestalt w Krakowie, akredytowanej w EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz Europejskie Towarzystwo Psychoterapii (EAP).
Jestem także Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zdobywałam w Klinice Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w II Klinice Psychiatrycznej WUM Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, w Towarzystwie Pomocy Młodzieży oraz w trakcie prywatnej praktyki.

Zajmuję się wsparciem psychologicznym oraz psychoterapią. Prowadzę terapię indywidualną, z osobami doświadczającymi trudności w relacjach, rodzicielstwie, o obniżonym nastroju, w trakcie kryzysów życiowych, a także pragnących się poznawać i rozwijać swój potencjał.

Przez wiele lat pracowałam w biznesie, znam rzeczywistość panującą w korporacjach, wyzwania z jakimi mierzą się pracownicy różnych szczebli, stres wpływający na pozostałe sfery życia. Bliski jest mi temat szukania własnej ścieżki w pracy i wypalenia zawodowego. Osobiście doświadczyłam procesu zmiany drogi zawodowej.

Pomagam także osobom, które dorastały w rodzinach dysfunkcyjnych, oraz z zaburzonymi nawykami w odżywianiu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Zakres pomocy

Depresja i stany obniżonego nastroju

Stres wraz z objawami somatycznymi

Poszukiwanie sensu w życiu

Niskie poczucie wartości, obniżona samoocena, nieumiejętność stawiania granic

Problemy w bliskich relacjach partnerskich, rodzicielskich i ze światem zewnętrznym

Sytuacje kryzysowe

Wypalenie zawodowe, stres w pracy, mobbing

Perfekcjonizm

DDA

W relacji terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie autentyczność i zrozumienie, prawdziwe spotkanie z drugim człowiekiem i szacunek dla jego świata.

Prywatnie jestem żoną i mamą 10-letniego Ignacego.