lekarz Małgorzata Loroch

Dość sympatyczna i ma miłe podejście do pacjentki, jednak zauważa się jej roztargnienie (podczas jednej z moich wizyt miała kilka pomysłów co do mojego leczenia, a na następnej i tak zrobiła co innego). Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży, początkowo spełniała moje oczekiwania, lecz po konsultacji z innym ginekologiem, miałam pewien niedosyt informacji, wychodząc od niej z gabinetu. Mało mówi o rozwoju dziecka, stanie pacjentki w ciąży. Odmówić jej jednak nie można zainteresowania samopoczuciem, wynikami badań oraz ogólnym stanem zdrowia pacjentki między wizytami (często prosiła o kontakt telefoniczny). Tak czy inaczej, póki co, jest ona moim ginekologiem, choć teraz to chyba ze względu na możliwość szybkiej wizyty i dostosowanie się do mnie, jeśli chodzi o godziny wizyt.

Miła, sympatyczna, kontaktowa, aczkolwiek bardzo roztargniona. Lubi pogadać, nie koncentrując się zbytnio na problemie.

Z tej wizyty wyszłam tak oglupiała jak nigdy.Właściwie nie usłyszalam odpowiedzi na żadne moje pytanie. Pani doktor mówi szybko, widac w niej roztargnienie, jakby się gdzieś spieszyła. Nie polecam absolutnie.Zresztą musiałam udać się do innego ginekologa, by wreszcie uslyszeć co mi dolega.Wyszłam od pani doktor z gabinetu zmęczona, przytłoczona. Od razu zadałam sobie pytanie: Po co ja tam w ogóle poszłam.

wizyta u pani doktor była najgorszą jaką do tej pory miałam. Niezaangazowana, zamiast przedstawic problem i chorobe, usłyszalam tylko liste rzeczy ktore w zwiazku chorobą mogą mi grozic,(o ktorych doskonale wiem) niektóre okreslenia były wrecz obrazliwe, głownie slyszalam niezbyt trafne komentarze. co do cytologi.. nie nalezy ona do relaksujących zabiegów, ale to jak została przeprowadzona przez pania doktor pozostawia wiele do zyczenia. Moze prywatna wizyta i wpływ pieniedzy na konto byloby lepsza motywacją do zaangazowania i pomocy niż mloda pacjentka z powaznym problemem zdrowotnym, niezaleznym od niej. Ale to oczywiscie tylko moje doswiadczenia i opinia. Pozdrawiam.

goraco polecam, prowadzila moja ciaze. jezeli miala jakies watpliwosci zawsze starala sie skonsultowac z innymi lekarzami. mnostwo badan i ciagly kontakt. moglam dzwonic do niej w kazdej sprawie, zawsze znalazla czas aby udzielic porady. rowniez ona oczekiwala informacji telefonicznej pomiedzy wizytami. mila konkretna i czulam sie u niej jak bym byla tylko jedna jej pacjentka

Pani Małgorzata Loroch jest niesympatyczna i niekompetentna jeśli idzie się na NFZ. Mam problemy z piersiami, całe są w guzach. Na wizycie pani doktor nawet nie zbadała piersi. Wypisała w książeczce wizytę, wyrwała kartkę i powiedziała, że to normalne w moim wieku, że mam jakieś zgrubienia (mam 21 lat). Zapytałam się czy może zbadać piersi lub wysłać mnie na badanie USG, ponieważ martwią mnie te zgrubienia. W rodzinie kilka osób miało raka piersi i dlatego przyszłam na wizytę. Powiedziała, że same zgrubienia zejdą kiedyś i mam przyjść do kontroli za jakiś czas. Dalej nie ustępowałam, aż pani podniosła głos i delikatnie mówiąc wyprosiła mnie z gabinetu, bo już skończył się czas mojej wizyty - ma następnego pacjenta. Chciała dać mi do zrozumienia, że mam przyjść prywatnie. Nie stać mnie, aby chodzić prywatnie, jestem studentką i nie pracuje. Uważam, że skoro pani doktor dostaje pensje od NFZ powinna też okazać szacunek osobom, które nie są w stanie chodzić na prywatne wizyty. Jeśli nie potrafi być sympatyczna, to niech przyjmuje tylko prywatnie. Poza tym kwota 120 zł moim zdaniem jest zbyt wysoka. Dlatego musiałam zmienić lekarza. Osobiście nie polecam pani doktor Loroch.

bardzo mila i sympatyczna, podejście do pacjentki wzorowe, godna polecenia.

bardzo mila i sympatyczna, podejście do pacjentki wzorowe, godna polecenia.

Czy ktoś wie może czy Pani Doktor przyjmuje w ramach NFZ? Jeżeli tak, to gdzie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy ktoś wie może czy Pani Doktor przyjmuje w ramach NFZ? Jeżeli tak, to gdzie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dr Loroch prowadzi moją ciążę i jak na razie jestem zadowolona. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie, a w przypadku jakichkolwiek problemów i wątpliwości jest możliwy z nią również kontakt telefoniczny, nawet o późnej porze. Jest ginekologiem godnym polecenia.

Do pani doktor trafilam z polecenia.Otoz moj problem wygladal nastepujaco:po roku starania sie o dzidziusia nie moglam zajsc w ciaze,pani dr.najpierw przeprowadzila ze mna wywiad a nastepnie wypisala jakie badania musze zrobic ja i maz.Byl monitoring owulacji czyli wszystko tak jak powinno byc.W ciaze udalo mi sie zajsc po 3m-c od pierwszej wizyty u pani dr.Mila,uprzejma,poswieca tyle czasu pacjentce ile potrzeba.W poczekalni nie ma tloku gdzyz pacjentki umawiane sa na konkretna godzine.