lekarz Małgorzata Loroch

Również polecam :)Byłam u Pani dr w ramach NFZ. Bardzo miła, budząca zaufanie, nowoczesny sprzęt.

Leczyłam się u Pani dr zarówno państwowo jak i prywatnie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią dr Loroch każdej kobiecie. Profesjonalizm i zaangażowania z jakim podchodzi się do pacjenta jest niesamowity. Dodatkowo Pani dr jest niezwykle miła i uprzejma. Jeśli masz jakiś problem z którym inny lekarz nie może sobie poradzić spróbuj go skonsultować właśnie z tą Panią dr.

Ja równiez jestem zadowolona z Pani doktor.Polecam gorącą.

Ja równiez jestem zadowolona z Pani doktor.Polecam gorącą.

wszystko co jest napisane powyżej to prawda, mnie p. doktor zawiodła jednorazowo, w momencie kiedy potrzebowałam konsultacji nie odbierała telefonu przez kilka dni próbowałam daremnie...poroniłam, nie obwiniam jej za to lecz myślę że gdyby była dostępna może udałoby się temu zapobiec.

Milszego i tak zaangazowanego w swoja prace lekarza nigdy nie widzialam! Polecam wszystkim

Wizyta u Pani doktor Loroch, była pierwszą wizytą u ginekologa z której wychodziłam bardzo zadowolona. (a byłam u wielu 38 lat 2 ciąże).Dowiedziałam się o tym gabinecie ginekologicznym z gazety "Twój Styl", który poleca profilaktyczne badania. Juz w poczekalni dostrzegłam tabliczkę, że jest to przyjazny gabinet, i tak było. Przywitała mnie usmiechnięta Pani doktor, świetnie sie mną zajęła, badając wszystko tłumaczyła, czułam,że jestem w dobrych rękach. Gabinet ma nowoczesny sprzęt i coś co spotkałam po raz pierwszy (a co powinno być normą w dzisiejszych czasach) jednorazowe spódniczki i obuwie dostępne w przebieralni. Naprawdę bardzo polecam, wizyty u Pani doktor Małgorzaty Loroch.

dr Loroch prowadziła mi całą ciążę i jestem bardzo zadowolona, dzwoniłam do niej nawet w nocy, jeśli ma jakieś wątpliwości to odrazu daje skierowania tam gdzie trzeba, przy każdej wizycie robi usg, jestem po 2 poronieniach i za 3 razem zajscia w ciaże dr mnie dokładnie kontrolowala czy wszystko przebiega prawidłowo.