dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

Bardzo polecam Aldent! Profesjonalni specjaliści znający się na rzeczy ! Doprowadzili moje zęby do idealnego stanu , dzięki czemu mogę się w pełni uśmiechać nie stresując brzydkim uzębieniem. Wszystkie zabiegi wykonywane bezboleśnie i w pełnej sterylności, do tego miły i ciepły personel służący zawsze pomocą . Bardzo cenię Państwa Doktorów Paradowskich bo są cudownymi lekarzami i ludźmi! Jeżeli ktoś ma kłopoty z zębami to tylko oni , nikt inny ! Zawsze będę polecać Aldent!

Centrum ALDENT jest w pełni przystosowane rowniez do dzieci-stosuja znieczulenie komputerowe, starają się, aby leczenie przebiegało wesoło, bezbolesnie i było pozytywnie zapamiętane, było naprawdę w porządku. To bardzo nowoczesny gabinet,:)

było naprawdę w porządku. To bardzo nowoczesny gabinet,:)

Witam, Polecam Panią doktor! Przesympatyczna Pani, która bardzo starannie podeszła do mojego leczenia. Jestem mężczyzną który bardzo dawno nie był u stomatologa i bardzo obawiałem się wizyty. Pani doktor potraktowała mnie bardzo delikatnie. Jestem bardzo wdzięczny za takie przyjęcie. Leczenie było naprawdę bezbolesne. Od tej pory wiem, że mogę zaufać dentyście. Bardzo się cieszę bo moje uzębienie nabrało całkiem nowego wygładu. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Aldentu na al. Krasnickiej.

Witam,

Bardzo uprzejma pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Oby więcej takich specjalistów. Wtedy każdy na wizycie czułby się komfortowo.

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, co przekłada się na mniejszy stres w trakcie zabiegu. Bardzo polecam - szczególnie osobom, które boją się dentysty.

Pragnę polecić serdecznie gabinet Aldent! Prawdziwi fachowcy. Miałam wprowadzane 3 implanty. Zabieg przebiegł bezbolesnie. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką mi zapewniono. Czułam się komfortowo i bezpiecznie. A zabieg implantacji wcale nie jest taki straszny jak wszyscy to opisują. Pozdrawiam cały zespół Aldetu. Weronika

Weronika

Jestem stałym pacjentem w Aldencie , u Państwa Paradowskich leczę zęby od lat i nigdy nie zmienię lekarza na innego! Zęby leczy się tam z przyjemnością , nic nie boli, nie trwa to długo , Pani doktor zawsze miła , uśmiechnięta, nigdy jeszcze nie odmówiła pomocy. Ci lekarze naprawdę znają się na tym co robią . Aldent polecam każdemu kto ma problem zębami !

Polecam gorąco panią doktor!! Chodzę do niej z moją 4 letnią córeczką, która panicznie bała się wizyt u dentysty po pierwszym spotkaniu wyszła z uśmiechem na buzi byłam zdumiona że sama siedzi na fotelu nie trzeba jej trzymać. Po wizycie dostała dyplom który wisi w jej pokoju. Gdy teraz jeździmy na wizyty kontrolne mała z uśmiechem na twarzy jeździ do swojej ulubionej pani doktor. Polecam!!

Witam, Polecam Panią doktor bardzo! Profesjonalne podejście do pacjenta. Leczony miałam ząb kanałowo pod mikroskopem. Wszystkie procedury postępowania zostały ze mną omówione co bardzo mi się podobało, bo większość lekarzy coś tam sobie robi a nic nie mówi. Widać że sprzęt bardzo konkretny i nowoczesny, leczenie przebiegło sprawnie i tylko na dwóch wizytach. Ceny chyba jak wszędzie. Ja bardzo polecam!

Witam,
Polecam Panią doktor bardzo!

Polecam klinikę Aldent. Wykonywałem u Pani doktor korony pełnoceramiczne na które dostałem aż 15 lat gwarancji. Na początku obawiałem się tego pomniejszania u mnie zębów żeby założyć korony, ale cieszę się, że się zdecydowałem. Korony są idealnie dopasowane do moich pozostałych zębów pod względem koloru kształtu itp. REWELACJA!!! polecam wszystkim którym zależy na odzyskaniu zdrowego uśmiechu. Pozdrawiam cały zespół Aldentu.

Pozdrawiam cały zespół Aldentu.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Lublin"?

Zakład Chirurgii Stomatologii
ul. Karmelicka 7