dr Małgorzata Nita-Nowak

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna i miła. Cały stres schodzi po wejściu do gabinetu, delikatna i wyrozumiała. Polecam serdecznie. Wybrałam Panią doktor na pierwszą wizytę u ginekologa i jestem bardzo zadowolona.

Nie polecam, wprowadzila nas w blad stwierdzajac inna plec dziecka niz byla. Jaki lekarz moze popelniac takie bledy. Z daleka od tej kobiety.

Nie pisze nigdy opinii ale zawsze czytam tym razem postanowiłam zrobić inaczej . Pani doktor stwarza bardzo przyjazną atmosferę, wszystko tłumaczy i jest bardzo empatyczna . Jest bardzo delikatna podczas badania. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i nie zostałam pospieszana . Byłam na wizycie w Medyku .

Chodze do Pani doktor od 8 lat, od poczatku wzbudzila moje zaufanie. Przede wszystkim bardzo empatyczna, pomocna, chetnie odpowiada na wszystkie pytania, doradzi. Jeszcze sie nie zdarzylo, zebym trafila na jej zly humor czy brak kompetencji. Jestem bardzo zadowolona, ze do niej trafilam. Z czystym sumieniem moge polecic jako dobra ginekolog!

Z czystym sumieniem moge polecic jako dobra ginekolog!

Od kilku lat chodzę na wizyty do Pani doktor Nity - Nowak, prowadziła również moją ciążę. Kompetentna, pomocna, życzliwa - na pewno godna polecenia.

Ja niestety mam przykre doświadczenie, byłam w 9 tygodniu ciąży kiedy pojawiło się bardzo nie wielkie plamienie brązowe, zgłosiłam się do dr Nity-Nowak która zrobiła usg i stwierdziła że wszystko jest wporządku i nie ma obaw do niepokoju zapytałam czy nie muszę jechać do szpitala dla bezpieczeństwa, odpowiedziała nie nie ma potrzeby to się często zdarza, zapytałam co mam robić czy odpoczywać czy leżeć nie ma takiej potrzeby usłyszałam, może pani jak pani chce odpocząć psychicznie, po dwóch dniach dostałam plamienia czerwonego pojechałam do szpitala i usłyszałam tam że mam nie wstawać z łóźka i jak tylko plamienie jakiekolwiek sie pojawiło to powinnam leżeć i nic nie podnosić po czym zadzwoniła do mnie Dr Nita-Nowak i powiedziała żebym nie przesadzała i żebym nie leżała bo nie ma takiej potrzeby zeby leżeć cały czas po 3 dniach straciłam mojego aniołka :( Dr Nita-Nowak sympatyczna budzi zaufanie ale nie koniecznie kompetentna:(

Byłam u pani doktor z małym dzieckiem. Badanie przeprowadzone zupełnie bezstresowo, w miłej atmosferze, leczenie dobrze poprowadzone. Na pewno polecam jako lekarza dla dzieci.

Ginekolog warty polecenia,prowadzi aktualnie moją ciąże,bardzo chętnie chodzę na każde spotkanie,Pani doktor miła,odpowiada chętnie na wszystkie badania,nie mam żadnych zastrzeżeń,wprowadza miłą atmosferę,chętnie mówi o własnych osobistych doświadczeniach.

Chodzę do pani doktor na wyzyty do Medyka. Jest bardzo miła i uprzejma. Polecam każdemu!!!

Pani Doktor pisze sobie sama dobre opinie. To widać. Ja nie wiem kim właściwie ta Pani jest i co ta Pani robi w Częstochowie? Nie mam do niej zaufania. Dla mnie to żadna specjalistka. Ma w ogóle specjalizację? Czuję się oszukana.