dr Małgorzata Nita-Nowak

Ginekolog

3,9
3,9

Ja niestety mam przykre doświadczenie, byłam w 9 tygodniu ciąży kiedy pojawiło się bardzo nie wielkie plamienie brązowe, zgłosiłam się do dr Nity-Nowak która zrobiła usg i stwierdziła że wszystko jest wporządku i nie ma obaw do niepokoju zapytałam czy nie muszę jechać do szpitala dla bezpieczeństwa, odpowiedziała nie nie ma potrzeby to się często zdarza, zapytałam co mam robić czy odpoczywać czy leżeć nie ma takiej potrzeby usłyszałam, może pani jak pani chce odpocząć psychicznie, po dwóch dniach dostałam plamienia czerwonego pojechałam do szpitala i usłyszałam tam że mam nie wstawać z łóźka i jak tylko plamienie jakiekolwiek sie pojawiło to powinnam leżeć i nic nie podnosić po czym zadzwoniła do mnie Dr Nita-Nowak i powiedziała żebym nie przesadzała i żebym nie leżała bo nie ma takiej potrzeby zeby leżeć cały czas po 3 dniach straciłam mojego aniołka :( Dr Nita-Nowak sympatyczna budzi zaufanie ale nie koniecznie kompetentna:(

Od kilku lat chodzę na wizyty do Pani doktor Nity - Nowak, prowadziła również moją ciążę. Kompetentna, pomocna, życzliwa - na pewno godna polecenia.

Byłam u pani doktor z małym dzieckiem. Badanie przeprowadzone zupełnie bezstresowo, w miłej atmosferze, leczenie dobrze poprowadzone. Na pewno polecam jako lekarza dla dzieci.

Anioł nie człowiek, byłam pierwszy raz u ginekologia i to właśnie u Pani Doktor. Była bardzo zestresowana, ale od razu to minęło, gdyż Pani Doktor tak wszysko mi wytlumaczyła, wsparła psychicznie, od razu wzbudziła moje zaufanie. Wszystko na spokojnie wytłumaczyła, wykonała badania tak by ,,pierwszak'' nie nabrał wstrętu do wizyt u ginekologa. GORĄCO POLECAM!

Ginekolog warty polecenia,prowadzi aktualnie moją ciąże,bardzo chętnie chodzę na każde spotkanie,Pani doktor miła,odpowiada chętnie na wszystkie badania,nie mam żadnych zastrzeżeń,wprowadza miłą atmosferę,chętnie mówi o własnych osobistych doświadczeniach.

Mega dobry lekarz, podchodzi do przypadku indywidualnie i chce go rozwiązać za wszelką cenę. Przede wszystkim miła i uprzejma osoba,z którą chętnie się rozmawia. Polecam bardzo wizytę u tej Pani.

Pani doktor uśmiechnięta, bardzo sympatyczna i wzbudzająca zaufanie. Chyba nigdy nie wybiorę się do innego lekarza, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i wszystko tłumaczy. Polecam bardzo, bardzo!

Chodzę do pani doktor na wyzyty do Medyka. Jest bardzo miła i uprzejma. Polecam każdemu!!!

Lista superlatyw dotyczaca pani doktor nie ma końca :) Kompetentna , cierpliwa , uprzejma. Polecam tego lekarza wszystkim dziewczynom :) ja do Pani doktor zgłosilam sie bedąc w ciąży i od razu wzbudziła moje zaufanie swoim profesjonalnym podejsciem :)

nie wiem skąd te dobre opinie, Pani doktor w szpitalu jest bardzo mało kompetentna, niechętna do rozmowy, rano robiła mi usg i tylko raczyła skinąć głową gdy ją zapytałam czy wszystko w porządku, wieczorem rodziłam i okazało się, że dziecko jest owinięte pępowiną, całe szczęście wszystko się dobrze skończyło(poród odbierał dr.Płachecki). Prawdziwy lekarz i prywatnie i w szpitalu powinien jednakowo opiekować się pacjentem. ODRADZAM. ps szczerze to na początku myślałam. że to jakaś praktykantka.