dr Małgorzata Nita-Nowak

nie wiem skąd te dobre opinie, Pani doktor w szpitalu jest bardzo mało kompetentna, niechętna do rozmowy, rano robiła mi usg i tylko raczyła skinąć głową gdy ją zapytałam czy wszystko w porządku, wieczorem rodziłam i okazało się, że dziecko jest owinięte pępowiną, całe szczęście wszystko się dobrze skończyło(poród odbierał dr.Płachecki). Prawdziwy lekarz i prywatnie i w szpitalu powinien jednakowo opiekować się pacjentem. ODRADZAM. ps szczerze to na początku myślałam. że to jakaś praktykantka.

a ma ktoś z Was kontakt do Pani Małgorzaty Nita-Nowak, chciałabym iść do niej ale w medyku już praktycznie wszystko zajęte, a nie wiem gdzie jeszcze przyjmuje. Proszę o pomoc

Anioł nie człowiek, byłam pierwszy raz u ginekologia i to właśnie u Pani Doktor. Była bardzo zestresowana, ale od razu to minęło, gdyż Pani Doktor tak wszysko mi wytlumaczyła, wsparła psychicznie, od razu wzbudziła moje zaufanie. Wszystko na spokojnie wytłumaczyła, wykonała badania tak by ,,pierwszak'' nie nabrał wstrętu do wizyt u ginekologa. GORĄCO POLECAM!

Pani doktor uśmiechnięta, bardzo sympatyczna i wzbudzająca zaufanie. Chyba nigdy nie wybiorę się do innego lekarza, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i wszystko tłumaczy. Polecam bardzo, bardzo!

Mega dobry lekarz, podchodzi do przypadku indywidualnie i chce go rozwiązać za wszelką cenę. Przede wszystkim miła i uprzejma osoba,z którą chętnie się rozmawia. Polecam bardzo wizytę u tej Pani.

Lista superlatyw dotyczaca pani doktor nie ma końca :) Kompetentna , cierpliwa , uprzejma. Polecam tego lekarza wszystkim dziewczynom :) ja do Pani doktor zgłosilam sie bedąc w ciąży i od razu wzbudziła moje zaufanie swoim profesjonalnym podejsciem :)

Wspaniała kobieta prowadziłam u pani dr. ciąże:) nigdy innego lekarza!! Czułam się jak pod okiem własnej mamy:)