lekarz Małgorzata Okręglicka-Lewandowska

2,1
1,9
1,8

Niech każdy od niej ucieka gdzie tylko może!!!!!! Kobieta wyniszcza ludzi psychicznie. Jest totalnym zerem. Żadnych wartości wewnętrznych. Niech każdy na nią uważa...

Jest totalnym zerem. Żadnych wartości wewnętrznych. Niech każdy na nią uważa...

Potwór nie lekarz. Kompletny brak kompetencji do pracy jaką wykonuje. Jest agresywna, chaotyczna, a co najważniejsze bardzo nie miła a wręcz okropna dla pacjenta i jego najbliższych. Nie spotkałam w całym swoim życiu gorszego lekarza.. aż brak mi słów, ze taki człowiek pomaga ludzią, którym już tak niewiele dni pozostało. Zero współczucia, jakiejkolwiek wiary w pacjenta. Jest nie tylko złym lekarzem ale bardzo złym człowiekiem. NIKOMU NIE POLECAM TEJ PASKUDNEJ KOBIETY!!!

Bardzo miła Pani Doktor zajęła się moją mamą bardzo szczegółowo, lekarz w POZ diagnozował mają mamę przez 6 miesiacy a Pani Doktor od razu postawiła rozpoznanie na podstawie przedstawionych badań.

miałam styczność z Panią dr na pogotowiu, mam zaufanie do wiedzy i kompetencji lekarzy ale jeśli chodzi o kompetencje do pracy z drugim człowiekiem to ta Pani dr ich nie posiada, nie wiem czy nie lubi ludzi czy miała gorszy dzień

Wredna baba . Jak moze powiedziec ze mamy sie zgłosić do niej i po świstek do zusu jak mama bedzie jescze żyła. Wiem ze jest żle ale ona przesadza .

Brak jakiegokolwiek zaangażowania, oraz zainteresowania pacjentem. Tłumaczenie chorób poniżej poziomu krytyki, ale to nie najgorsze! Brak szacunku i kultury do drugiego człowieka! Totalny brak manier i atakowanie pacjenta. Skandaliczne zachowanie! Nie polecam nikomu!