dr n. med. Małgorzata Płocka-Lewandowska

2,9
3,2
3,1
2,8

To, że mam złe doświadczenia, wynika po części z sytuacji, w której ja i moja rodzina znalazła się w czasie, gdy korzystałam z usług dr. Płockiej-Lewandowskiej. Jeśli jednak chodzi o przepisywanie leków to zgadzam się, warto zachować daleko idącą ostrożność. Jako alternatywę polecam następujące książki: James S. Gordon "Unstuck" oraz wszelkie Dr. Daniela G. Amen (tak, dokładnie jak "amen" :) Dr. Płockiej jestem wdzięczna za chęć pomocy w trudnym okresie, gdy istotna część informacji pozostała dla niej ukryta. Pacjent i jego rodzina niekoniecznie mówią wszystko i lekarz psychiatra powinien mieć ...

James S. Gordon "Unstuck"
oraz wszelkie Dr. Daniela G. Amen (tak, dokładnie jak "amen" :) Dr. Płockiej jestem wdzięczna za chęć pomocy w trudnym okresie, gdy istotna część informacji pozostała dla niej ukryta. Pacjent i jego rodzina niekoniecznie mówią wszystko i lekarz psychiatra powinien mieć to na uwadze. No i lekarz powinien być lojalny wobec pacjenta, a nie wobec całej reszty...
Wszystkim Potrzebującym życzę wiary w siebie, odwagi, samodzielności, zapału do walki i siły. Oraz zdrowego dystansu do siebie, lekarzy itp. Warto jest też szukać pomocy nie u jednej, a u większej liczby osób. "Co dwie głowy, to nie jedna" :) No i czasem rozwiązanie przynosi dopiero daleka podróż. Odwagi!

Już raz wyraziłam swoją negatywną opinie o tej Tą Pani wie kto to piszę i to wystarczy ,bo między innymi na moim bracie robiła doktorat .Po konsultacji z innymi skończyło się na skardze u Pani Ordynator To od DR Linke dostałam przeprosiny za zachowanie Jej doktorantki i pełną informację dlaczego mój Brat został zaproszony do kliniki .Klinika powinna wiedzieć robiąc badania jaki podać lek ,aby chory nie miał tak uciążliwych objawów ubocznych .Mój ,a raczej brata psychiatra od razu wiedział ,że trzeba w takim przypadku zastosować zastosować inny psychotrop .Ten lek powinno zacząć stosować w szpitalach .Lekarz mi zaufał i tak mój brat nie jest już dziś,, roślinką ,, Coś się jednak dobrego wydarzyło z tego zła które było u zarozumiałych naukowców gdzie człowiek jest przedmiotem ich pseudokarier .Psychiatria jest specyficzną dziedziną lekarz z powołania to ta Pani nie jest .Nie będę dyskutowała w dniu dzisiejszym o Jej wiedzy fachowej,skoro otworzyła prywatną praktykę musi się starać .Nie stać Ją było na słowo przepraszam za armaty które wobec mnie wytoczyła .Minęło ponad dziesięc lat od tego zdarzenia Dobrze że można wypowiedzieć swe uwagi w internecie ,trafia mnie że ktoś daje tej Pani notki z prywatnych wizyt .Prawdziwe oblicze tej Pani poznałam na własnej skórze ,a co robiła z chorymi Bóg jeden wie!!

Leczyłam się u Pani dr Płockiej kilka lat temu. Korzystałam z wizyt w gabinecie prywatnym. Czytając powyższe komentarze poczułam się bardzo dziwnie, sformułowanie "leci na kasę" pod jej adresem jest dla mnie absurdalne,inne jeszcze bardziej mnie zaskakujące na temat nie poświęcania pacjentowi odpowiedniej ilości czasu jest równie niedorzeczne - dr Płocka pośród rzeszy psychoterapeutów, z którymi próbowałam współpracować okazała się najbardziej spostrzegawcza, empatyczna i ciepła. Uważam, że dr Płocka to przede wszystkim wspaniały człowiek. Jej warsztatu zawodowego nie oceniam, bo musiałabym posiadać bardzo dużo wiedzę z zakresu psychiatrii aby takiej oceny (merytorycznie prawidłowej) dokonać.
Mam taki jeden osobisty argument - jest nim moje dobre samopoczucie i to jak potoczyło się moje życie, myśle że w istotnym stopniu dzieki Niej.

byłam prywatnie i zdecydowanie nie polecam,ta pani jest nastawiona tylko na zbijanie kasy na pacjentach,bardzo słabo i powierzchownie przeprowadza wywiad chorego,nie można się dopytać o nic bo za każde pytanie nawet wyjaśnienie czyli za dodatkowe otwarcie drzwi każe sobie płacić,podatna na wpływy firm farmaceutycznych zapisuje leki nie patrząc na ich skutki uboczne grożące nawet nagłą śmiercią,o dopytanie się czegokolwiek przez telefon nie ma mowy,a poza tym można dzwonić tylko dwa razy w tygodniu przez dwie godziny wiec jeśli pacjent bardzo żle się czuje po za tymi godzinami pozostawiony jest sam sobie.mnie nikt jeszcze nidgy nie potraktował jak ona:wyrzuciła mnie z gabinetu bo "ma 3000 innych pacjentów"gdy chciałam zadać jedno pytanie!!!,nie ma w niej empatii i zrozumienia dla czyjegoś cierpienia,liczy się tylko szybka i latwa kasa.odradzam wszystkim

Pani Doktor pomogła mi po bardzo ciężkim epizodzie choroby afektywnej jednobiegunowej, czyli depresji. Psychiatria to specyficzna specjalizacja - pacjent musi obdarzyć lekarza całkowitym zaufaniem. Lekarz bierze ogromna odpowiedzialność za,często, niepoczytalnego pacjenta. Pani Dotktor pomogła uratować mi życie, a później wrócić do normy. Od lat pomaga też moim przyjaciołom. Nie wiem co to jest "powołanie". Wiem, że dr Płocka jest wybitnym lekarzem.

Oceniana lekarz nie jest niezależna w swoich ocenach merytorycznych, nie ma swojego własnego zdania, a przynajmniej nie jest w stanie go bronić. Mam z tym lekarzem jak najgorsze doświadczenia. Na skutek "terapii" u tej lekarz latami zylam z nietrafna, stygnatyzujaca diagnoza. Dlatego, ze nie umiala bronic swojej opinii przed szefostwem. Nie reagowala, a przynajmniej niedostatecznie reagowala na uweagi mojej rodziny co do nieskutecznosci, szkodliwosci zastosowanego leczenia. Wiele osob moze miec z ta lekarz dobre doswiadczenia. Nie uwazam jednak, zeby wizyty u tej lekarz byly warte polecenia.

Pani doktor stara się rządzić pacjentem wraz z jego otoczeniem przeceniając trafność swojej diagnozy, którą stara się udowodnić. Asekuracyjnie zapisuje silne leki w sporych ilościach. Sprawia wrażenie jakby przepisane leki stanowiły przysługę dla idealnego społeczeństwa. Przed wizytą u Pani doktor warto odwiedzić psychologa.

pani doktor bardzo dużo mi pomogła zawsze można do pani doktor zadzwonić jak sęcosdzieje

Pierwsza wizyta 130zł, a kolejne ww. 120

Pierwsza wizyta 130zł, a kolejne ww. 120

Polecam panią dr.z tego względu,że bardzo docelowo potrafi zdiagnozować chorobę.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1
85-156 Bydgoszcz

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz