dr n. med. Małgorzata Płocka-Lewandowska

Psychiatra

Bardzo spaniała p.malgorzata plocka spaniała psychiatra uprzemnie podchodzi do pacjenta godnię polecam jak i dorosłych i mlodziezy

Jetsem wieloletnią pacjentką z choroba przewlekłą...czytając negatywne opinie powyzej nie mogę sie z nimi zgodzić..Lekarz ma bardzo dobrą opinię na tzw mieście.Srodowisko lekarskie które miało okazję uczyć sie jeszcze na studiach, pracowaćz nia itp wyraża sie o Pani Doktor jako o osbobie bardzo zaangażowanej w swoją profesję...Myśle, ze problem raczej tkwi w nowych pacjentach, którzy myślą, że diagnoza psychiatryczna jest taka prosta jak morfologia..a to tak nie jest,.Przede wszystkim trzeba powiedzieć prawde o sobie i otoczeniu no i poczekać na działanie leków a jakiś nam nie przypasuje to zgłaszać.. Wspópraca ...

Wspópraca z lekarzem, szczerość...Osobiście polecam Pania Doktor...ma wieloletnie doświadczenie, jest też na bieżąco z nowymi chorobami z nowymi lekami....Co do pieniedzy? Kasa fiskalna jest w gabinecie od dawna, podatki sa opłacane, pozostałe koszty też a wizyty są rzadko bo też nie naciąga na zbedne wizyty..

To, że mam złe doświadczenia, wynika po części z sytuacji, w której ja i moja rodzina znalazła się w czasie, gdy korzystałam z usług dr. Płockiej-Lewandowskiej. Jeśli jednak chodzi o przepisywanie leków to zgadzam się, warto zachować daleko idącą ostrożność. Jako alternatywę polecam następujące książki: James S. Gordon "Unstuck" oraz wszelkie Dr. Daniela G. Amen (tak, dokładnie jak "amen" :) Dr. Płockiej jestem wdzięczna za chęć pomocy w trudnym okresie, gdy istotna część informacji pozostała dla niej ukryta. Pacjent i jego rodzina niekoniecznie mówią wszystko i lekarz psychiatra powinien mieć ...

James S. Gordon "Unstuck"
oraz wszelkie Dr. Daniela G. Amen (tak, dokładnie jak "amen" :) Dr. Płockiej jestem wdzięczna za chęć pomocy w trudnym okresie, gdy istotna część informacji pozostała dla niej ukryta. Pacjent i jego rodzina niekoniecznie mówią wszystko i lekarz psychiatra powinien mieć to na uwadze. No i lekarz powinien być lojalny wobec pacjenta, a nie wobec całej reszty...
Wszystkim Potrzebującym życzę wiary w siebie, odwagi, samodzielności, zapału do walki i siły. Oraz zdrowego dystansu do siebie, lekarzy itp. Warto jest też szukać pomocy nie u jednej, a u większej liczby osób. "Co dwie głowy, to nie jedna" :) No i czasem rozwiązanie przynosi dopiero daleka podróż. Odwagi!

Pani doktor stara się rządzić pacjentem wraz z jego otoczeniem przeceniając trafność swojej diagnozy, którą stara się udowodnić. Asekuracyjnie zapisuje silne leki w sporych ilościach. Sprawia wrażenie jakby przepisane leki stanowiły przysługę dla idealnego społeczeństwa. Przed wizytą u Pani doktor warto odwiedzić psychologa.

Pierwsza wizyta 130zł, a kolejne ww. 120

Pierwsza wizyta 130zł, a kolejne ww. 120

Pani doktor karmiła mnie pół roku Xetanorem bez sensu ciagle złe samopoczucie!!!!Odstawiam od 3 dni masakra pozdrawiam najgorszego lekarza!!!!!! Jacek

Jacek

Polecam panią dr.z tego względu,że bardzo docelowo potrafi zdiagnozować chorobę.

Oceniana lekarz nie jest niezależna w swoich ocenach merytorycznych, nie ma swojego własnego zdania, a przynajmniej nie jest w stanie go bronić. Mam z tym lekarzem jak najgorsze doświadczenia. Na skutek "terapii" u tej lekarz latami zylam z nietrafna, stygnatyzujaca diagnoza. Dlatego, ze nie umiala bronic swojej opinii przed szefostwem. Nie reagowala, a przynajmniej niedostatecznie reagowala na uweagi mojej rodziny co do nieskutecznosci, szkodliwosci zastosowanego leczenia. Wiele osob moze miec z ta lekarz dobre doswiadczenia. Nie uwazam jednak, zeby wizyty u tej lekarz byly warte polecenia.

Leczyłam się u Pani dr Płockiej kilka lat temu. Korzystałam z wizyt w gabinecie prywatnym. Czytając powyższe komentarze poczułam się bardzo dziwnie, sformułowanie "leci na kasę" pod jej adresem jest dla mnie absurdalne,inne jeszcze bardziej mnie zaskakujące na temat nie poświęcania pacjentowi odpowiedniej ilości czasu jest równie niedorzeczne - dr Płocka pośród rzeszy psychoterapeutów, z którymi próbowałam współpracować okazała się najbardziej spostrzegawcza, empatyczna i ciepła. Uważam, że dr Płocka to przede wszystkim wspaniały człowiek. Jej warsztatu zawodowego nie oceniam, bo musiałabym posiadać bardzo dużo wiedzę z zakresu psychiatrii aby takiej oceny (merytorycznie prawidłowej) dokonać.
Mam taki jeden osobisty argument - jest nim moje dobre samopoczucie i to jak potoczyło się moje życie, myśle że w istotnym stopniu dzieki Niej.

Pani doktor uratowala mnie z depresji.....

Pani doktor uratowala mnie z depresji.....