dr n. med. Małgorzata Płocka-Lewandowska

Psychiatra

Nie polecam tej lekarki, nie chce jej sie za bardzo przejmowac pacjentem, jest zdecydowanie nastawiona na kase. Wyobrażcie sobie że na wizycie zadecydowała że da mi zwolnienie z pracy, ale w zwiazku z tym ze nie mialam przy sobie dokumentów miałam przyjśc następnego dnia.Nastepnego dnia jak przyszłam po wypisanie skasowała 50 zł za samo wypisanie. W sumie wizyta plus zwolnienie 150 zł

byłam prywatnie i zdecydowanie nie polecam,ta pani jest nastawiona tylko na zbijanie kasy na pacjentach,bardzo słabo i powierzchownie przeprowadza wywiad chorego,nie można się dopytać o nic bo za każde pytanie nawet wyjaśnienie czyli za dodatkowe otwarcie drzwi każe sobie płacić,podatna na wpływy firm farmaceutycznych zapisuje leki nie patrząc na ich skutki uboczne grożące nawet nagłą śmiercią,o dopytanie się czegokolwiek przez telefon nie ma mowy,a poza tym można dzwonić tylko dwa razy w tygodniu przez dwie godziny wiec jeśli pacjent bardzo żle się czuje po za tymi godzinami pozostawiony jest sam sobie.mnie nikt jeszcze nidgy nie potraktował jak ona:wyrzuciła mnie z gabinetu bo "ma 3000 innych pacjentów"gdy chciałam zadać jedno pytanie!!!,nie ma w niej empatii i zrozumienia dla czyjegoś cierpienia,liczy się tylko szybka i latwa kasa.odradzam wszystkim

Pierwszy lekarz w śród wielu leczących mnie wcześniej naprawdę się zajął moją chorobą nauczyłam się zyć ze swoją chorobą NIE WYOBRAŻAM SOBIE LECZYĆ SIĘ U INNEGO LEKARZA

Już raz wyraziłam swoją negatywną opinie o tej Tą Pani wie kto to piszę i to wystarczy ,bo między innymi na moim bracie robiła doktorat .Po konsultacji z innymi skończyło się na skardze u Pani Ordynator To od DR Linke dostałam przeprosiny za zachowanie Jej doktorantki i pełną informację dlaczego mój Brat został zaproszony do kliniki .Klinika powinna wiedzieć robiąc badania jaki podać lek ,aby chory nie miał tak uciążliwych objawów ubocznych .Mój ,a raczej brata psychiatra od razu wiedział ,że trzeba w takim przypadku zastosować zastosować inny psychotrop .Ten lek powinno zacząć stosować w szpitalach .Lekarz mi zaufał i tak mój brat nie jest już dziś,, roślinką ,, Coś się jednak dobrego wydarzyło z tego zła które było u zarozumiałych naukowców gdzie człowiek jest przedmiotem ich pseudokarier .Psychiatria jest specyficzną dziedziną lekarz z powołania to ta Pani nie jest .Nie będę dyskutowała w dniu dzisiejszym o Jej wiedzy fachowej,skoro otworzyła prywatną praktykę musi się starać .Nie stać Ją było na słowo przepraszam za armaty które wobec mnie wytoczyła .Minęło ponad dziesięc lat od tego zdarzenia Dobrze że można wypowiedzieć swe uwagi w internecie ,trafia mnie że ktoś daje tej Pani notki z prywatnych wizyt .Prawdziwe oblicze tej Pani poznałam na własnej skórze ,a co robiła z chorymi Bóg jeden wie!!

Pani Doktor pomogła mi po bardzo ciężkim epizodzie choroby afektywnej jednobiegunowej, czyli depresji. Psychiatria to specyficzna specjalizacja - pacjent musi obdarzyć lekarza całkowitym zaufaniem. Lekarz bierze ogromna odpowiedzialność za,często, niepoczytalnego pacjenta. Pani Dotktor pomogła uratować mi życie, a później wrócić do normy. Od lat pomaga też moim przyjaciołom. Nie wiem co to jest "powołanie". Wiem, że dr Płocka jest wybitnym lekarzem.

^Tej Pani nie zapomnę nigdy jak potraktowała Mnie jako siostrę chorego .Mój brat był Jej królikiem doświadczalnym do doktoratu .Dzięki interwencji u Pani ordynator dowiedziałam się dlaczego został zaproszony do kliniki .Wielkie oczy zrobiła jak zapytałam o te badania .Ta Pani może dla prywatnego pacjenta jest miła ,bo tam Jej chodzi o kasę

pani doktor bardzo dużo mi pomogła zawsze można do pani doktor zadzwonić jak sęcosdzieje