lekarz Małgorzata Pyka

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Najlepszy lekarz jakiego znam byłam u dużo lekarzy a Pani doktor postawiła mi trafne diagnozy dla dzieci bardzo dokładnie bada dziecko i potrafi dobrać odpowiednie leczenie. Bardzo polecam.

Niestety, ale nie polecam Pani Doktor. Wysłucha co ma rodzic do powiedzenia i wypisuje dokument. Nie bada dziecka i nawet z nim nie rozmawia. Gdy rodzic ma więcej pytań lub prosi o wsparcie w niewygodnych dla Pani Doktor sprawach to mówi "no już kończyny wizytę " Mimio ,że przewidziany czas to 30 minut, wizyta trwała 15 minut bo Pani Doktor nas wygodnila.mimio,że wizyta byla z opóźnieniem 30 minutowym. Lekceważące podejście do dziecka, a wizytę przecież dziecka dotyczy. Odrazm startą czasu i pieniędzy

Lekceważące podejście do dziecka, a wizytę przecież dziecka dotyczy.
Odrazm startą czasu i pieniędzy

Wydaje mi się, że we Wrocławiu jest dwóch specjalistów nazywających się tak samo (psycholog/psychoterapeuta i psychiatra). Mój komentarz dotyczy pani psycholog. Udałem się do psychologa celem diagnozy. Pani zrobiła dobre wrażenie, ale teraz zastanawiam się, co miały wnieść kolejne wizyty. Do opisu wystarczyły raczej kilka pierwszych. Sam opis jest ogólny i zawiera pewną nieścisłość, którą pani miała poprawić, a nie zrobiła tego. Potem byłem w innej pani psycholog i różnica w jakości jest ogromna.

Wydaje mi się, że we Wrocławiu jest dwóch specjalistów nazywających się tak samo (psycholog/psychoterapeuta i psychiatra). Mój komentarz dotyczy pani psycholog. Udałem się do psychologa celem diagnozy. Pani zrobiła dobre wrażenie, ale teraz zastanawiam się, co miały wnieść kolejne wizyty. Do opisu wystarczyły raczej kilka pierwszych. Sam opis jest ogólny i zawiera pewną nieścisłość, którą pani miała poprawić, a nie zrobiła tego. Potem byłem w innej pani psycholog i różnica w jakości jest ogromna.

Nie polecam, Pani pozwala sobie na kąśliwe komentarze na temat życiowych wyborów, które nie są wcale złe (wybrane studia - „fabryka bezrobotnych”, kariera - marketing - „oszukiwanie ludzi) oraz usposobienia (pani się nie podobał mój sposób mówienia na tyle, że pozwoliła sobie skomentować to). Wizyta dotyczyła radzenia sobie ze stresem. Kazała przyjść wcześniej, po czym spóźniła sie. Kilkukrotnie odwoływała kolejne spotkanie, wiec z 3 wizyt w ranach pakietu wyszły 2, bo już mnie męczyło to ciagle odwoływanie. Na 2 spotkaniu Pani przez większość wizyty walczyła z drukarka.

Pani doktor słuchająca uważnie, zaangażowana, bardzo pomocna i empatyczna. Przy tym konkretna, bezpośrednia i bardzo miła. Ma bardzo dobre wyczucie w doborze leków. Polecam z serca.

Pani Doktor z dużą empatią dobrym podejściem do małego pacjenta i przede wszystkim z dużą wiedzą .Godna polecenia .

Trafiliśmy z synkiem do Pani doktor już po przykrych doświadczeniach z inną psychiatrą. Zostaliśmy przywitani z uśmiechem w pogodnej atmosferze. Na wizycie padło wiele konkretnych pytań, Pani doktor uważnie słuchała i dopytywała, a w kontakcie z synkiem była bardzo miła i delikatna. Usłyszeliśmy konkretną diagnozę bez zbędnego oceniania jak to miało miejsce u poprzedniego psychiatry u jakiego byliśmy. Jestem bardzo zadowolona i żałuję że nie trafiliśmy do Pani Pyki dużo wcześniej. Widać zaangażowanie i wielką wiedzę oraz przede wszystkim odpowiednie podejście do dziecka jak i rodzica.

Jestem rozczarowana wizytą. W towarzystwie dziecka byłam wypytywania o jego trudności. Nieprofesjonalne. Nie dowiedziałam się nic ponad to co już wiem. Żadnej głębszej analizy. Informacje to była parafraza tego co opowiedziałam ja i syn. Stracone 250zł

Polecam! Pani doktor zaangażowana, naprawdę słucha, zadaje pytania w taki sposób, ze zauwazylam rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Jest bardzo konkretna, bezpośrednia. Odczuwalne są lata doświadczenia. Wizyta to nie tylko wystawienie recepty.

Nieprofesjonalna, nieprzyjemna i kompletnie nie znająca się na swoim fachu. Proszę sobie wyobrazić jakim psychologiem trzeba być by npo usłyszeniu o traumatycznym przeżyciu odpowiedzieć dla pacjenta "no to ja nie wiem, ja tego nie rozumiem, proszę sobie z tym poradzić".