lekarz Małgorzata Pyrzowska

Laryngolog, Foniatra

CO PRAWDA BYŁEM W TAMTYM ROKU I KILKA LAT PÓŹNIEJ I POWIEM KRÓTKO TAKICH LEKARZY JAK PANI MAŁGORZATA JEST NIEWIELU.BARDZO DOBRA NAJLEPSZA W ELBLĄGU TO POWIEM Z PEŁNA ŚWIADOMOŚCIĄ NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O SPRZĘCIE DO BADAŃ KTÓRY POSIADA.TAKICH APARATÓW NIE POSIADA NAWET SZPITAL.MOŻNA ZROBIĆ PEŁNE BADANIE KRTANI,GARDŁA I STRUN GŁOSOWYCH,A TAKŻE ZOBACZYĆ TO WSZYSTKO NA MONITORZE.LEKARZ ,SPRZĘT DO BADAŃ PIERWSZA KLASA.POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM. pacjent-ARTUR.POTAPSKI

bardzo dobry lekarz, polecam. cóż nic dodać nic ująć

bardzo dobry lekarz, polecam. cóż nic dodać nic ująć

Pani doktor to super specjalistka. Trzy miesiące leczyli mojego tate na ropień w uchu a Pani doktor podczas jednej wizyty zastosowała leczenie które od razu poskutkowało. gorąco polecam .

LECZE U PANI DOKTOR CÓRKE ,KTORA OD WRZESNIA MA WYCIEK ROPNY Z UCHA I DOPIERO U PANI DOKTOR ZOSTALO WSZYSTKO PRZEPROWADZONE TAK JAK TRZEBA.SUPER LEKARZ

Leczę swoje dziecko już od 2 lat na wysiękowe zapalenie uszu - bez rezultatu. Od znajomych dostałam namiary na Panią doktor. I ku wielkiemu zdziwieniu już po dwóch miesiącach leczenia widać pierwsze rezultaty, choć do całkowitego wyleczenia jeszcze daleka droga. Bardzo uprzejma, wysłuchała i obejrzała całą historię choroby, poświęciła dziecku sporo czasu, rozmawiała z dzieckiem potrafiąc rozładować jego stres związany z dotychczasowym leczeniem i kontaktami z lekarzami. Rzeczowo aczkolwiek przystępnie tłumaczy dalsze leczenie jak i chorobę, z którą do niej trafiliśmy. A co najważniejsze czy idę prywatnie, czy na fundusz nie widać różnicy w traktowaniu pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!

Jestem zadowolony z wizyt u Pani Pyrzowskiej. Spełnia moje oczekiwania jako specjalista i osoba, która potrafi zrozumieć "nagłą sytuację zdrowotną" i przyjąć pacjenta bez jego zbywania co świadczy o Jej profesjonalnym podejściu do pacjenta. Zadowolony jestem również z pracy Pani w rejestracji, która również potrafi szybko zadziałać jeżeli jest "nagła sytuacja zdrowotna".

Wszystko było by super tylko jedno ale Pani w rejestracji też nastawia pajeta do ogólnej wizyty Mamy tu przykład najgorszego portiera z akademika i to na starcie psuje całościowy bardzo rzetelny obraz wizyty lekarskiej

Super, jestem zadowolona, spełniono moje ozekiwania

Super, jestem zadowolona, spełniono moje ozekiwania

POLECAM WSZYSTKIM BARDZO DOBRA SPECJALISTKA BYLAM JUZ U NIEJEDNEGO LARYNGOLOGA I TYLKO PANI MALGORZATA POMOGLA MOJEMU DZIECKU

Pani doktor była miła rzeczowa i podeszła do mojego problemu bardzo poważnie odniosłam wrażenie że mój problem jest dla niej ważny i robi wszystko żeby mi pomóc.