lekarz Małgorzata Pyrzowska

Laryngolog, Foniatra

najpierw mila rozmowa z Panią z rejestracji, pozniej profesjonalne podejscie dr Pyrzowskiej sprawily,ze czulem się tak, jak u innych lekarzy tylko podczas prywatnych wizyt. Cieszę się, ze są jeszcze miejsca w publicznej sluzbie zdrowia, gdzie czlowiek jest traktowany z szacunkiem i sercem, a nie jak kolejny numerek i balast. Więcej takich lekarzy!

Bardzo miła i sympatyczna Pani ,polecam wszystkim!

Bardzo miła i sympatyczna Pani ,polecam wszystkim!

nie polecam w trakcie badania odbiera telefony. to ją rozprasza Jest chaotyczna

nie polecam w trakcie badania odbiera telefony. to ją rozprasza
Jest chaotyczna

Jako lekarz jest dobrym fachowcem potrafi wytlumaczyc pacjentowi co mu dolega jest zaufanym lekarzem

Fachowa i bardzo miła obsługa pacjeta.I to wszystko na Funusz zdrowia, wbrew opiniom że miło to tylko prywatnie.Nie dziwię się że są kolejki do Pani doktor! Gabinet moim zdaniem dobrze wyposażony a nie jak gdzieś indziej ( tylko drewniany patyczek)!!!Obecnie jestem już zdrowa i wyleczona .

Najlepszy laryngolog w mieście,bardzo dokładnie tłumaczy i jest zainteresowana iinnymi współistniejącymi chorobami oraz lekami, które pacjent bierze

Godny podkreślenia entuzjazm dla wykonywanej pracy i niestereotypowe (komleksowe)podejście do problemu pacjenta. Serdecznie polecam:-)

W mojej ocenie wizyta u Dr.Pyrzowskiej to przyjemnosc! Dziekuje za wyleczenie i b.mila i FACHOWA opieke!