2,2
2,6
2,6
2,1

Kochani nigdy w życiu nie korzystajcie z usług tej BABY! niemiła , niekompetentna, w ogóle nie pomaga pacjentom i nie stara się pomóc w jakikolwiek sposób, podejście ma jak za czasów PRL-u, opryskliwa i niegrzeczna. Reasumując to najdelikatniej jak można to można powiedzieć jedynie- MASAKRA!!! Dziewczyny omijajcie ją szerokim łukiem. Pozdrawiam i gorąco NIE POLECAM no chyba , że ktoś lubi być traktowany jak śmieć przez tą jakże kulturalną "lekarkę".

Moja wizyta u pani doktor była straszna chciałaś sie dowiedziec ważnej rzeczy co się dzieje z moim organizmem a ona że trudno jej stwierdzić czy jestem w ciąży czy może już poroniłam nic sie kompletnie nie dowiedzieałam nie polecam nikomu tej doktorki.

BARDZO MIŁY I UPRZEJMY LEKARZ,BADA BARDZO DOKŁADNIE,INTERESUJE SIĘ PACJENTEM POMOGŁA NIE TYLKO MNIE ALE WIELU MOIM ZNAJOMYM I KOBIETOM W MOJEJ RODZINIE.POLECAM.WARTO SKORZYSTAĆ Z WIZYTY.

Ja też odradzam panią doktor.Badanie upokrzające.jest niesympatyczna, nie interesuje się pacjentką.Dramat

Absolutnie nie podobało mi się lekarz nie skupia się na problemie i co się do pani doktor mówi, a raczej interesuje ją czy pacjentka ma aktualną książeczkę ubezpieczeniową. P.doktor kazała mi się rozebrać i położyć na fotelu po czym 15 minut sprawdzała czy mam aktualne ubezpieczenie?! Inną sprawą jest fakt, że na tym fotelu nie było czystego papierka, owszem był ale taki na którym widziałam odbite pośladki poprzedniej pacjentki! Odradzam korzystanie z usług w/w pani.

Odradzam korzystanie z usług w/w pani.

Nie chcę komentować, mało zajmuje się problemem i często nie chce się jej badać pacjentki.

Przyznam, że podczas mojej pierwszej wizyty potraktowała mnie dobrze, ale podczas kolejnej co z tego, że była delikatna jak nie poznała się co mi dolega. osobiście nie polecam

NIGDY W ŻYCIU NIE SPOTKAŁO MNIE TYLE UPOKORZEŃ CO U TEJ KOBIETY, KTÓRA ZWIE SIĘ DOKTOREMI SPRAWUJE OPIEKĘ NAD KOBIETAMI W CIĄZY....TRAGEDIA JAK ZOSTALAM TAM POTRAKTOWANA.KOMENTARZE PO CO ZACHODZILAM W CIAZE SKORO MAM ANEMIE I CIAZA NIE ZAJAC TO SLOWA KTORE USLYSZALAM OD PANI DR MALGORZATY SOJDY. ZYCZE ABY JEJ DZIECKO W CIAZY KTOS TAK POTRAKTOWAL CZYLI JAK SZMATE. TAKA OSOBE POWINNI USUNAC ZE STANOWISKA A NIE TRZYMAC W PRZYCHODNI NFZ. ZLOZYLAM SKARGE I MAM NADZIEJE ZE POSKUTKUJE BO JESLI PRZYJDZIE DO TEGO GABINETU 16LATKA ALBO MLODSZA OSOBA TO NIE WRÓŻE NICZEGO DOBREGO, GDYZ LEKARKA POTRAFI WYKOŃCZYC PSYCHICZNIE. NIE UDZIELA STOSOWNYCH INFORMACJI O STANIE ZDROWIA, PO PROSTU ODWALA SOJA ROBOTE A CZEKA NA PACJENTÓW Z KASA BO JEJ GABINET JEST PRYWATNY... WSTYD ŻE TAKA OSOBA JESZCZE TAM PRACUJE. KIEROWNIK PRZYCHODNI NIE CHCIAŁ PRZYJĄĆ SKARGI, A TO TEŻ ŚWIADCZY O TEJ PLACÓWCE...
ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!