lekarz Małgorzata Stelmach

Diabetolog, Pediatra

Nie polecam! leczenia dziecka u dr Małgorzaty Stelmach. Jest arogancka, złośliwa, nie przyjazna dzieciom. Wszystko co powie musi być po jej myśli a nie dziecka, które mimo ciężkiej choroby zmaga się z tym, a taka złośliwa lekarka mu nie chce przyznać, ani czipa, ani pompy, bo stwierdziła, że co by miało dziecko do roboty jakby za niego działały urządzenia same?. Zamiast dzieciom ulżyć w cierpieniach to im ich dodaje. Małe dzieci nie potrafią się jej przeciwstawić ale już te starsze mają coś do powiedzenia. Wiele też się słyszy o niej na oddziale. Nie polecam jej nikomu, bo chyba nie ma własnych dzieci, skoro jest taka bezduszna i sztywna.

Pani doktor prowadzi moją córkę od 6 lat... nic złego nie powiem, przeciwnie. Polecam i oby więcej takich lekarzy

Ja również leczyłam się u Pani Doktor Małgorzaty Stelmach przez kilka lat i muszę powiedzieć, że był to najlepszy okres w mojej diabetologicznej opiece. Takiego lekarza jak Pani Doktor: cierpliwego, pełnego zrozumienia, wspaniałego fachowca rozumiejącego specyfikę choroby jak również potrzeby pacjenta już nie spotkałam i muszę przyznać, że mój poprzednik nie minął się z prawdą oceniając Panią Doktor jako FANTASTYCZNĄ OSOBĘ. Jak mi wiadomo Pani Doktor Stelmach nadal pracuje wyłącznie ( i bardzo szkoda) w Szpitalu w Prokocimiu.

Potrzebuję jakiegos numeru kontaktowego do Pani doktor Małgorzaty Stelmach. Ma może ktos z Państwa jakis kontakt do Pani doktor ? .Naprawdę pilnie potrzebuję. Leczyłem się bardzo dawno temu u Pani doktor kiedy jako dziecko trafiłem do szpitala i odkryto u mnie cukrycę. NIestety minęło kilka lat a nie posiadam już żadnego kontaktu. A "współpracę" wspominam bardzo dobrze. Fantastyczna Pani doktor.

Bardzo miła atmosfera, wspaniałe podejście do dziecka, wyczerpujące i kompetentne odpowiedzi Pani Doktor na wszystkie zadawane pytania. Oby więcej takich lekarzy!!!!

Całym sercem mogę polecić doktor Stelmach. To swietny specjalista i przemiła kobieta. Mój synek dwa lata choruje na cukrzycą i radzimy sobie bardzo dobrze.

Polecam bez 2 zdań !!! nic dodać nic ująć !!! 100 % zadowolenie gwaratnowane pod warunkiem,że słucha się Pani Doktor ;-)))a naprawdę interesuje się pacjentami.

Wspaniałe, rzetelne podejście do pacjenta. Miła atmosfera w czasie badania, pani doktor zawsze uśmiechnięta i pełna życia

Najlepszy diabetolog z jakim miałem styczność! dobre podejście i ma wiedzę!

Najlepszy diabetolog z jakim miałem styczność! dobre podejście i ma wiedzę!

Znakomita, fachowa obsługa. Rzetelny przekaz zalecanego leczenia, zawsze miła atmosfera