Małgorzata Stolarczyk

Lekarz medycyny pracy

1,2
1,1
1,1

Absolutnie nie polecam tej lekarki. Chłodna, a czasem wręcz nieuprzejma - na pierwszej wizycie usłyszałam "Rozbierać się"... Miałam uczucie, że zupełnie jej nie obchodzę. Wolałam chodzić do lekarza prywatnie niż do niej. Nigdy nie zlecała żadnych badań profilaktycznych. Nie oceniam też wysoko jej kompetencji - np. zupełnie niepotrzebnie przepisała mi tabletki z kodeiną (hamującą odruch kaszlu) w przypadku zwykłego przeziębienia. Tak nieprzyjemna dla pacjentów osoba nie powinna być lekarką!

Nic nowego nie dodam, potwierdzam wszystkie negatywne komentarze na temat tej Pani "doktor". Brak zainteresowania pacjentem i ogólna bylejakość sprawiła, że 1 raz wyrażam swoją opinię on-line na temat lekarza. Odradzam !!

Absolutnie zgadzam się z każdą tutaj napisaną opinią o tej Pani. Idę do lekarza raz do roku tylko wtedy kiedy naprawdę już nic nie pomaga żadne reklamowe leki.Z gorączką 38,5 w 3 dobie na Tabcinie, który nie wiele zdziałał i co słyszę. ... leżeć i brać Tabcin albo Gripex!!!!!!!! Litości i tak właśnie leżę 5 dzień z gorączką bez zmian. Na szczęście idę dzisiaj do innego lekarza może ma więcej oleju w głowie, a mniejszego focha.Trzymać się z dala radzę.

Nie polecam tej Pani doktor! Poszlam na wizytę z problemem bardzo niskiego ciśnienia i złego samopoczucia, a jako komentarz usłyszałam, że mam napić się kawy i uprawiać sport.... żenada. Nie zmierzyla mi ciśnienia, o jakimkolwiek innym badaniu nie mówiąc. Na pewno więcej nie umowie się do tej pani na wizytę!

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat Pani doktor. Szybko, byle jak i bez konkretów, a przy tym nieprzyjemnie. Nie polecam !

Lekarka totalnie bez jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem i przyczyną wizyty. Potrzebowałam zwolnienie idąc na kolonoskopię a ona na to, że przecież ona trwa 15 minut więc po co zwolnienie? Nieważne zalecenia ze szpitala o konieczności przygotowania, oczyszczenia jelit (w pracy mam biegać na toaletę?), zrobienia dodatkowych badań (po południu nie zrobię badań krwi) i oczywiście nie tykania kierownicy przez 24 godziny(to niby jak dojechać do pracy?), bo ona wie lepiej. Totalne dno, ta osoba nie powinna pracować i przyjmować pacjentów.

Do tej pani doktor chodzę już kilka dobrych lat. I z tych wizyt nic nie wynika. Zawsze mnie zastanawiało - nigdy nie ma kolejek. Wszelka dolegliwość - zrobimy badania krwi. Coś boli, coś nie tak? Augmentin lub Nimesil... Wizyty - 2 min. Badań - zero, nawet od biurka nie odejdzie... Zmieniam lekarza.

Do tej pani doktor chodzę już kilka dobrych lat. I z tych wizyt nic nie wynika.
Zawsze mnie zastanawiało - nigdy nie ma kolejek.
Wizyty - 2 min. Badań - zero, nawet od biurka nie odejdzie...
Zmieniam lekarza.

ODRADZAM!!! Lekarz bez jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem. Potrzebowałem zwolnienia z pracy, bo czułem się fatalnie to odesłała do lekarza rejonowego. Po odpowiedzi, że to 100 km od Opola usłyszałem "Nic nie poradze". Nie polecam.

Nie ma sensu chodzić do tej pani. Więcej pomoże pani w aptece. Zero zainteresowania pacjentem! Raz z braku dostępu do mojego lekarza rodzinnego trafiłam do pani Stolarczyk i mam nadzieję że to był już ostatni raz. Żadnych zaleceń, żadnej pomocy oprócz tego że mam iść do swojego lekarza bo ona nic nie poradzi.

Nie polecam tej pani! Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Wygląda jakby siedziała za karę, przeprowadza bardzo powierzchowny wywiad. Cała wizyta (wraz z "badaniem") trwała może 2 minuty. Pani doktor przepisała mi lek , który sama stosowałam przez dłuższy czas i wcale mi nie pomógł. Gdy poprosiłam o coś innego, stwierdziła, że nie ma potrzeby brania antybiotyku. Lepiej nie korzystać z nocnej opieki medycznej na ul. Krakowskiej, gdyż tam można z tą panią się zetknąć.