dr n. med. Małgorzata Świątkowska-Freund

3,9

Lepszego profesjonalisty chyba w promieniu wielu km nie ma. Jeśli ktoś chce być pod opieką dobrego fachowca to polecam. Do Pani doktor trafiłam w 2007 roku i nie żałuję. Dwie ciąże pod kontrolą. Pewność, zaufanie. Do tej pory jestem pacjentką i polecam. Warto.

Być może pani Świątkowska nie bije rekordów rozmowności, ale do lekarza nie chodzi się na ploteczki. Bardzo spokojna, rzeczowa i przede wszystkim kompetentna w diagnostyce usg. To co ona stwierdziła i zmierzyła w ciągu 5 minut, ordynatora oddz. Położniczego innego szpitala po prawie godzinnym badaniu przerosło. Mimo iż dojeżdżam na wizyty z drugiego końca województwa i taka wyprawa za każdym razem kosztuje mnie w sumie 500 zł, nie mogę pozwolić sobie na rezygnację z fachowej oceny stanu mojej ciąży przez Panią Doktor. Amen.

Niestety, nie polecam. Jechaliśmy, aby ratować jedna z córek, ciaza blizniacza, zagrożona. Pani doktor, nastawiona na sukces, wykonała zabieg nie prawidłowo. TAK powiedziała Pani ordynator oddziału. Pani dr pomimo próśb unikala kontaktu. Dla matki spodziewajacej się dziecka/dzieci, to koszmar.

Jesteśmy zachwyceni :) nie wiem od czego zależą negatywne komentarze,ale nie ukrywam, że nie nastawiają pozytywnie przed wizytą i niepotrzebnie je czytałam- jestem bardzo zadowolona z wizyty-specjalista w swojej dziedzinie :) jak dla nas warta każdych pieniędzy :)

Znakomity fachowiec, a przy tym dobry i ciepły człowiek, do którego czuje się zaufanie. Pani Doktor emanuje niesamowitą, uspokajającą energią. Uśmiechnięta, a przy tym rzeczowa i dokładna, nigdy nie spieszy się z USG, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy. Pamięta o zlecaniu badań, nie tylko tych podstawowych. Żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim polecamy Dr Świątkowską.

Pani docent jest super specjalistą, a jednocześnie ciepłą i przesympatyczną osobą. Idealnie poprowadziła mi całą ciąże i poród, mimo wielu problemów jakie napotkaliśmy. Bardzo polecam!

Profesjonalne podejście do pacjentki.Mało mówi podczas badania ale moim zdaniem to zaleta świadczy o koncentracji i skupieniu podczas wykonywanej pracy. Po badaniu usg Doktor wszystko wyjaśniła szczegółowo, do tego tego stopnia że kazała na kolejny dzień w razie wątpliwości dzwonić. Dla mnie super oaza spokoju, do tego to skupienie i profesjonalizm.Czekam na kolejną wizytę.

Bardzo nieuprzejma i niekompetentna lekarka.Podczas wizyty zalecila amniopunkcje gdyz dziecko malo przybieralo na wadze. Zdiagnozowala to po jednym badaniu USG po ktorym stwierdzial ze wszystko jest z dzieckiem ok mimo tego nie omieszkala wyglosic wywodu na temat wad genetycznych ( nie spytala nawet podczas wizyty czy byly wykonane badania genetyczne a takowe byly zrobione). Namawiala do wykonania amniopunkcji z uwaga iz ciaza moze byc przerwana co wiazalo sie z utrata dziecka. zalecila torbe lekow i zastrzykow ktore mialy spowdowac szybszy przyrost dziecka. na szczescie trafilismy do innego lekarza ktory poprowadzil szczesliwie bez farmakologii i innych zabiegow ciaze. Coreczka urodzila sie zdrowa i sliczna wazyla 3 kg i mierzyla 55 cm. I jak pomysle ze gdybysmy sie zdecydowali na badania i leki p. Świątkowskiej moglibysmy dzis nie cieszyc sie naszym szczesciem. ZDECYDOWANIE ODRADZAM TE DOKTOR!

Lekarz godny polecenia, stara się pomóc i wyczerpująco tłumaczył sposób leczenia

Ogólnie Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie, ale na wszystkie moje wątpliwości dotyczące objawów ciąży odpowiadała, że to normalne. Doprowadziła do tego iż w 14 tygodniu ciąży trafiłam do szpitala, gdyż wymioty z krwią również uważane były za normalne. Wycieńczona, odwodniona skrajnie w końcu trafiłam do fachowców którzy mi pomogli i okazało się że taki stan jest bardzo niebezpieczny i nie ma nic wspólnego z normami. Na szczęście z dzidziusiem jest wszystko super i ja również już mam się dobrze. Szkoda tylko, że musiałam trafić do szpitala gdzie za darmo została mi udzielona pomoc, a płacąc koszmarne pieniądze za wizytę nie udzielono mi żadnej informacji. Szczerze zawiodłam się.