dr n. med. Małgorzata Świątkowska-Freund

Pani Doktor poprostu masakra ,zero uśmiechu podczs wizyty panowała kompletna cisza jak w kostnicy.10 min wizyty i zdołowanie kompetne mojej żony drugi dzień płaczu ludzie nie chodzcie do tej kobiety zero profesionalizmu

Lekarz godny polecenia, stara się pomóc i wyczerpująco tłumaczył sposób leczenia

Dzięki prawidłowej diagnozie i zaproponowanej metodzie leczenia - operacji prenatalnej , dziecko żyje , chodzi i dobrze się rozwija . Każda kolejna ciąża (?) będzie prowadzona tylko i wyłącznie przez panią doktor.

Lekarz - PROFESJONALISTA, bardzo dobra, kompetentna, poświęca bardzo dużo uwagi, wszelkie pozytywy! Jest jeden jedyny minus- BARDZO BARDZO DROGA!

Jest jeden jedyny minus- BARDZO BARDZO DROGA!

Z Panią dr miałam kontakt kilka lat temu w Szpitalu na Klinicznej. Leżąc na patologii usłyszałam od niej,że mój stan wynika z nerwów - a okazało się po porodzie, że mam od kilku lat zaawansowaną niedoczynność tarczycy, po porodzie zignorowała wzrastającą temperaturę w wyniku czego trafiłam po kliku dniach nieprzytomna z 40,5 stopnia na aseptyczny. Gorąco odradzam - nieuprzejma, bardzo niski stopień wiedzy i umiejętność diagnostyczna.

Ogólnie Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie, ale na wszystkie moje wątpliwości dotyczące objawów ciąży odpowiadała, że to normalne. Doprowadziła do tego iż w 14 tygodniu ciąży trafiłam do szpitala, gdyż wymioty z krwią również uważane były za normalne. Wycieńczona, odwodniona skrajnie w końcu trafiłam do fachowców którzy mi pomogli i okazało się że taki stan jest bardzo niebezpieczny i nie ma nic wspólnego z normami. Na szczęście z dzidziusiem jest wszystko super i ja również już mam się dobrze. Szkoda tylko, że musiałam trafić do szpitala gdzie za darmo została mi udzielona pomoc, a płacąc koszmarne pieniądze za wizytę nie udzielono mi żadnej informacji. Szczerze zawiodłam się.

Bardzo kompetentny lekarz. Mam porównanie z profesorską kadrą z osławionego "najlepszego" szpitala ginekologicznego w Poznaniu. Może to przypadek, bo spotkałam się z Panią Doktor tylko raz, ale tylko ona postawiła trafną diagnozę.

Bardzo nieuprzejma i niekompetentna lekarka.Podczas wizyty zalecila amniopunkcje gdyz dziecko malo przybieralo na wadze. Zdiagnozowala to po jednym badaniu USG po ktorym stwierdzial ze wszystko jest z dzieckiem ok mimo tego nie omieszkala wyglosic wywodu na temat wad genetycznych ( nie spytala nawet podczas wizyty czy byly wykonane badania genetyczne a takowe byly zrobione). Namawiala do wykonania amniopunkcji z uwaga iz ciaza moze byc przerwana co wiazalo sie z utrata dziecka. zalecila torbe lekow i zastrzykow ktore mialy spowdowac szybszy przyrost dziecka. na szczescie trafilismy do innego lekarza ktory poprowadzil szczesliwie bez farmakologii i innych zabiegow ciaze. Coreczka urodzila sie zdrowa i sliczna wazyla 3 kg i mierzyla 55 cm. I jak pomysle ze gdybysmy sie zdecydowali na badania i leki p. Świątkowskiej moglibysmy dzis nie cieszyc sie naszym szczesciem. ZDECYDOWANIE ODRADZAM TE DOKTOR!

Miła kompetentna i ratująca życie i matki i dziecka. Niestety nie dla wszystkich dostępna.Strasznie wysoki koszt wizyty jak na Polskie warunki. Jeśli wizyty sporadyczne to ok. Jeśli częste to niestety nas Polek na nie nie stać. Choć ta lekarka powinna otrzymywać za wizytę 4 razy tyle pieniążków za jej profesjonalizm!

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam kazdej przyszlej mamie wizyty w 20 i w 30 tygodniu ciazy.