lekarz Małgorzata Szałkiewicz

2,1
1,8
1,8

Stanowczo odradzam ! Około miesiąc temu udałam się do doktor Szałkiewicz na swoją pierwszą wizytę kontrolną i myślę, że zapamiętam ją już do końca. Doktor miała wielkie obiekcje do tego, że golę się w miejscach intymnych stwierdziła, że to: "głupia moda, a my głupie baby zrobimy wszystko dla facetów". Poza tym zapytała mnie czy: "gdyby na świecie panowała moda na odcięcie ręki, to czy bym to również zrobiła?" Naprawdę uważam, że z takim podejściem do pacjenta nie powinno się wykonywać tego zawodu.

Byłam u pani Szałkiewicz pierwszy raz i raczej nie wrócę. Cała wizyta nie trwała łącznie 5 minut. Poszłam kontrolnie się przebadać, odebrać wyniki cytologii, którą miałam robioną wcześniej ale nie było mi po drodze ją odebrać. Dodam, że wcześniejszą cytologię miałam wykonywaną przez inną panią doktor. Pani dała mi wyniki stwierdziła, że wszystko jest okej. Nie było mowy o żadnym badaniu, pani stwierdziła, że wszystko jest okej skoro mam normalne miesiączki i że zaprasza na wizytę kontrolną za pół roku. Jak spytałam czy nawet mnie nie zbada powiedziała, że nie widzi takiej potrzeby i koniec.

Dr SZAŁKIEWICZ moim zdaniem nie powinna być lekarzem. Wypalona zawodowo albo wiecznie nadąsana może przez zły dzień...ale to nie powinno tak być! Ona jest lekarzem i powinna nam pomóc, wesprzeć dobrym słowem, poradą!!!! A niestety rzeczywistość jest inna. Dwukrotnie byłam u Pani dr i to był mój ostatni raz. Wyszłam z płaczem, była bardzo arogancka niekompetentna i nie potrafi rozmawiać z pacjentem. ODRADZAM PANIA SZAŁKIEWICZ!!!!!!!!!

ODRADZAM PANIA SZAŁKIEWICZ!!!!!!!!!

Odradzam ze szczerego serca!!!!! Ta Pani nie powinna być lekarzem!!!! Traktuje pacjenta jak NIKOGO. Lekceważąca, arogancka nawet żadnej porady słownej nie potrafi dać.

Odradzam ze szczerego serca!!!!!

Ta pani nie powinna leczyć, wprowadza w błąd, jest niekompetentna. Nie chce podczas wizyt wykonywać badań, nie zdiagnozowała u mnie ciąży w 5 tygodniu, bo stwierdziła, że jest za wcześnie na takie "stwierdzanie", oczywiśćie uszczypliwe komenatrze po co przyszłam tak wcześnie. Kazała mi usiąść na fotelu i po zbadaniu mnie bardzo zresztą niedelikatnym - razem z wciśnięciem brzucha stwierdziła - że "nic nie czuć oprócz wypełnionego pęcherza, mimo, że oddałam mocz chwilę wcześniej". Jak zapytałam o badanie USG - powiedziała mi, że nie ma sprzętu i że to za wcześnie. ...

Kazała mi usiąść na fotelu i po zbadaniu mnie bardzo zresztą niedelikatnym - razem z wciśnięciem brzucha stwierdziła - że "nic nie czuć oprócz wypełnionego pęcherza, mimo, że oddałam mocz chwilę wcześniej". Jak zapytałam o badanie USG - powiedziała mi, że nie ma sprzętu i że to za wcześnie. (W końcu udało mi się wyprosić o skierowanie na betę..). Wyszłam z bólem brzucha z gabinetu i pojechałam do innego lekarza...który tego samego dnia godzinę później stwierdził u mnie ciążę ... Jest nieczuła na problemy pacjentów - więc odradzam!!!!

Do Pani Małgosi chodze od 8 lat była moim pierwszym lekarzem. Lecze się u niej prywatnie i państwowo i nigdy nie byłam traktowana inaczej. Zawsze miała czas porozmawiać ze mną,zbadac i postawić diagnoze. Nie raz miała opóźnienie i musiałam czekać na wizyte . Nie zgadzam się z tymi wszystkimi opiniami. Uważam że jest to przemiła i kompetentna osoba. Niejednokrotnie zdarzyło mi się trafić do niej jak miała zły dzień ale kto z nas nie ma! I szczerze nie dziwie jej się pracuje w 3 pracach ma rodzine i klientki zapisane co 15 min nikt normalny by tego nie wytrzymał.
Jeżeli chcecie być traktowane jak Księżniczki może czas wyprowadzić się z Polski bo tutaj żaden lekarz nie sprosta waszym oczekiwaniom
Pozdrawiam Iza

Oschła, opryskliwa, wręcz niegrzeczna. Zdrową ciążę określiła jako martwą i kazała "czekać aż poleci". Dramat!

Nie polecam i przestrzegam przed ta Pania! Od 13 roku zycia chodzilam do niej z silnymi bolami glowy i za kazdym razem zostawalam odsylana do okulisty. Wtedy jeszcze mialam bardzo dobry wzrok. Bole glowy byly coraz silniejsze. Tak mocne ze nie moglam w ogole funkcjonowac i nawet mocne leki przeciwbolowe nic nie pomagaly wiec kilka razy do niej z tym wracalam, ale niestety za kazdym razem bylam odsylana do okulisty z tlumaczeniem ze jej maz mial tak samo i ze to astygmatyzm. Nigdy od tej Pani nie dostalam skierowania za jakiekolwiek badania. W wieku 17 lat bole staly sie tak silne ze mialam mdlosci, dusznosci, szybko sie meczylam i czasem robilo mi sie ciemno przed oczami. Na szczescie nie dlugo skonczylam 18 lat i przepisalam sie do lekarza dla doroslych. Tam od razu dostalam skierowanie na badania. Lekarka az sie zlapala za glowe patrzac na wyniki badan. Mialam tak duza nadczynnosc tarczycy i nadcisnienie tetnicze ze Pani doktor osobiscie zalatwiala mi wizyte u endokrynologa. Bo niestety dlugo trzeba czekac w kolejce a ja bylam w takim stanie ze natychmiast potrzebowalam wizyty. Teraz mam 25 lat i niestety uszkodzony wzrok bo tarczyca ten narzad zajela. Troche sie rozpisalam ale mam nadzieje ze ktos to przeczyta i zastanowi sie czy warto posylac dzieci do dr Siewniak. Pozdrawiam

jest nie miła proponuje wizyte prywatnie ja miałam łożysko przodujące zlekceważyła to nie dała skierowania na badania ani usg tylko wizyta za miesiąc okropna odradzam

Pani doktor bardzo nie lubi jak jej jakaś pacjentka w pracy przeszkadza.

Pani doktor bardzo nie lubi jak jej jakaś pacjentka w pracy przeszkadza.