lekarz Małgorzata Szałkiewicz

1,8
1,8

Od 5 lat jestem jej pacjentką Miła, przyjazna, pomocna i konkretna

Od 5 lat jestem jej pacjentką Miła, przyjazna, pomocna i konkretna

odradzam. na pierwszej wizycie nie spytała o "doświadczenia seksualne", na siłę wpychała wziernik, nie tłumacząc co robi i po co. krzycząc kazała się rozlużnić. na koniec ziewnęła.... i kazała się ubierać. na kolejnej (wyznaczonej wizycie!) spytała o termin ostatniej miesiączki, kazała się rozebrać i zdziwiła się ze jest jeszcze krwawienie, zareagowała słowami " fuu, to obrzydliwe, wszystko się jeszcze paprze! jak mam pracowac w tych warunkach ?! po co pani przyszła w takim stanie?!". W ogóle nie bada piersi. Po recepte też najlepiej się umówić pół roku wcześniej bo się naburmuszy...

jak dla mnie zawsze jest miła, pomocna, nigdy nie bylo problemow z dostaniem recepty czy tez z naglymi badaniami jak cos bolalo.

zdecydowanie zgadzam się z poprzednią opinia wiecznie nadąsana i zła przez trzy lata nie robiła mi badań choć brałam plastry hkz aż nabawiłam się zapalenia wątroby kamieni w przewodach żółciowych i zapalenia żył jest okropna nie miła inie polecam

Ta pani nie powinna leczyć. Przy każdej wizycie jest nadąsana, zawsze zła, wprowadza w błąd, jest niekompetentna. Nie chce podczas wizyt wykonywać badań, nie diagnozuje chorób. Jest nieczuła na problemy pacjentów. Totalne dno!!! Może ktoś chodząc prywatnie miał więcej szczęścia.