lekarz Małgorzata Wolińska

2,9
2,9
2,7

Nie polecam wizyty u Pani doktor. Brak podejścia do pacjenta, lekceważące podejście do pytań, a przecież to jest podstawa podczas wizyty. Gdybym znała odpowiedzi to lekarz nie byłby potrzebny.

Prowadzę ciążę na NFZ u dr Wolińskiej. Uważam, że jest bardzo kompetentna. Przede wszystkim na plus jest zlecanie wszystkich badań, nie tylko w ciąży, ale widać po innych pacjentkach, że dba o to, by regularnie robić USG piersi czy cytologię i na wszystko daje skierowania. Na każdej wizycie w ciąży robione jest USG, co w przychodniach na NFZ też nie wcale nie jest standardem. Może nie jest to lekarz do pogaduszek i prywatnych dyskusji, ale przecież nie o to chodzi. Na każdej wizycie dr była dla mnie miła, czasem nawet żartowała, jeśli pozwalały na to okolocznosci..Jedyny minus, to niestety długi czas oczekiwania na wizytę, bo nie są one na godziny, tylko na wybrany dzień, ale to raczej kwestia organizacji pracy w przychodni, a p. Wolińska nie robi wizyt po łebkach tylko poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile potrzeba.

Oceniam wizytę ciążową. Mam mieszane uczucia. Pani jest dość miła i sprawia wrażenie osoby sympatycznej. Na plus że zleca dużo badań krwi. Za to na minus: bardzo zdawkowe odpowiedzi na pytania, badanie bardzo pobieżne, całe USG milczała. Ogólnie wizyta miła ale bardzo niekonkretna, teksty w stylu "może być tak, a może być tak", "po co robić badania prenatalne, nie ma sensu" dają do myślenia. Więc zależy co kto oczekuje.

Pani Doktor prowadziła moja ciążę od początku do końca. Zlecała mi wszystkie niezbędne badania. Cierpliwie odpowiadala na moje pytania. Na kazdej wizycie robila usg. Czułam się zaopiekowana w 100%. Cięcie cesarskie wykonane tak, że blizny prawie wogole nie widać. W szpitalu doglądała do mnie czy wszystko wporzadku. Następną ciążę również będę prowadzić u tej Pani

Moim zdaniem bardzo dobra Pani ginekolog, pomimo opinii, które czytałam zdecydowałam się na wizytę na NFZ w poradni Gemelli u tej Pani doktor i nie zawiodłam się. W porównaniu do innych ginekologów u których byłam dotychczas, u Pani Małgorzaty zostałam najlepiej zbadana i potraktowana poważnie.

Dramat. Mam straszne problemy z brzuchem, miesiączka i najprawdopodobniej torbielami, ale nie byłam w stanie dowiedzieć się co mi dolega. Pani na pytanie o przyjęcie kazała powiedzieć mi w drzwiach czemu przyszłam, a zanim zdążyłam jej powiedzieć to przerwała mi po 5 sekundach i powiedziała że wytrzymam, bo ona mnie nie przyjmie bo musi wyjść dziś wcześniej. Pomijam fakt,że po remonc8e słychać w poczekalni wszystko, co dzieje się w gabinecie czy na recepcji, co swoją drogą jest dramatem, bo Pani ginekolog wychodząc od położnej powiedziała "zamykaj drzwi bo przecież siedzą i podsluchuja", gdzie tak naprawdę my tylko czekałyśmy po prostu na swoją kolej w poczekalni. Po prostu nie mam słów na to co tam się dzieje. Okropna atmosfera i traktowanie ludzi gorzej niż nierozumne zwierzę.

Moim zdaniem bardzo dobra Pani ginekolog. Wbrew opiniom, które czytałam, zdecydowałam się na wizyty na NFZ w poradni Gemelli u tej Pani doktor. Nie zawiodłam się. Czułam się zaopiekowana i po każdej wizycie miałam jasno wytłumaczone co robić. Jeśli komuś zależy na miłych pogawędkach o pogodzie czy o smacznej kawusi to akurat pod tym względem moze się zawieść. Chociaż nie raz zdarzyło się, że Pani dr Wolińska przywitała mnie z uśmiechem. Przeprowadziła CC i doglądała po w szpitalu Ujastek bez wykupionych usług. Dzięki temu bylam spokojna o siebie i swoje dziecko. Na każde pytanie otrzymywałam odpowiedź.

Prowadzę ciążę u Pani dr i jestem zaskoczona ilością negatywnych opinii. Mimo, że wizyty są na NFZ to co wizytę jestem badana na fotelu, mam robione dokładne usg z pomiarami dziecka i sprawdzeniem przepływów. Dostaję skierowanie na wszystkie potrzebne badania. Co do uprzejmości pani dr też nie mam zastrzeżeń, ale nie oczekuję prowadzenia grzecznościowych rozmów.

Omijać szerokim łukiem. Podejście do pacjenta to jakiś dramat. Człowiek odnosi wrażenie jakby ta Pani pracowała tam za karę. Absolutnie nie polecam!

Poniżej jakiejkolwiek krytyki. Ktoś przy rejestracji jak to Pani doktor stwierdziła "dziewczyna nawet bez matury" źle zaznaczył godziny przyjmowania przez Panią doktor. Z racji że można umówić się online (przychodnia Gemelli) z takiej opcji właśnie skorzystałam. Przyszłam specjalnie przed czasem, poinformowano mnie że zostanę przyjęta. Pani Doktor razem z Panią Położna chodzą i krzyczą nawzajem. Pani Doktor powiedziała do Położnej, że jeżeli mam czas to mogę czekać, ona teraz nie ma czasu bo musi przepisać wyniki badań. Ani słowa nie powiedziały w moim kierunku, że taka sytuacja ma miejsce i ile mniej więcej będę musiała czekać.
Jak zwykle bez winy pacjenta to on obrywa najbardziej.
Poprzednia wizyta też nie należała do najmilszych - ale czego spodziewać się po NFZ... Jednak dziś to już przegięcie.
Myślę że to moja wizyta i nikomu nie życzę, aby tu trafił.