Małgorzata Wolny

Irydolog

Wizyta trwała krótko, ale... zostały potwierdzone wszystkie moje choroby, których rozpoznanie trwało bardzo długo np serce około 2 lat, holter zakładany 5 razy, ukg także, rezonans magn serca. Nie zgadzam się z opiniami poniżej, że za mało czasu, że jest nieempatyczna itd. Konkretnie, szybko, bez uśmiechu, ale Pani irydolog odpowiedziała na każde moje pytanie, wytłumaczyła i rozwiała moje wątpliwości, nie namawiała do leczenia ziołami. Leczenie jest już inną sprawą- można samemu zdecydować, czy chce się zażywać lek na rp czy skorzystać z przepisu irydologa. Jeżeli za drogo, można przecież kupić zioła w innym sklepie. Polecam w 100%.

Bardzo dobra diagnoza przy tym zalecany sposób leczenia zestawem ziół bardzo skuteczny.Trafność 100% .Po miesiącu stosowania ziół wszystkie dolegliwości znikły. Pani Małgorzata jest osobą stanowczą i bardzo konkretną..Polecam .

Powiem tak.. jeśli chodzi o diagnozę większość rzeczy się zgadzało, parę było jakby wymuszone na linii ognia, czyli, wyszło mi że mam zaburzony układ nerwowy - zgoda, ale od razu na lini - układ nerwowy usłyszałem że mam nerwicę, szybko się denerwuję itd, co jest zupełną nieprawdą, bo jestem wręcz czasem obojętny na jakieś stresowe sytuacje ;) Powiem tak.. może i ma wiedze ale trochę zniechęca do siebie.. dlaczego ? wizyta tak szybka że nawet nie zorientowałem się kiedy koniec, a liczyłem na jakiś wynik na papierze, czy podsumowanie, cokolwiek, ...

80 zł za 10 minut,

i kartki papieru nie poświęcić żeby rozpisać człowiekowi zainteresowanemu swoim zdrowiem, co ma nie tak w organizmie - ZWŁASZCZA że pani Irydolog wykryła u mnie zaburzenia koncentracji i pamięci, co udzieliło mi się wręcz podczas badania, bardzo mało zapamiętałem z tego co mówiła bo byłem zszokowany sytuacją, czyli potraktowanie jak w NFZ, że człowiek nie ma się interesować tylko przychodzić na wizytę i oddawać swoje zdrowie w drugie ręce

aha, tak nawiasem już mówiąc.. pytając, czy pani Irydolog się kiedykolwiek uśmiecha ? wiem że każdy może mieć gorsze dni, ale chwilami czułem że najlepiej dla niej gdyby cała praca najszybciej się skończyła i żebym już kupił te zioła i wyszedł

Kompetencje dałem 4/5 bo wierze że pani Irydolog ma wiedzę.. ale podejście - przynajmniej dla mnie, człowieka o wrażliwym wnętrzu :), to takie średnie

Beznadziejna!nigdy na nic nie chorowałam i mam 35lat to u lekarza byłam tylko z ciążami.Kilku znajomych tam poszło więc i ja mówię:może mam jakieś ukryte choroby.80 zł za to,że Pani powiedziała(widząc sporą nadwagę)że boli mnie kręgosłup,że pachnę przed okresem (a kto nie puchnie?)wybuchłam śmiechem,że hormony źle pracują,jak spytałam hormony czego to powiedziała :OGOLNIE.Że kiedyś pojawić się może drętwienie rąk(szkoda,że nie dodała:KI EDYŚ pani umrze😊)Bardzo żałowałam wizyty ale raczej tych pieniążków niż kabretu który mi zafundowała.W DMIT w Zabrzu taniej wyjdzie bilet na kabaret Młodych Panów i trwa aż 2 godziny.

Totalna porażka!!!!! Naciąganie na kasę. Człowiek traktowany szybko i beznadziejnie. Zioła w sklepie drogie w porównaniu z innymi sklepami zielarskimi.

Totalna porażka!!!!!

Moje dziecko trafiło do pani irydolog po wszelkich nieudanych terapiach antybiotykami, sterydami i innymi świństwami. W klinice rozkładali ręce, więc, jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta. Ostatnia nadzieja w irydologu. No i się nie zawiodłam. Po pół roku picia ziół moje dziecko, cierpiące na straszne problemy dermatologiczne, może normalnie funkcjonować, a po zmianach skórnych i otwartych ranach ślad zniknął. Gorąco polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z Pani Małgorzaty .Bardzo trafna diagnoza, jestem bardzo zadowolona i na pewno będę korzystać z wizyt i porad pani Małgosi . Serdecznie polecam.

Wizyty co prawda krótkie. Na ziołach nie zarabia jak piszą opinie wcześniej - sprawdzałam ponieważ od kilku lat leczę się u Pani Małgosi i próbowałam kupować gdzie indziej, czasem nawet drożej wychodziły. 2 lata bolał mnie brzuch - badania, szpitale i żadnej diagnozy w końcu ktoś mi ją polecił. Po 2 miesiącach stosowania zaleceń i picia ziół tak jak trzeba ból brzucha zniknął. W dodatku zawsze byłam chorowita, na wszystko antybiotyki dostawałam, potem już tylko zastrzyki bo antybiotyki przestały pomagać. Od 7 lat kiedy trafiłam do Pani Doktor nawet kataru nie miałam. Dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona. Trafność 100% bo z kilkoma problemami się zmagam. Zioła dopiero zaczynam stosować więc zobaczymy jak będzie. Najbardziej zaskoczyła mnie wypowiedź dotycząca oczu. A tyle się zastanawiałam co dzieje się z moimi oczami. Wcześniej byłam u okulisty i nic nie stwierdził. Dodatkowo uważam, że złe opinie wystawia jedna i ta sama osoba. Może z zazdrości a może to konkurent. Aby być irydologiem nie trzeba mieć wykształcenia medycznego, wystarczy dar i żadna lampa szczelinowa nie jest potrzebna. Doświadczona osoba zauważy coś bez specjalnego sprzętu. Zioła może są przy drogie ...

Dodatkowo uważam, że złe opinie wystawia jedna i ta sama osoba. Może z zazdrości a może to konkurent. Aby być irydologiem nie trzeba mieć wykształcenia medycznego, wystarczy dar i żadna lampa szczelinowa nie jest potrzebna. Doświadczona osoba zauważy coś bez specjalnego sprzętu. Zioła może są przy drogie bo przez allegro kupi się taniej, ale samemu mieszanki się nie wymyśli. Zresztą pani daje listę ziół i dawkę, więc później samemu można dokupić.

pozyztyw po miesiącu stosowania ziół wszystkie objawy znikły oraz choroba również.Po dwóch latach nie stosowania żandych lekarstw nie ma nawrotu choroby