lek. med. Marcin Feliga

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dr Feliga robił mi operację żylaków w 01.2012; operacja przebiegła bez komplikacji; potem pojawiły się krwiaki, które były spowodowane przesunięciem bandaża; Dr za każdym razem znalazł dla mnie czas jak dzwoniłam, aby ze mną porozmawiać, jak również dodatkowo mnie skonsultować; może w zachowaniu jest specyficzny (bo takie miałam wrażenie po pierwszym kontakcie) i sprawia wrażenie że jest w ciągłym niedoczasie, ale znam innych specjalistów z dużo większym stażem, którzy dr Felidze nie dorastają do pięt - mam na myśli profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Ja oddam się ponownie w ręce dr Feligi, jeśli będzie taka potrzeba. POLECAM. A jego specyfika jest do zaakceptowania :)

Szkoda czasu i pieniędzy,brak słów.Nie polecam.

Szkoda czasu i pieniędzy,brak słów.Nie polecam.

Miły, sympatyczny, kompetentny lekarz. Godny polecenia.Oby takich było jak najwięcej.

Bardzo dobry lekarz. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam!

Bardzo dobry lekarz. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam!

świetny specjalista, bardzo zdolny chirurg. Jestem zadowolona z jego leczenia i znam wiele osób , którym bardzo pomógł.

nie polecilabym tego lekarza nikomu! byłam u niego ja i moja mama, obie mamy żylaki. moje wrażenie to takie, że jakby mógł, zdarłby ze mnie ubranie i leczył na coś innego! zwykły pies na baby! słyszałam jak kiedys z innym lekarzem obgadywali pacjentkę kóra wyszła przede mną z gabinetu - że stara, że ma cellulit i nie ogoliła nóg! tacy ludzie nie pwoinni byc lekarzami, co najwyzej wszczepiac implanty młodym dziewczynom!!