Marcin Grzyb

3,7
3,5
3,6

Rewelacja. Polecam . Niesamowicie rzetelny. Każda wizyta jest niesamowicie dokładna. Przykre ale to daje spóźnienia ale coś za coś.

Szczerze nie polecam. Niekompetentny i robi kardynalne błędy. Z naszym synem musieliśmy prostować jego " zaleczanie " u innego specjalisty.

Nie ukrywam, że przed pójściem do lekarza, czytałam opinie na jego temat. Ostanie wpisy były bardzo pozytywne, dlatego zdecydowałam się na rozpoczęcie leczenia. Jestem pod dużym wrażeniem zaangażowania i kompetencji Pana doktora. Świetny stomatolog, który bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę, dzięki niemu moje zęby mają się coraz lepiej. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Lekarz z sercem i pasją do swojego zawodu. Zdecydowanie polecam!!!

Niezależnie czy wizyta jest publiczna czy prywatna poświeca tyle czasu ile jest konieczne. Stąd spóźnienia ale wolę chwilę poczekać i wiedzieć że też będę potraktowany bez pośpiechu i rzetelnie. Długie terminy oczekiwania na wizyty mówią same za siebie

Śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy stomatolog na zawierciańskim rynku. Odważny - odratował dwa zęby spisane na straty przez dwóch innych uznanych lekarzy. Leczenie u niego rozpocząłem 4 lata temu - żadnych reklamacji jak dotąd. Miły i "ludzki" - opowiada o wszystkim co robi w trakcie zabiegu a jego usmiech to chyba najlepsza wizytówka. Co do cen - jeżdżę do niego z Katowic, na katowickim rynku jest bezkonkurencyjny. Z pewnością na NFZ można "taniej" ale ja chcę "dobrze" Pozdrawiam

Pozdrawiam

Pierwsza wizyta i bardzo miłe zaskoczenie. Wiedziałam gdzie idę bo w takie miejsca nie chodzi sie z przypadku ale po kilku dniach wszelkie problemy minęły a wizyta była ponad plan u Pana Doktora

Najlepszy stomatolog jakiego znam. Poprawił wszystko po poprzednich partaczach. Wspaniałe podejście do dzieci. Moja córka Ola uwielbia Pana Doktora i nie mam problemu z leczeniem ząbków. Joanna

super lekarz naprawdę polecam gorąco!!!! uprzejmy miły.Wszędzie jest czyściutko wszystko sterylne...aż miło tam iść a przede wszystkim miła obsługa zawsze uśmiechnięta i chętnie udzielają wszelkich informacji (mowa jest o zmianach p.dr) bo przyjmuje tam jeszcze jeden lekarz ale opinie ma kiepską !

Pierwszy dentysta u którego się nie bałem.Poświęca tyle czasu ile potrzeba i chyba stąd spóźnienia ale nieduże. Stosunek jakosci do ceny rewelacyjny.

Polecam polecam polecam. Dokładny, miły i rzetelny. Leczę sie u p. Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł.