Lekarze Ełk

lekarz Wiesław Wysocki

promedica
19-300 Ełk

Bardzo rzetelny człowiek. Moja pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie jak lekarz specjalista może podejść do pacjenta. Dodam, że przyjął mnie bez zapisu, bo to było na cito. Nie zbagatelizował mojego problemu, wysłuchał, zbadał z każdej perspektywy. Wypisał leki i zaprosił na kontrolę za 2 tygodnie. Człowiek - Anioł. Oby wszyscy lekarze tacy byli to świat byłby piękny. Polecam... jedyny w swoim rodzaju. Jeśli Pan to przeczyta to pozdrawiam Pana.
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Marcin Ignasiak

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Wyprowadził mnie z covid 19. A do tego z powikłania zapalenia płuc. Wspaniały człowiek. Miły młody i bardzo kompetentny. Słucha pacjentów.
Opinia dodana przez: Dariusz

mgr Laura Litwin

Psycholog

Poradnia Psychlogiczno-Pedagogiczna
Kajki 8
19-300 Ełk

Czeka się od 2 tygodni,ale naprawdę warto! Najlepszy psycholog u którego miałem przyjemność być. Wysłucha, dociekliwa i potrafi dobrze doradzić i potrzymać na duchu! Polecam Panią Laurę!! Zadowolony Pacjent ;*
Opinia dodana przez: pawlitto44

lekarz Stanisław Wilczewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Gabinet Lekarza Rodzinnego
Tadeusza Kościuszki 1
19-300 Ełk

Lekarz godny polecenia, solidny, znający się na swojej pracy a przy tym bardzo miły, uprzejmy człowiek.
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 22710, 'name': u'E\u0142k'} Traumatolog
                                       lekarz Karol Busz

lekarz Karol Busz

Traumatolog, Ortopeda

Gabinet Ortopedyczno-Urazowy lek. Karol Busz
Tadeusza Kościuszki 19
Ełk

Pan dr.Karol Busz to rzetelny lekarz,profesionalista w w każdym calu, dokładnie i szczegółowo przeprowadzi wywiad. Od 2012r borykałam się z trzaskajacym biodrem po nieudanym zabiegu biodra,chodziłam od lekarza do lekarza i każdy odsyłał mnie z kwitkiem,jedynie dr.Busz tego nie zrobił,potraktował mnie jak człowieka z bólem a nie jakąś marionetkę. Dzieki niemu wracam do pełnej sprawności,bez bólu i strachu,serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Barbara Dolewa

lekarz Tomasz Gołębiewski

P-Dental & Medical Dominika Pięcikowska, Eryk Pięcikowski Lekarska Spółka Partnerska -Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
Nadjeziorna 23/C1
19-300 Ełk

Cudowny lekarz. Prowadził moją ciaze i dzięki niemu moja córeczka jest cała i zdrowa. Bardzo polecam Pana Doktora. Kompetentny, dokładny, sumienny. Jestem mu bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Agata Adamiak

Psycholog, Psychoterapeuta

19-300 Ełk

Czasem było smutno, czasem było wesoło ale zawsze ciekawie i odkrywczo:) Dużo człowiek o sobie nie wie bo na co dzień o sobie nie myśli i nie zastanawia się nad sobą. Polecam z całego serca terapię u p. Agaty.
Opinia dodana przez: B

lek. dent. Bożena Laskowska

Kilińskiego 3/20
19-300 Ełk

Pani doktor jest bardzo kompetentna w swojej pracy. Dobrze i sprawnie wykonuje zabiegi. Ma dobre podejście, także do dzieci. Zawsze wytłumaczy, na czym polega problem. W gabiencie ma dobry nowoczesny sprzęt, kamere wewnatrzustna i aparat rtg. Co również ważne, krótkie kolejki i niewygórowana cena, sprawiaja, że zawsze wychodze zadowolona z usług. Polecam

lekarz Iwona Bagińska-Grabek

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

na razie byłam pierwszy raz ale jestem zadowolona w porównaniu do innych laryngologów co byłam to jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejsciem

Anna Wysocka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

DIA.MED
Nadjeziorna 23/A 2
19-300 Ełk

Bardzo uprzejma i kompetentna Pani stomatolog. Super podejście do dzieci.Polecam!

lek. dent. Marek Dąbrowski

Chirurg stomatolog

Kajki 12
19-300 Ełk

Musiałam usunąć górną +6 (1/3 korony i trzy długie korzenie ). Pan doktor usunął zęba bezboleśnie. Jestem drugi dzień po wyrwaniu zęba i czuję się bardzo dobrze.

lekarz Anna Gobiecka

Psycholog

Poradnia Psychlogiczno-Pedagogiczna
Kajki 8
19-300 Ełk

Pani ewo jestem szczęśliwy i wdzięczny za poświęcony czas. Udało sie pani dotrzeć do mnie i zmienic podejście do życia. Polecam miły kontakt i pełen profesjonalizm.

lekarz Leszek Wocial

Lekarz rodzinny, Radiolog

Wileńska 29a (wejście od strony Balkonowej)
19-300 Ełk

super lekarz ! zawsze pomocny , miły, uprzejmy, poświęca dużo czasu , podchodzi indywidualnie do każdego pacjęta
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lek. dent. Justyna Wałukanis Jonik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a
19-300 Ełk

Od pierwszych lat życia dr zajmuje się leczeniem zębów moich dzieci. Cierpliwa , spokojna b uprzejma. Dzieci nie wyobrażają sobie wizyty w innym gabinecie, w pełni spokojnie oddają się w ręce p dr Justyny. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marcin Skupski

Wyszyńskiego 27/10
19-300 Ełk

Pan Marcin to bardzo dobry lekarz. Przed kolonoskopią przeprowadził wywiad, w czasie badania wykazał się bardzo dużą cierpliwością i fachowością mimo, że nie byłem łatwym pacjentem, a po wskazał możliwe ścieżki dalszego szukania przyczyny objawów - za to wszystko lek. Marcinowi Skupski bardzo dziękuję. Można stwierdzić, że jest lekarzem z powołania, który chce wyleczyć pacjenta. Spotykając na swojej drodze Pana Marcina na pewno się nie zawiedziecie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Alicja Tarasewicz

Laryngolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ALDENT
Armii Krajowej 33
19-300 Ełk

Pani dr opiekuje się dwójką moich dzieci 3 i 5 lat od ponad roku. Wizyty są regularne, udzielane informacje i zalecenia zrozumiałe i co najważniejsze skuteczne. Polecam jako matka i pracownik służby zdrowia.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Irwina Zaborowska-Kłoczko

Pulmonolog, Alergolog

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Wizyta prywatna. Wcześniej szukałam diagnozy dla swoich duszności u różnych pulmunologów, także poza Ełkiem. Dopiero ta Pani zdiagnozowała u mnie astmę po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i dwóch spirometriach(pierwsza normalna, druga po podaniu dawki leku wziewnego). Cała wizyta trwała ponad godzinę. Pani Irwina jest sympatyczną osobą, sprawia wrażenie troszkę zakręconej ale czułam się wysłuchana, zbadana i wyszłam z gabinetu zadowolona i wreszcie zdiagnozowaną. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Fabczak

Pulmonolog, Internista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Dzisiaj byłam przyjęta w przychodni w Wieliczkach ,przez pana doktora. Profesjonalny, uprzejmy , czułam że chce mi pomóc.

lekarz Waldemar Kucharczuk

kopiol
Piękna 23
19-300 Ełk

Witam wszystkie przyszłe mamy... Po dziesięciu latach zaszłam w ciąże ,jest to moja trzecia ciąża .Wcześniej nigdy nie słyszałam o badaniach prenatalnych .Aż do tego dnia gdy dowiedziałam się o takich badaniach które przeprowadza pan doktor Kucharczyk .Umówiłam się na pierwszą wizytę w lutym tego roku i chcę powiedzieć że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem lekarza do pacjenta .Doktór przed badaniem dokładnie wszystko omówił .Nie wyobrażacie ...
Opinia dodana przez: szprota12334