lekarz Marcin Kierszk

Pan Doktor jest bardzo miły na prawdę nie czułam się w żaden sposób skrępowana wizytą u Pana Doktora. Serdecznie polecam z całego serca Pan Doktor jest bardzo sympatyczny delikatny przy każdym badaniu wszystko skrupulatnie wyjaśnia a miałam już porównanie z innymi lekarzami i powiem szczerze że bardzo źle wspominałam swoją poprzednia cytologię a ta u Pana Doktora trwała dosłownie 5sek i bylo po wszystkim nawet nie wiedziałam że już cytologia jest skończona i mozemy przejsc do kolejnych badań. Z całego serca polecam wszystkim.

Pan doktor jest uprzejmym i przyjaźnie nastawionym do pacjentki człowiekiem. Badanie przebiegło w miłej atmosferze, było krótkie i bezbolesne, co jest rzadkością jeśli porównam je z tymi, które wykonywały mi wcześniej inne ginekolożki. Doktor Kierszk jest również bardzo rzeczowy, szczegółowo omawia przebieg wizyty, też w trakcie badania, co rozluźnia atmosferę. Bardzo polecam

Bardzo polecam

Pierwszą styczność z panem doktorem miałam w szpitalu kiedy trafiłam z plamieniem w ciąży.Utkwił mi w pamięci dzięki opanowaniu, uprzejmości i szacunku do kobiet.Po kilku latach udałam się do doktora na wizytę prywatną i również się nie zawiodłam.Świetnie ,że pan Marcin się nie zmienił i dalej jest tym ciepłym człowiekiem,czy to na nfz czy prywatnie.Atmosfera w gabinecie jest bezstresowa,wszystko dokładnie wytłumaczone.Polecam szczególnie wszystkim młodym dziewczynom na swoją pierwszą wizytę 😉

Wspaniały lekarz! Przeżyłam już wielu i żałuję , że nie trafiłam na takiego lekarza jako nastolatka. Odpowiada z cierpliwością nawet na najłatwiejsze pytania, jest delikatny, przy tym konkretny i kompetentny. Jestem w połowie ciąży i jestem ogromnie wdzięczna losowi, że udało mi się trafić na tego lekarza i każdemu życzę takich miłych wizyt, bez stresu :) czuję, se jestem w dobrych rękach

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uprzejmość, kompetentność, kompleksowe podejście. Będę korzystać w przyszłości z usług Doktora.

Bardzo przyjazny i taktowny. Nie lekceważy żadnego pytania, na wszystko cierpliwie odpowiada, tłumaczy przebieg dalszego leczenia. Wzbudza zaufanie i widać, że wie o czym mówi. Szczerze polecam.

Bardzo polecam lekarza miły i uprzejmny. Mówi xo będzie robił. Tlumaczy wszystko. Sprawdza dokładnie leki aby dobrze dobrać.

Świetny lekarz, spokojnie wszystko tłumaczy. Nie bagatelizuje wątpliwości pacjenta, bardzo sympatyczny i taktowny.

Jestem na początku samej ciąży i uwierzcie mi, że długo czekałam na tak dobrego lekarza. Widać, że zna się i kocha to co robi poświęca swój czas, tłumaczy wszystko dokładnie, odpowiada na każde zadane pytanie, dodatkowo jest przesympatyczny i delikatny! Ja jestem i będę zadowolona w 101%. Świetny lekarz! Bardzo polecam :)

Pan Doktor jest wspaniały!!! Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu pracował na patologii ciąży- niezwykle sympatyczny, cierpliwy i co ważne- jako jedyny z lekarzy dyżurnych nie zlekceważył moich dość dziwnych dolegliwości i dzięki niemu mam zdrowego synka! Wykonał pilne cięcie cesarskie, mój synek urodził się na 10 pkt a ja mam piękną bliznę. Ostatnio zaś operował moją mamę- i również jest zachwycona!

Pan Doktor jest wspaniały!!!
Ostatnio zaś operował moją mamę- i również jest zachwycona!