lekarz Marcin Kierszk

Pan Doktor jest bardzo rzetelny, taktowny i uprzejmy. Całą ciążę miałam poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Zarówno ja jak i mój maluszek byłyśmy w dobrych rękach. Bardzo dziwią mnie te niektóre niepochlebne opinie...ale to tak jak ktoś skomentował- wygląda jakby pisała jedna i ta sama osoba, której widocznie Pan Dr nie przypadł do gustu. Naprawdę szczerze polecam dr Kierszka. Mało jest takich lekarzy.

Naprawdę szczerze polecam dr Kierszka. Mało jest takich lekarzy.

Pan Doktor jest wspaniały!!! Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu pracował na patologii ciąży- niezwykle sympatyczny, cierpliwy i co ważne- jako jedyny z lekarzy dyżurnych nie zlekceważył moich dość dziwnych dolegliwości i dzięki niemu mam zdrowego synka! Wykonał pilne cięcie cesarskie, mój synek urodził się na 10 pkt a ja mam piękną bliznę. Ostatnio zaś operował moją mamę- i również jest zachwycona!

Pan Doktor jest wspaniały!!!
Ostatnio zaś operował moją mamę- i również jest zachwycona!

Świetny lekarz. Nie rozumiem tych nieprzychylnych I krzywdzących opinii. Lekarz cierpliwie i dokładnie odpowiada na pytania. Jest spokojny i opanowany, delikatny przy badaniach. Mialm styczność z doktorem w szpitalu na Bielanach jak i prywatnie i nie wyczulam różnicy co według mnie jest ogromna zaleta, bo świadczy o profesjonaliźmie I traktowaniu każdej kobiety z takim samym zaangażowaniem. Będę polecać wszystkim. Pozdrawiam

Według mnie jeden z lepszych lekarzy ginekologów w Toruniu. Wiedza i klasa. Badanie w ciazy dokładne, bez pośpiechu, miło i profesjonalnie. Lekarz bardzo kontaktowy, udziela wielu cennych informacji w sposób zrozumiały i wyczerpujacy.

Katastrofa!!! Dr Kierszk robił mi cesarskie cięcie (na Bielanach w Toruniu) na sali operacyjnej obsługa żartowała ze dr bije dziś rekord i szyje pacjentkę w 15min!!! Byłam przerażona, faktycznie bardzo szybko wróciłam na sale poporodową gdzie mój partner prawie nie zdążył pokangurować dziecka, bo tak SZYBKO wróciłam. Kolejne dni przeżyłam w okropnym bólu! Nie można było mnie spionizowac! Podawali mi silne leki przeciwbólowe po których byłam nieprzytomna, a ból ciagle się utrzymywał!! Miałam wrażenie ze leje mi się wrzątek na brzuch! Tydzień nie wyszłam ze szpitala z bólu! Po powrocie do domu wcale nie było lepiej. Miesiąc łykałam tabletki przeciwbólowe+nospe i w dalszym ciągu okropnie bolało. Do „formy” doszłam po 3miesiacach!!! Mimo ze cioł mnie dr kierszk, wogole nie pojawił się na jakiejkolwiek kontroli. Przeżyłam dramat, zamiast cieszyć się narodzinami dziecka!

Gorąco polecam tego lekarza! Choć na pierwszy rzut oka nie wzbudza zaufania (z racji b.młodego wieku), to jednak prawdziwie profesjonalny a zarazem empatyczny człowiek. Prowadził moją ciążę jako lekarz NFZ (Przychodnia na Poznańskiej), na każdej wizycie usg, zlecane komplety badań i szczegółowe odpowiedzi na każde z pytań. Pan dr pracuje również w szpitalu na Bielanach w Toruniu oraz w szpitalu w Chełmży. Wielu toruńskich "dinozaurów-wyżeraczy" mogłoby się uczyć od dr Kierszka podejścia do swojego fachu. Polecam tego lekarza, bo w ramach darmowej opieki NFZ można mieć wyższy standard niż w prywatnych gabinetach.

Najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam :) Lekarz z powołania - poświęca swoim pacjentom mnóstwo czasu, zawsze chętnie odpowiada na pytania, troszczy się zarówno o Mamę jak i noszone przez nią Dzieciątko :) bardzo kompetentny i fachowy. Na pytania odpowiada w sposób zrozumiały, tłumaczy wszelkie nieprawidłowści, wskazując co może być ich przyczyną i jak je leczyć. Zdecydowanie nie-formalista :) Oby takich lekarzy było więcej!

Witam Doktor Kierszk jest najlepszym lekarzem jakiego dotąd spotkałam. Prowadził moja ciąże na NFZ i ufałam mu w pełni. Wiedziałam ze jestem w dobrych rękach. Kompetentny, czujny, empatyczny, zawsze o wszystkim informuje odnośnie ciazy. Bardzo dobry lekarz.

Witam

Świetny młody lekarz z niezimskim podejściem do pacjentek. Zawsze miły i pogodny. Lerzalam w szpitalu przed porodem miesiąc więc miałam styczność z doktorem. Dodatkowo był przy moim porodzie cale 3 godziny towarzyszył Mi na porodówce wspierając mnie gdy juz nie miałam sił. Dzięki niemu moje dziecko urodziło sie silami natury całe i zdrowe. Teraz chodzę juz do doktora na wizyty kontrolne ale w razie kolejne ciąży wybiorę go na lekarza prowadzącego.

Podczas ciąży trafiłam do szpitala z plamieniem. Na izbie przyjęć dyżur miał pan doktor. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, był uprzejmy, delikatny i dokładny. Informował mnie na bieżąco o tym co robi. Można z nim normalnie porozmawiać. :) Lekarz, przy którym można się dobrze czuć. Dobre wrażenie potwierdziło się przy porodzie i na oddziale położniczym. Oby było więcej takich lekarzy!