lekarz Marcin Kierszk

Wspaniały lekarz! Przeżyłam już wielu i żałuję , że nie trafiłam na takiego lekarza jako nastolatka. Odpowiada z cierpliwością nawet na najłatwiejsze pytania, jest delikatny, przy tym konkretny i kompetentny. Jestem w połowie ciąży i jestem ogromnie wdzięczna losowi, że udało mi się trafić na tego lekarza i każdemu życzę takich miłych wizyt, bez stresu :) czuję, se jestem w dobrych rękach

Pan Doktor jest wspaniały!!! Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu pracował na patologii ciąży- niezwykle sympatyczny, cierpliwy i co ważne- jako jedyny z lekarzy dyżurnych nie zlekceważył moich dość dziwnych dolegliwości i dzięki niemu mam zdrowego synka! Wykonał pilne cięcie cesarskie, mój synek urodził się na 10 pkt a ja mam piękną bliznę. Ostatnio zaś operował moją mamę- i również jest zachwycona!

Pan Doktor jest wspaniały!!!
Ostatnio zaś operował moją mamę- i również jest zachwycona!

Świetny lekarz. Nie rozumiem tych nieprzychylnych I krzywdzących opinii. Lekarz cierpliwie i dokładnie odpowiada na pytania. Jest spokojny i opanowany, delikatny przy badaniach. Mialm styczność z doktorem w szpitalu na Bielanach jak i prywatnie i nie wyczulam różnicy co według mnie jest ogromna zaleta, bo świadczy o profesjonaliźmie I traktowaniu każdej kobiety z takim samym zaangażowaniem. Będę polecać wszystkim. Pozdrawiam

Jestem na początku samej ciąży i uwierzcie mi, że długo czekałam na tak dobrego lekarza. Widać, że zna się i kocha to co robi poświęca swój czas, tłumaczy wszystko dokładnie, odpowiada na każde zadane pytanie, dodatkowo jest przesympatyczny i delikatny! Ja jestem i będę zadowolona w 101%. Świetny lekarz! Bardzo polecam :)

Według mnie jeden z lepszych lekarzy ginekologów w Toruniu. Wiedza i klasa. Badanie w ciazy dokładne, bez pośpiechu, miło i profesjonalnie. Lekarz bardzo kontaktowy, udziela wielu cennych informacji w sposób zrozumiały i wyczerpujacy.

Katastrofa!!! Dr Kierszk robił mi cesarskie cięcie (na Bielanach w Toruniu) na sali operacyjnej obsługa żartowała ze dr bije dziś rekord i szyje pacjentkę w 15min!!! Byłam przerażona, faktycznie bardzo szybko wróciłam na sale poporodową gdzie mój partner prawie nie zdążył pokangurować dziecka, bo tak SZYBKO wróciłam. Kolejne dni przeżyłam w okropnym bólu! Nie można było mnie spionizowac! Podawali mi silne leki przeciwbólowe po których byłam nieprzytomna, a ból ciagle się utrzymywał!! Miałam wrażenie ze leje mi się wrzątek na brzuch! Tydzień nie wyszłam ze szpitala z bólu! Po powrocie do domu wcale nie było lepiej. Miesiąc łykałam tabletki przeciwbólowe+nospe i w dalszym ciągu okropnie bolało. Do „formy” doszłam po 3miesiacach!!! Mimo ze cioł mnie dr kierszk, wogole nie pojawił się na jakiejkolwiek kontroli. Przeżyłam dramat, zamiast cieszyć się narodzinami dziecka!

Bardzo polecam lekarza miły i uprzejmny. Mówi xo będzie robił. Tlumaczy wszystko. Sprawdza dokładnie leki aby dobrze dobrać.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uprzejmość, kompetentność, kompleksowe podejście. Będę korzystać w przyszłości z usług Doktora.

Bardzo przyjazny i taktowny. Nie lekceważy żadnego pytania, na wszystko cierpliwie odpowiada, tłumaczy przebieg dalszego leczenia. Wzbudza zaufanie i widać, że wie o czym mówi. Szczerze polecam.

Gorąco polecam tego lekarza! Choć na pierwszy rzut oka nie wzbudza zaufania (z racji b.młodego wieku), to jednak prawdziwie profesjonalny a zarazem empatyczny człowiek. Prowadził moją ciążę jako lekarz NFZ (Przychodnia na Poznańskiej), na każdej wizycie usg, zlecane komplety badań i szczegółowe odpowiedzi na każde z pytań. Pan dr pracuje również w szpitalu na Bielanach w Toruniu oraz w szpitalu w Chełmży. Wielu toruńskich "dinozaurów-wyżeraczy" mogłoby się uczyć od dr Kierszka podejścia do swojego fachu. Polecam tego lekarza, bo w ramach darmowej opieki NFZ można mieć wyższy standard niż w prywatnych gabinetach.