lekarz Marcin Kierszk

Podczas ciąży trafiłam do szpitala z plamieniem. Na izbie przyjęć dyżur miał pan doktor. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, był uprzejmy, delikatny i dokładny. Informował mnie na bieżąco o tym co robi. Można z nim normalnie porozmawiać. :) Lekarz, przy którym można się dobrze czuć. Dobre wrażenie potwierdziło się przy porodzie i na oddziale położniczym. Oby było więcej takich lekarzy!

Wspanialy lekarz! Niezwykle dokladny, cierpliwy, uprzejmy , z uwmiechem na twarzy, podczas porodu informuje o wszystkim sam, delikatny i wyrozumialy dla pacjentki! Spotkałam się z nim podczas porodu na bielanach i szczerze polecam , lekarz z powolania

Gorąco polecam tego lekarza! Choć na pierwszy rzut oka nie wzbudza zaufania (z racji b.młodego wieku), to jednak prawdziwie profesjonalny a zarazem empatyczny człowiek. Prowadził moją ciążę jako lekarz NFZ (Przychodnia na Poznańskiej), na każdej wizycie usg, zlecane komplety badań i szczegółowe odpowiedzi na każde z pytań. Pan dr pracuje również w szpitalu na Bielanach w Toruniu oraz w szpitalu w Chełmży. Wielu toruńskich "dinozaurów-wyżeraczy" mogłoby się uczyć od dr Kierszka podejścia do swojego fachu. Polecam tego lekarza, bo w ramach darmowej opieki NFZ można mieć wyższy standard niż w prywatnych gabinetach.

Świetny młody lekarz z niezimskim podejściem do pacjentek. Zawsze miły i pogodny. Lerzalam w szpitalu przed porodem miesiąc więc miałam styczność z doktorem. Dodatkowo był przy moim porodzie cale 3 godziny towarzyszył Mi na porodówce wspierając mnie gdy juz nie miałam sił. Dzięki niemu moje dziecko urodziło sie silami natury całe i zdrowe. Teraz chodzę juz do doktora na wizyty kontrolne ale w razie kolejne ciąży wybiorę go na lekarza prowadzącego.