lekarz Marcin Kierszk

Najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam :) Lekarz z powołania - poświęca swoim pacjentom mnóstwo czasu, zawsze chętnie odpowiada na pytania, troszczy się zarówno o Mamę jak i noszone przez nią Dzieciątko :) bardzo kompetentny i fachowy. Na pytania odpowiada w sposób zrozumiały, tłumaczy wszelkie nieprawidłowści, wskazując co może być ich przyczyną i jak je leczyć. Zdecydowanie nie-formalista :) Oby takich lekarzy było więcej!

Witam Doktor Kierszk jest najlepszym lekarzem jakiego dotąd spotkałam. Prowadził moja ciąże na NFZ i ufałam mu w pełni. Wiedziałam ze jestem w dobrych rękach. Kompetentny, czujny, empatyczny, zawsze o wszystkim informuje odnośnie ciazy. Bardzo dobry lekarz.

Witam

Świetny lekarz, spokojnie wszystko tłumaczy. Nie bagatelizuje wątpliwości pacjenta, bardzo sympatyczny i taktowny.

Świetny młody lekarz z niezimskim podejściem do pacjentek. Zawsze miły i pogodny. Lerzalam w szpitalu przed porodem miesiąc więc miałam styczność z doktorem. Dodatkowo był przy moim porodzie cale 3 godziny towarzyszył Mi na porodówce wspierając mnie gdy juz nie miałam sił. Dzięki niemu moje dziecko urodziło sie silami natury całe i zdrowe. Teraz chodzę juz do doktora na wizyty kontrolne ale w razie kolejne ciąży wybiorę go na lekarza prowadzącego.

Podczas ciąży trafiłam do szpitala z plamieniem. Na izbie przyjęć dyżur miał pan doktor. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, był uprzejmy, delikatny i dokładny. Informował mnie na bieżąco o tym co robi. Można z nim normalnie porozmawiać. :) Lekarz, przy którym można się dobrze czuć. Dobre wrażenie potwierdziło się przy porodzie i na oddziale położniczym. Oby było więcej takich lekarzy!

Rzeźnik, tylko tak mogę go nazwać. Trafiłam na porodowke i rodziłam skrajnego wcześniaka. Zero kontaktu, zero informacji. Zarówno przed jak i w trakcie. Przebił worek owodniowy bez mojej zgody! Ciął mnie bez mojej zgody nawet nie informując, co zamierza zrobić i mimo faktu, że krzyczałam z bólu. Wyłyżeczkował mnie również bez mojej zgody i bez znieczulenia. A jest to zabieg robiony w znieczuleniu ogólnym! !! Szył mnie również bez znieczulenia i mimo bólu, o którym informowałam na bieżąco! Sam poród nie bolał tak, jak to co mi zrobił. Mogę to porównać tylko do gwałtu..... Na koniec rzucił fartuch i wyszedł. Zero zainteresowania rodzącą i dzieckiem. Nawet po porodzie, gdy byłam już na sali, nie pofatygował się do mnie. Jest osobą, która absolutnie nie powinna być lekarzem.

Wspanialy lekarz! Niezwykle dokladny, cierpliwy, uprzejmy , z uwmiechem na twarzy, podczas porodu informuje o wszystkim sam, delikatny i wyrozumialy dla pacjentki! Spotkałam się z nim podczas porodu na bielanach i szczerze polecam , lekarz z powolania

Bardzo dobry miły lekarz godny polecenia delikatny wszystko dobrze wytłumaczy więcej takich lekarzy w Polsce.

Wspanialy lekarz-mily, kompetentny, budzący zaufanie, cierpliwie wszystko tłumaczy,bardzo kontaktowy i sympatyczny. Szczerze polecam!!

Po porodzie nawet nie zainteresował się moim stanem, choć mdlałam i traciłam konatkt z otoczeniem. wpadl do mnie, jak po ogień i zanim skończył pytać co mi dolega już był przy wyjściu. Nawet mi cisnienia nie zbadał. Dostałam no spe, ibuprofen i hydroksyzyne. Spałam na pan przez prawie dobę. No mogłam nawet nakarmić dziecka. Żadnej informacji i kontaktu z pacjentem. Zupełnie jakby pracował za karę.