lekarz Marcin Kierszk

Według mnie jeden z lepszych lekarzy ginekologów w Toruniu. Wiedza i klasa. Badanie w ciazy dokładne, bez pośpiechu, miło i profesjonalnie. Lekarz bardzo kontaktowy, udziela wielu cennych informacji w sposób zrozumiały i wyczerpujacy.

Świetny lekarz. Nie rozumiem tych nieprzychylnych I krzywdzących opinii. Lekarz cierpliwie i dokładnie odpowiada na pytania. Jest spokojny i opanowany, delikatny przy badaniach. Mialm styczność z doktorem w szpitalu na Bielanach jak i prywatnie i nie wyczulam różnicy co według mnie jest ogromna zaleta, bo świadczy o profesjonaliźmie I traktowaniu każdej kobiety z takim samym zaangażowaniem. Będę polecać wszystkim. Pozdrawiam

Katastrofa!!! Dr Kierszk robił mi cesarskie cięcie (na Bielanach w Toruniu) na sali operacyjnej obsługa żartowała ze dr bije dziś rekord i szyje pacjentkę w 15min!!! Byłam przerażona, faktycznie bardzo szybko wróciłam na sale poporodową gdzie mój partner prawie nie zdążył pokangurować dziecka, bo tak SZYBKO wróciłam. Kolejne dni przeżyłam w okropnym bólu! Nie można było mnie spionizowac! Podawali mi silne leki przeciwbólowe po których byłam nieprzytomna, a ból ciagle się utrzymywał!! Miałam wrażenie ze leje mi się wrzątek na brzuch! Tydzień nie wyszłam ze szpitala z bólu! Po powrocie do domu wcale nie było lepiej. Miesiąc łykałam tabletki przeciwbólowe+nospe i w dalszym ciągu okropnie bolało. Do „formy” doszłam po 3miesiacach!!! Mimo ze cioł mnie dr kierszk, wogole nie pojawił się na jakiejkolwiek kontroli. Przeżyłam dramat, zamiast cieszyć się narodzinami dziecka!

Witam Doktor Kierszk jest najlepszym lekarzem jakiego dotąd spotkałam. Prowadził moja ciąże na NFZ i ufałam mu w pełni. Wiedziałam ze jestem w dobrych rękach. Kompetentny, czujny, empatyczny, zawsze o wszystkim informuje odnośnie ciazy. Bardzo dobry lekarz.

Witam

Po porodzie nawet nie zainteresował się moim stanem, choć mdlałam i traciłam konatkt z otoczeniem. wpadl do mnie, jak po ogień i zanim skończył pytać co mi dolega już był przy wyjściu. Nawet mi cisnienia nie zbadał. Dostałam no spe, ibuprofen i hydroksyzyne. Spałam na pan przez prawie dobę. No mogłam nawet nakarmić dziecka. Żadnej informacji i kontaktu z pacjentem. Zupełnie jakby pracował za karę.

Leżała na patologii ponad miesiąc. Praktycznie każdego dnia ten lekarz był na oddziale. Obchód zajmował mi kilka minuta a każdej pacjentce poświęcał kilka sekund. Zainteresowania pacjentem nie wykazał żadnego. A jak już się pojawiał, to byle by jak najszybciej oddalić swoją robotę. Nie polecam.

Rzeźnik, tylko tak mogę go nazwać. Trafiłam na porodowke i rodziłam skrajnego wcześniaka. Zero kontaktu, zero informacji. Zarówno przed jak i w trakcie. Przebił worek owodniowy bez mojej zgody! Ciął mnie bez mojej zgody nawet nie informując, co zamierza zrobić i mimo faktu, że krzyczałam z bólu. Wyłyżeczkował mnie również bez mojej zgody i bez znieczulenia. A jest to zabieg robiony w znieczuleniu ogólnym! !! Szył mnie również bez znieczulenia i mimo bólu, o którym informowałam na bieżąco! Sam poród nie bolał tak, jak to co mi zrobił. Mogę to porównać tylko do gwałtu..... Na koniec rzucił fartuch i wyszedł. Zero zainteresowania rodzącą i dzieckiem. Nawet po porodzie, gdy byłam już na sali, nie pofatygował się do mnie. Jest osobą, która absolutnie nie powinna być lekarzem.

Najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam :) Lekarz z powołania - poświęca swoim pacjentom mnóstwo czasu, zawsze chętnie odpowiada na pytania, troszczy się zarówno o Mamę jak i noszone przez nią Dzieciątko :) bardzo kompetentny i fachowy. Na pytania odpowiada w sposób zrozumiały, tłumaczy wszelkie nieprawidłowści, wskazując co może być ich przyczyną i jak je leczyć. Zdecydowanie nie-formalista :) Oby takich lekarzy było więcej!

Wspanialy lekarz-mily, kompetentny, budzący zaufanie, cierpliwie wszystko tłumaczy,bardzo kontaktowy i sympatyczny. Szczerze polecam!!

Bardzo dobry miły lekarz godny polecenia delikatny wszystko dobrze wytłumaczy więcej takich lekarzy w Polsce.