dr Marcin Malcewicz

Ortopeda

Pan Marcin nie oglądając dziecka i nie zadając żadnych pytań od razu postawił "diagnozę", że nie ma potrzeby badać dziecka po tym jak zacznie chodzić, bo to i tak nic nie zmieni. Zdaniem tego "lekarza" wszelkie interesowanie się stanem zdrowia dziecka nie tylko jest kompletnie zbędne ale wręcz przeszkadza w jego naturalnym rozwoju. Stopy rzekomo rozwijają się zawsze tak samo, bez znaczenia jakiego użyjemy obuwia i czy w ogóle, więc "chińskie trampki" będą najlepszym rozwiązaniem. Dowiedzieliśmy się też jak złymi jesteśmy rodzicami marnując pieniądze na dobre buciki dla dziecka, podając witaminę D i zabierając go do lekarza po skierowaniu od innego ortopedy. Kilku innych lekarzy, włączając w to szanowanych pediatrów i ortopedów, zostało podsumowane przez tego "eksperta" jako banda kretynów, którzy stawiali tylko złe diagnozy. W obliczu braku komentarza z naszej strony (widocznie nasze spojrzenie było wystarczająco wymowne) zostaliśmy na koniec zaszczyceni w 100% wymyśloną i niezgodną z prawdą opinią na nasz temat, że kierujemy się i nakręcamy historiami innych rodziców z piaskownicy, naszych rodziców oraz historii z Internetu. Okazało się, że pan Marcin nie potrzebuje żadnych informacji z naszej strony i woli prewencyjnie założyć, że ma przed sobą idiotów, więc nie ma potrzeby dopuszczenia ich do głosu (każdą próbę odpowiedzi zaraz przerywał). Podsumowując, ten sfrustrowany życiem szarlatan obraził nie tylko swoich pacjentów ale także kolegów po fachu, po czym polecił nam przychodzić tylko do niego, zapewne po kolejne porcje obelg i krytyki pod naszym adresem. Takim zachowaniem i brakiem faktycznej diagnozy lekarz może wyrządzić wiele szkód nieświadomym pacjentom, więc postaram się to zgłosić pod odpowiedni adres.

Doskonały lekarz z olbrzymim doświadczeniem. Zdecydowanie polecam dla ludzi ceniących swój czas. Nie szuka problemów tam gdzie ich nie ma. Precyzyjnie diagnozuje i rozwiązuje problem, zalecając najskuteczniejsze leczenie. Godny polecenia!

Witam jestem bardzo zadowolony z konsultacji u Pana doktora, szczegółowo mi wytłumaczył mój problem i zalecił dodatkowe badania.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Bardzo konkretna, merytoryczna pomoc.Do tego pan doktor nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem.Cierpliwie słucha pacjenta, i pomaga.

Super lekarz jest miły i dokładnie wytłumaczy wszystko zrobi dokładny wywiad lekarz godny poleceniu

Szybka i konkretna porada w komfortowych warunkach Medixu. Lekarz poinformował mnie również o profilaktyce oraz skierował na zabiegi. Porządny specjalista.

Bardzo profesjonalnie, dokladne badania i w odpowiedni sposob leczenia , szczegółowe formacje. Polecam , byłam w Medixie we Wrocławiu....warto było !

Wizyta przebiegła poprawnie , sprawnie i w miłej atmosferze. Dostałem skierowanie na badania i prześwietlenie. Jestem zadowolony

pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta, empatia, mądre rady dotyczące dalszego leczenia i późniejszej rehabilitacji. Dziękuję

Nie polecam, lekarz mimo OGROMNEGO obrzęku ręki nawet nie raczył zlecić USG ani jakichkolwiek badań aby wykluczyć potencjalną zakrzepicę, ba nawet mówił, że na takową nie ma szans ! "Ortopeda" nie podał żadnej rzeczowej diagnozy czy zaleceń i przepisał mi uwaga Sumamed... Dobrze, że w porę udałem się do kogoś kompetentnego, kto zlecił mi kompleksowe badania, zrobił USG i przepisał zastrzyki rozrzedzające krew. Jak się potem okazało miałem bardzo złe wyniki (d-dimery) i zastrzyki mogły uratować mnie przed zakrzepem, a co za tym idzie nawet przed zatorem ! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!