3,3
3,1
3,4

Dziwne, że panowie pacjenci oceniają Pana dr. Zająca tak surowo..., a kobiety tak pozytywnie...? Czyżby przez zwykłą zazdrość, że inny mężczyzna - lekarz potrafi łączyć w sobie i fachowość i poczucie humoru i troskę o pacjenta? Jestem kobietą, pacjentką Pana dr. M. Zająca i może to zabrzmi dziwnie, ale leczenie, operacje, kontrolne wizyty, itp. nie były dla m,nie stresem, w dużej mierze z uwagi na osobowość p. doktora. Życzę Mu życzliwych i uczciwie oceniających Jego pracę i służbę pacjentów.

Zgadzam się z opinią, iż to gbur i prostak. Nie spotkałem bardziej niewychowanego lekarza od tego. Brak szacunku do pacjentów, którzy przychodzą na wizytę z NFZ. Nagle ten Pan ma dermatoskop w oczach i z odległości 1 metra już widzi, że pieprzyk nie ma żadnych podejrzeń o czerniaka. Twierdzi, że wszystko jest super i nie ma wskazań do wycięcia, gdzie jeden ma nieregularny kształt, a drugi jest w bardzo narażonym miejscu i ciągle odpadają z niego kawałki. I twierdzi, że na NFZ nie ma wskazań. (dodam, że nie mam ochoty wycinać ich i gdybym tylko mógł, to bym je zostawił, ale dermatolog powiedział, żeby wyciąć). Pan "doktor" nie daje dojść do słowa pacjentowi, jest nieuprzejmy, przerywa i oczywiście to wszystko nie przeszkadza mu zaoferować swoich usługo prywatnie! Ma "swoich" pacjentów, których przyjmuje w pierwszej kolejności, nowych takich jak ja, traktuje z arogancją i wyższością. Nie polecam.

Jestem wdzięczna losowi, że skierował mnie do tego lekarza. Jest super lekarzem a jednocześnie przyjaznym człowiekiem. Bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta. Pomimo tylu chorych, z którymi ma do czynienia prawie wszystkich pamięta.

Podejście do pacjenta oraz jego choroby w sposób lekceważący w dzisiejszych czasach jest nie na miejscu. Już nic nie mówiąc o zwykłym szacunku do człowieka bo nawet tego panu doktorowi brakuje.

Jestem pacjentką P.dr.M.Zająca-jest bardzo dobrym lekarzem,ma indywidualne podejście do pacjenta. Miły sympatyczny,serdeczny,troskliwy podczas wizyt w poradni jak również przed operacją i po operacji.Oby tak dalej Panie doktorze.

Jestem pacjentką p. dr. Marcina Zająca i mam jak najlepsze zdanie o Jego podejściu do pacjenta, kompetencjach, wyborze metody leczenia operacyjnego, trosce o pacjenta (w czasie mojego pobytu w szpitalu przyjeżdżał kilkakrotnie po godzinach pracy, aby sprawdzić jaki jest mój stan po operacji). Jego sposób prowadzenia rozmowy, młodzieńczy entuzjazm i swoiste poczucie humoru pomogły mi traktować moją poważną operację z dystansem i bez lęku.

cham, prostak i gbur nabijający się z lekarzy rodzinnych omijać z daleka. Kompletnie nie chciał oglądać znamienia?a moze czerniaka

cierpliwe i przesympatyczne podejscie do pacjenta.....rzeczowy ...kompetentny fachowiec....oddany cala dusza swojej pracy....polecam goraco...i jestem wdzieczna za zainteresowanie moim przypadkiem

gbur i prostak, brak kultury osobistej pana zająca aż bije po oczach, po wczorajszej wizycie odradzam wszystkim, chętnie o tym opowiem, powyżej jest na mnie namiar