kilkanaście lat temu dr Banaś przekonał mnie ,abym nie przejmowała się poziomem cholesterolu = 300, nie zalecając mi oczywiście żadnych statyn, za co jestem mu bezgranicznie wdzięczna, ponieważ w wieku 68 lat jak dotąd jestem jedyną osobą w całej mojej rodzinie ze zdrowym sercem i wątrobą, zaufałam mu i nigdy nikomu nie pozwoliłam sobie wcisnąć statyn , chociaż wysoki cholesterol to " moja uroda", mam tylko nadzieję , że pan dr Banaś w minionych latach nie uległ presji procedur z wyrazami szacunku Elżbieta Nowak nie jestem już pacjentką drBanasia z ...

z wyrazami szacunku
Elżbieta Nowak

nie jestem już pacjentką drBanasia z powodu zmiany miejsca zamieszkania, a szkoda

lekarz godny polecenia wykryl chorobe i skierował do odpowiedniego szpitala dzieki niemu jestem zdrowy

jestem zdrowy

Bardzo życzliwy lekarz, uśmiechnięty, daje nadzieję, że będzie dobrze. Zna się na swym fachu. Z nim można naprawdę wyzdrowieć i czuć się dobrze. Szerokie kompetencje, chęć pomocy i empatia to cechy tego lekarza. Negatywów brak !

Lekarz jakich mało, będąc u Pana Doktora mam wrażenie, ze ma on bardzo dobre podejście do pacjenta, "nie zbywa go byle czym" tylko poświecą mu tyle czasu i ile trzeba. Lekarz godny polecenia!!!

Bardzo miły i uprzejmy lekarz niosący pomoc w każdej sprawie i każdej osobie. traktuje bardzo równo swoich pacjentów. Serdecznie polecam !

Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Banasia innym pacjentom. Współczuję zazdrosnym i zakompleksionym kolegom "po fachu". Swoją wizytę i poświęcony mi czas oceniam bardzo wysoko. Widać fachowca i lekarza z powołania. Rzetelne i uczciwe podejście do pacjenta. Mariusz (obecnie z Gubina).

godny polecenia, bardzo miły człowiek i kompetentny lekarz. negatywne opinie to penie szpitalna konkurencja...

uważam tego"lekarza" za największe zło jakie mnie spotkało.Przez jego niekompwtencje otarłam się o śmierć.Tylko cud(jak określili pózniej lekarze) i szybka pomoc lekarzy z odziału hematologi w Rzeszowie uratowało mi życie.Omijajcie tego lekarza z daleka,nie dajcie się nabrać na jego uśmiechy i odprowadzanie do drzwi.Mam nadzieje że nikogo już wiecej tak nie zlekceważy jak mnie.

bardzo dobry specjalista. bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ale też bardzo mila życzliwa atmosfera. zdecydowanie polecam tego lekarza!

I to jest prawdziwa ocena Pana Marka Banasia jako lekarza i człowieka.

I to jest prawdziwa ocena Pana Marka Banasia jako lekarza i człowieka.