lekarz Marek Derenda

Neurochirurg

Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego(30.12.2015r) którą przeprowadził Pan doktor M. Derenda. Pomimo krótkiego czasu od operacji, nie odczuwam żadnych dolegliwości, rana mało widoczna-perfekcyjne szycie:) Profesjonalista i znakomity lekarz, bardzo dobry kontakt z pacjentem, sympatyczny i cierpliwy. Zdecydowanie polecam Pana doktora wszystkim cierpiącym. podziękowania i słowa najwyższego uznania. DZIĘKUJĘ :) Jolanta M.

Pragnę podziękować doktorowi Markowi Derendzie za profesjonalne podejście do pacjenta, wysłuchanie z dużym spokojem. Po wysłuchaniu i obejrzeniu wyników wytłumaczył mi na czym będzie polegała operacja. To rzeczowe podejście dodało mi pewności i odwagi. Z bardzo dużym zaufaniem zdecydowałam się na operację, oddając się w precyzyjne ręce doktora Marka, z czego jestem bardzo zadowolona. Dziękuję. 23-04-2015

Dziękuję.
23-04-2015

Gdy zaistniała konieczność konsultacji neurochirurgicznej-kręgosłup lędźwiowy, zadzwoniłam (telef. z internetu)do Dr Derendy w słuchawce usłyszałam miły, spokojny głos. Za 4 dni odbyła się konsultacja. Po zapoznaniu się z MRI i po szczegółowym wypytaniu o historię choroby, sporządził notatki. Stwierdził, iż w moim przypadku operacja powinna być wykonana już jutro. Spokojnie odpowiadał na każde zadane pytanie, przy czym nie czuło się bariery jaka zwykle dzieli lekarza i pacjenta.Tempo obrotu spraw było zadziwiające 10-ty dzień przyjazd do szpitala, 11-ty operacja, 12-ego dnia stanęłam na nogi już bez bólu. Jest Lekarzem uprzejmym, godnym zaufania, poświęcającym pacjentowi tyle czasu ile to konieczne, traktującym człowieka podmiotowo a przede wszystkim JEST DOSKONAŁYM NEUROCHIRURGIEM. Polecam wszystkim cierpiącym.

Powinnam zacząć Boże wreszcie mi zesłałeś konkretnego Lekarza,Ale tu i Bóg by nie pomógł a raczej pomogły ręce ,Przez kilka miesięcy w bólach i cierpieniach leżałam Dr J...... Zrobił wszystko :) aż odesłał mnie do Dr Deryndy wiem że było złamanie skomplikowane ,wiem że napracował się przy moim kręgosłupie ale najważniejsze jest to że jest dobrze i z dnia na dzień będzie lepiej,DZIĘKUJĘ DOKTOROWI ZA TO ŻE JEST.........

Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz. Godny zaufania i profesjonalnie podchodzący do swojego zawodu. Potrafi wysłuchać pacjenta, doradzić, postawić konkretną diagnozę, ale przede wszystkim pomóc. Jestem bardzo zadowolony,że trafiłem w ręce Doktora Derendy. Dzięki jego fachowości nie odczuwam bólu i mogę normalnie żyć - funkcjonować. Bardzo Panu dziękuję- Marian K.

Bardzo Panu dziękuję- Marian K.

Po dwóch konsultacjach u innych lekarzy i nietrafionej diagnozie trafiłam do dr Derendy. Pan doktor bardzo uważnie mnie wysłuchał, zapoznał się z historią mojej choroby, zlecił dodatkowe badanie i w końcu postawił diagnozę. Dzięki niemu nie zmagam się już z bólem każdego dnia. Pan doktor dokładnie wszystko analizuje, szczegółowo tłumaczy – a co najważniejsze – bardzo mi pomógł. Miałam szczęście, że trafiłam na takiego lekarza – szczerze polecam i dziękuję Panu doktorowi! Jowita B.

Jowita B.

Lekarz w pełni godny zaufania, profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta, wyczerpujące informacje nt. choroby a nade wszystko doskonała ręka chirurga.

zero tłumaczenia choroby, dyskucje na temat tego czy laskawie obejrzy wyniki badań , bo wymyslił sobie problemy formalne, ze to panstwowa jednostka , zarozumialy dupek

Bardzo życzliwy i troskliwy lekarz. Omówił ze mną szczegółowo moje wyniki i operację, po zabiegu zadbał o mój powrót do sprawności. Jestem zadowolona, że trafiłam do tak profesjonalnego lekarza.

mam nieprzyjemne wrażenia z wizyty u tego lekarza - jakiś taki zarozumiały, lekceważący mnie, ignorujący to co mówię- zdecydowanie NIE POLECAM