13 lat chorowałam na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, od conajmniej pół roku miałam zaostrzony stan i lekarze prowadzący mnie nie potrafili poradzić sobie z tym przypadkiem, jedynym wyjściem były chormony ale i te zawiodły. Zupełnie przypadkiem trafiłam do prof. Marka Dobosza i była to moja najlepiej zainwestowana kwota. Juz następnego dnia byłam w szpitalu na wszytskich badaniach i okazało się, że już nie ma czego ratowac trzeba wyciać całe jelito. prof. wytłumaczył mi doskonale na czym zabieg polega jakie będą jego etapy i bez wahania poddałam się tej, jak się teraz okazuje najlepszej decysji w moim życiu. pierwszy raz po 13 latach choroby mogę powiedzieć, że jestem zupełnie zdrowa a to wszytsko dzięki Cudotwórcy- prof markowi Doboszowi :)

Pan Profesor Marek Dobosz wraz Panami dr. Tomaszem Wysockim,dr.Szafrańskim i innymi WSPANIAŁYMI lekarzami uratowali mi życie.(8 ciężkich operacji) !!! Serdecznie dziękując im za poświęcone chwile,serdeczność ,fachowość,profesjonalizm oraz dobroć serca którym obdarzają każdego chorego w trudnych chwilach gorącą polecam bo spotkanie takich ludzi na swojej drodze życia to ogromna przyjemność. Raz jeszcze serdecznie dziękuję i gorąco polecam cały personal Oddziału Chirurgii w Pomorskim Centrum Traumatologi .Dariusz Pernach

Fantastyczny lekarz, anioł nie człowiek, miły , uprzejmy , skromny, ma bardzo dużą wiedzę medyczną , nie boi się trudnych przypadków, wręcz przeciwnie podejmuje wyzwanie.Wiele innych lekarzy powinno brać z Pana Profesora Dobosza przykład, a właściwie przeszkolić się u niego chociażby z podejścia do pacjenta bo o wiedzy medycznej nie mówię to są lata nauki i praktyki. Uratował mi życie , latami chodziłam po lekarzach i nic. w ostatniej chwili trafiłam do Pana Profesora i natychmiast na stół. Jestem mu bardzo wdzięczna i moja 12 letnia córka też.

Pan Profesor razem ze swym zespolem to wspaniali fachowcy. Robiłem dziś kolonoskopię, bez znieczulenia, narkozy, głupiego jaśka czy jak mu tam, zabieg był zupełnie bezbolesny, mogłem spokojnie na monitorze oglądać stan swojego jelita, odczucie badania można porównać do chodzącego delikatnie po brzuchu małego kotka. W tej klinice tego badania nie należy się bać, polecam wszystkim muszącym je zrobić, bez obaw i strachu wojciech

Prof.Marek Dobosz to fachowiec najwyzszej klasy,niesamowity czlowiek.To on uratowal mi zycie a wczesniej gdy przebywalem w szpitalach w stanie ostrego wycienczenia,odwodnienia ,skretu zoladka z przemieszczeniem do klatki piersiowej oraz z przepuklina okoloprzelykowa inni lekarze byli bezradni i juz spisywali mnie na straty.polecam Profesora bo to lekarz z pasja i powolaniem do tego zawodu.-dozgonnie wdzieczny pacjent ANDRZEJ MIKUCKI lat 37.

Rok temu miałam ostre zapalenie trzustki,stan był bardzo poważny.Po operacji byłam w śpiączce.Gdy udało mi się wrócić do rzeczywistości byłam niepełnosprawna ruchowo i wycieńczona.Miałam wielkie wątpliwości czy uda mi się pozbierać po chorobie.Przez cały ten okres byłam pod opieką Tego znakomitego lekarza.Dziś jestem w bardzo dobrej formie.Polecam Pana Profesora z całego serca .Z podziękowaniem dla Profesora i jego całego zespołu medycznemu. Mariola P.

Lekarz godny polecenia, w sposób rzeczowy i obrazowy wytłumaczy pacjentowi stan jego choroby, planowany zabieg i dalsze rokowania po zabiegu. Świetny fachowiec, z ogromną intuicją i tranie podejmowanymi decyzjami, czego przykładem jest mój ojciec, którego Pan Profesor operował. Polecam wszystkim znajomym, którzy mają problemy gastryczne.

Swietny lekarz i nizwykły człowiek, dla Niego metryka nie ma znaczenia, zooperował moja 80 nią mamę ,robił wszystko by pomimo raka mogła dalej dobrze funkcjonować,.Od operacji minęły 2 lata, mam jest nadal z anmi i to w niezłej kondycji.Polecam, gorąco polecam .M

Po prostu bardzo dobry chirurg, dobrze wytłumaczył mi, jakie jest ryzyko, jeżeli nie poddam się zabiegowi (usunięcie esicy), nie naciskał na podjęcie decyzji, pozostawił mi całkowitą swobodę w tym względzie a zabieg został przeprowadzony tak, że na drugi dzień po zabiegu czułem się w zasadzie dobrze

swietny specjalista polecam;)tydzien temu pan profesor dokonal operacji jelita grubego . fachowo bardzo precyzyjnie dziekuje za wszystko;)

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Gdańsk"?

dr

Tczew
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława