dr hab. n. med. Marek Dobosz

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Lekarz godny polecenia, w sposób rzeczowy i obrazowy wytłumaczy pacjentowi stan jego choroby, planowany zabieg i dalsze rokowania po zabiegu. Świetny fachowiec, z ogromną intuicją i tranie podejmowanymi decyzjami, czego przykładem jest mój ojciec, którego Pan Profesor operował. Polecam wszystkim znajomym, którzy mają problemy gastryczne.

Swietny lekarz i nizwykły człowiek, dla Niego metryka nie ma znaczenia, zooperował moja 80 nią mamę ,robił wszystko by pomimo raka mogła dalej dobrze funkcjonować,.Od operacji minęły 2 lata, mam jest nadal z anmi i to w niezłej kondycji.Polecam, gorąco polecam .M

13 lat chorowałam na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, od conajmniej pół roku miałam zaostrzony stan i lekarze prowadzący mnie nie potrafili poradzić sobie z tym przypadkiem, jedynym wyjściem były chormony ale i te zawiodły. Zupełnie przypadkiem trafiłam do prof. Marka Dobosza i była to moja najlepiej zainwestowana kwota. Juz następnego dnia byłam w szpitalu na wszytskich badaniach i okazało się, że już nie ma czego ratowac trzeba wyciać całe jelito. prof. wytłumaczył mi doskonale na czym zabieg polega jakie będą jego etapy i bez wahania poddałam się tej, jak się teraz okazuje najlepszej decysji w moim życiu. pierwszy raz po 13 latach choroby mogę powiedzieć, że jestem zupełnie zdrowa a to wszytsko dzięki Cudotwórcy- prof markowi Doboszowi :)

Po prostu bardzo dobry chirurg, dobrze wytłumaczył mi, jakie jest ryzyko, jeżeli nie poddam się zabiegowi (usunięcie esicy), nie naciskał na podjęcie decyzji, pozostawił mi całkowitą swobodę w tym względzie a zabieg został przeprowadzony tak, że na drugi dzień po zabiegu czułem się w zasadzie dobrze

Najwyższy profesjonalizm. Jestem pod dużym wrażeniem kunsztu zawodowego Profesora. Nie unika trudnych wyzwań co nie jest sprawą powszechną.

Lekarz , jakiego życzyłabym każdemu. On właśnie uratował mi życie.

Lekarz , jakiego życzyłabym każdemu. On właśnie uratował mi życie.

Super lekarz uratował mi życie .Jest miły potrafi wysłuchać pacjenta ,dokładnie tłymaczy na czym polega problem

dziwnie ze jeszcze nikt nie napisał u geniuszu tego lekarza. wykonuje rzeczy niemozliwych , zabiera sie za przypadki beznadziejne. Ma szosty zmysl,czwala mu za to.