dr hab. n. med. Marek Drążkiewicz

Chirurg naczyniowy

2,7
2,6
2,5

Moja opinia odbiega od moich poprzedników i jest subiektywna. Uważam, iż jest to lekarz z wielkim doświadczeniem i nie bojący się wyzwań. W przypadku mojej rodziny podjął się bardzo skomplikowanej operacji nowatorską metodą, gdyż nie można było zakwalifikować do zabiegu tradycyjnego. Wyrazy uznania. Lekarz ten nie spisał na straty tak ciężkiego przypadku pomimo starszego wieku.

Jesli chodzi o podejscie do pacjenta to jak dla mnie bylo bez zarzutu i odebralam pana doktora bardzo pozytywnie, natomiast jesli chodzi o diagnoze to bardzo sie zawiodlam, pomimo ze wynik kapilaroskopii nie byl jednoznaczny, pan doktor zalozyl, ze to sam objaw Raynaud i odeslal mnie do domu... Wiem, ze kazdy ma prawo do bledu, ale wystarczylaby wspomniec o czyms takim jak wystepowanie tego objawu w chorobach autoimmunologicznych i zasugerowanie wizyty u reumatologa, o mozliwosci choroby z autoagresji wspomnial mi i owszem, ale stazysta z oddzialu pana doktora...

Zgadzam się z poprzednimi opiniami,to beznadziejny lekarz ,człowiek bezduszny,nie mający odrobiny współczucia dla chorych,nie powinien być lekarzem a już na pewno ordynatorem.Nie życzę nikomu ,aby znalazł się na jego oddziale!!!!

arogancki,przerost formy nad treścią. Może i doświadczenie ma ale swoją postawą wobec pacjenta wolę leczyć się u innego doktora

nieuprzejmy,naburmuszony *****,starszych pacjentów skazujący na straty,aż dziw że taki doktor został ordynatorem oddziału !! Zdecydowanie nie polecam !!!!!

Zdecydowanie nie polecam !!!!!