Filtruj terminy

Technik elektroradiolog stawów

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Z reka na sercu zarekomenduje Dr Niebudek bardzo wysoko. Bylem u wielu Lekarzy w US i Angli i w Polsce - I musze przyznac ze Dr Niebudka podejscie do problemu jest jednym z najlepszych. Zapisam mnie na wszystkie badania mozliwe aby dotrzec do przyczyny bulu. Porswiecil mi bardzo duzo czasu na wizycie, sprawdzajac wszystko, aby wykluczyc pewno mozliwosci, chcial wiedziec o wszystkich lekarstwach co biore.
Widac ze prawdziwie chce ...

Technik elektroradiolog MRI 1 odc. kręgosłupa/głowy Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

43-300 Bielsko-Biała

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr hab. n. med. Marek Drążkiewicz

szpital wojewódzki
Armi Krajowej
43-300 Bielsko-Biała

Byłem na wizycie prywatnej u Pana doktora i czytając negatywne komentarze trochę byłem przestraszony. Niepotrzebnie... Doktor nie jest człowiekiem wylewnym. Był miły, choć z pozoru szorstki. Jednak czułem się, że zajmuje się mną profesjonalista i mogę mu zaufać.
Miał czas na dokładne badanie, na wytłumaczenie choroby i nie naciągał na koszty jak wiele osób napisało. Bardzo dobry lekarz i człowiek!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Tomasz Kozik

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz godny polecenia,rzeczowy, bardzo kulturalny,ma bardzo dobre podejście do pacjenta, faktycznie zależy mu na satysfakcji jak i zdrowiu osoby która zgłasza się na wizytę.Jest lekarzem o ogromnej wiedzy,bardzo obrazowo przekazując ja pacjentom

lekarz Dariusz Mościcki

Szpital Wojewódzki

Bielsko-Biała

Pan Mościcki powinien zmienić zawód- lepiej sprawdziłby się jako masarz czy rzeźnik. Do pracy z ludźmi i ich zdrowiem zdecydowanie się nie nadaje. Bez wykonania żadnych badań, podczas jedynej wizyty oznajmił młodemu człowiekowi, że został inwalidą i że "lepiej już było". Arogancki, chamski i gburowaty. O 10.35 czuć od niego alkohol. Całość miała miejsce podczas wizyty prywatnej, za którą pan Mościcki skasował 100zł. ZDECYDOWANIE ODRADZAM, TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Pietrzak

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Wystawiłem maksymalne oceny, jednak w moim odczuciu nie one mają największe znaczenie, dla mnie osobiście najważniejsze są efekty Jego pracy-kule i wózek stoją w piwnicy - i to jest dla mnie najistotniejszy rezultat pracy dr K. Pietrzaka.
Edward Ch. z Bielska -05-2015
Opinia dodana przez: Edward Ch.

lekarz Wacław Byrdy

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Rewelacyjny chirurg. Uratował mi życie w 2001 roku. Fachowiec a przy tym naprawdę miły człowiek.

lekarz Arkadiusz Krupowies

Chirurg naczyniowy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała

Osobiście jestem zdegustowany po wizycie u pana doktora jedynym jego wytłumaczeniem było że to są powikłania od kręgosłupa,czas mi poświęcony 3 min. a badanie Doplera mam sobie sam zrobić ale to i tak nic nie da.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Krzysztof Pietrzak