Chirurg Naczyniowy Bielsko-Biała

dr n. med. Marek Szewczyk

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

43-300 Bielsko-Biała

to wspanialy lekarz,uratowal mojej mamie zycie.Zgadza sie,to lekarz,ktory ma SERCE dla zwyklych biednych ludzi . POLECAM

lekarz Krzysztof Pietrzak

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Wystawiłem maksymalne oceny, jednak w moim odczuciu nie one mają największe znaczenie, dla mnie osobiście najważniejsze są efekty Jego pracy-kule i wózek stoją w piwnicy - i to jest dla mnie najistotniejszy rezultat pracy dr K. Pietrzaka.
Edward Ch. z ...

Edward Ch. z Bielska -05-2015

Opinia dodana przez: Edward Ch.

lekarz Wacław Byrdy

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Rewelacyjny chirurg. Uratował mi życie w 2001 roku. Fachowiec a przy tym naprawdę miły człowiek.

lekarz Tomasz Kozik

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz godny polecenia,rzeczowy, bardzo kulturalny,ma bardzo dobre podejście do pacjenta, faktycznie zależy mu na satysfakcji jak i zdrowiu osoby która zgłasza się na wizytę.Jest lekarzem o ogromnej wiedzy,bardzo obrazowo przekazując ja pacjentom

Szpital Wojewódzki

Bielsko-Biała

Wykonał operację mojemu mężowi,zrobił to doskonale.Dziękuję

Wykonał operację mojemu mężowi,zrobił to doskonale.Dziękuję

szpital wojewódzki
Armi Krajowej
43-300 Bielsko-Biała

Byłem na wizycie prywatnej u Pana doktora i czytając negatywne komentarze trochę byłem przestraszony. Niepotrzebnie... Doktor nie jest człowiekiem wylewnym. Był miły, choć z pozoru szorstki. Jednak czułem się, że zajmuje się mną profesjonalista i mogę mu zaufać.
Miał czas ...

Miał czas na dokładne badanie, na wytłumaczenie choroby i nie naciągał na koszty jak wiele osób napisało. Bardzo dobry lekarz i człowiek!

Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Arkadiusz Krupowies

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała

Osobiście jestem zdegustowany po wizycie u pana doktora jedynym jego wytłumaczeniem było że to są powikłania od kręgosłupa,czas mi poświęcony 3 min. a badanie Doplera mam sobie sam zrobić ale to i tak nic nie da.

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Mariusz Góral