dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

Jestem urologiem dziecięcym i chirurgiem dziecięcym praktykującym w prywatnym szpitalu nastawionym na leczenia chirurgiczne - CENTERMED Kraków. Zabiegowe procedury urologiczne realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, zwykle w ramach chirurgii jednego dnia. Istnieją również warunki do kilkudniowej hospitalizacji chorych, którzy tego wymagają.

W pełni popieram wszystkie pozytywne opinie na temat tego lekarza. Na szczęście trafiliśmy na niego przy operacji przepukliny u synka. Jest znakomity, polecam z całego serca.

Wysokiej klasy specjalista, ma ogromną wiedzę i umiejętności. Jest bardzo konkretny, ma fajne podejście do swoich małych pacjentów. Bez wątpienia polecam wszystkim.

Bardzo jesteśmy zadowoleni z Pana Górniaka. Wizyta punktualnie. Diagnoza u synka (2 lata) wodniak jądra. Pan Marek wyjaśnił wszystkie możliwe opcje. Bardzo dobre podejście do pacjenta jak i do rodziców. Szkoda że wszyscy lekarze nie są tacy. POLECAM w 100%

Świetny gość! Przez rok jeździliśmy po szpitalach z naszym synkiem, na szczęście znajomi polecili nam wizytę u Doktora. Wystarczył jeden krótki zabieg i synek jest zdrowy. KONKRETNIE I PROFESJONALNIE! BARDZO POLECAM!

Cudowny człowiek i lekarz !!! Mój ośmioletni syn przestał bać się dzięki P. doktorowi operacji. Polecam z całego serca !!!

Posiada duza wiedze w zakresie swojej specjalizacji. Potrafi wytlumaczyc chorobe i leczenie osobie nie majacej wiedzy medycznej. Jestem bardzo zadowolony z wyniku jego zabiegu. Moge zdecydowanie polecic jego uslugi.

Polecam wszystkim mamom chłopców na "siusiakowe" problemy. Z Panem dr Górniakiem dziecko nie będzie cierpiało! Gwarantuję!

Serdecznie polecam,pełne zaangażowanie w zdrowie pacjenta i dążenie do uzdrowienia bez zbędnych bolesnych badań. A to najważniejsze dla małych pacjentów. Bardzo sympatyczny uprzejmy,kompetentny, skupiony na leczeniu. Bardzo dziękuję za pomoc!!! :)

Serdecznie polecam,pełne zaangażowanie w zdrowie pacjenta
i dążenie do uzdrowienia bez zbędnych bolesnych badań.
A to najważniejsze dla małych pacjentów. Bardzo sympatyczny
uprzejmy,kompetentny, skupiony na leczeniu. Bardzo dziękuję za pomoc!!! :)

Polecam wszystkim Pana Doktora. W 100% zgadzam się z opinią P.Tomka z 02.11. Dzięki wizycie, mój synek unikną zabiegu, na dzień dzisiejszy zupełnie nie potrzebnego. Nie mogę zrozumieć lekarzy, którzy skazują małych pacjentów na zbyteczny ból i cierpienie. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :) !!!

nie spełnił moich oczekiwań, wręcz nasuwało mi się pytanie "Za co Ja płacę?". nie przepisał żadnych leków przeciwbólowych ani przeciw zapalnych, po które musiałam iść do pediatry żeby mój Mały nie cierpiał niepotrzebnie po zabiegu. nie polecam :(