dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

Jestem urologiem dziecięcym i chirurgiem dziecięcym praktykującym w prywatnym szpitalu nastawionym na leczenia chirurgiczne - CENTERMED Kraków. Zabiegowe procedury urologiczne realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, zwykle w ramach chirurgii jednego dnia. Istnieją również warunki do kilkudniowej hospitalizacji chorych, którzy tego wymagają.

Polecam - po kilku zabiegach u Poważnych fachowców to dr Górniak naprawił mojego synka i dzięki mu za to serdeczne. TYLE>

Bardzo dobry oraz bardzo uprzejmy lekarz.Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry oraz bardzo uprzejmy lekarz.Zdecydowanie polecam.

Bardzo sympatyczny człowiek. Życzliwie nastawiony, z chęcią tłumaczy na czym polega problem i jak mu zapobiec. Zdecydowanie polecam.

Naleze niestety do ojcow tych biedynch dzieci kotre trafily "pod noz" miejscowych oprawcow kazacych nazywac sie pediatrami ,zanim trafilismy do pana doktora Gorniaka. Dr Gorniak to przedewszystkim fachowiec posiadajacy ogromna wiedze w swojej dziedzinie, bez watpienia pasjonat a do tego mily i sympatyczny czlowiek.Diagnoza: Rzeczywiscie ,jak ktos tutaj wspomial , wiekszosc "problemow" malych chlopcow z siusiakami to fizjologia,ale nie dlatego ze panu doktorowi nie chce sie badac pacjenta ,ale poporstu -bo tak jest. wystarczy wejsc na strone pana doktora i zapoznac sie z zamieszcona tam fachowa lektura zeby przekonac sie ze krojenie i to na tak zwanego "zywca" naszych dzieci to fanaberia ,absurd i ciemnogrod , popularny niestety w wiekszosci placowek ktore z nazwy sugerowalby ze opiekuja sie naszym zdrowiem. Pan Gorniak nie obejrzal dokladnie siusiaka naszego syna , uwierzyl nam na slowo ze syn przeszedl pieklo, nie potrzebowal jak inni lekarze "dotknac aby uwierzyc" ,wystarczyl rzut fachowego oka zeby wiedziec co niestety bylo z pacjentem robione. Przychylenie sie do prosby rodzicow o nie traumatyzowanie syna niepotrzebnymi ogledzinami uwazam za znakomita ceche ktora moga sie poszczycic tylko nieliczni lekarze. Leczenie: oklady z rivanolu - banalne? TAK! i wlasnie o to chodzi- zwykle oklady z rivanolu mogly zakonczyc stan zapalny naszego sysna w 3 dni, zdzieranie napletka zywcem wpedzilo go w dwumiesieczny koszmar. Od dzis polecam wszystkim rodzicom malych chlopcow wizyte u pana dr Gorniaka, jesli uda mi sie w ten sposob ocalic chodzby jednego malego pacjeta uznam to za swoj sukces .

Tomasz Jedruszek z Bochni

nie spełnił,nie kompetentne,nie budzizayfania,nie polecam

nie spełnił,nie kompetentne,nie budzizayfania,nie polecam

Wyjątkowy lekarz miły serdeczny ma podejście do dziecka polecam wszystkim mama. Długo szukałam odpowiedniego lekarza by powierzyc mu interes syna i wreszcie znalazłam. Jest idealny polecam gorąco

trudno napisać coś więcej,gdyż trudno ocenić fachowość nie znając się na tym,nie mam konkretnego zdania odnośnie polecenia

WSZYSTKIE OPINIE NA 5+ WIEC WYBRAŁAM SIE Z SYNKIEM NA WIZYTE Z PODEJRZENIEM SKLEJONEGO NAPLETKA.PAN DOKTOR WSZYSTKO ŁADNIE OPOWIADAŁ A KIEDY ŚCIĄGŁAM PIELUSZKE PAN DOKTOR ZDIAGNOZOWAŁ INNY PROBLEM-WODNIAK JĄDERKA...ALE SIUSIACZKA NIE OGLĄDNĄŁ,NIE ZBADAŁ MIMO ZE UJŚCIE JEST STRASZNIE WĄZIUTKIE.I KAZAŁ NIE RUSZAĆ,ŻE TO FIZJOLOGIA I SAM SIE ODKLEI.PO MIESIĄCU MO SYNEK MA SILNE ZAPALENIE NAPŁETKA I BARDZO CIERPI Z BÓLU.WIEC JUŻ SAMA NIE IWEM CO MYSLEĆ O TYM LEKARZU

Wspaniały człowiek, świetny specjalista, operował moją 8 tygodniową córeczkę i ani przez chwile nie wahałam się oddać jej w jego ręce. Kontakt z rodzicami świetny, zawsze dostępny pod tel co też jest istotne. Wiedza, kompetencja i wysoka kultura osobista tak w skrócie mogłabym go ocenić!!!

Pełny profesjonalizm, kompetencja połączony z wysoką kulturą osobistą! Przy tym DUSZA -CZŁOWIEK. Przemiły, otwarty na drugiego człowieka.Wspaniałe podejście do małego pacjenta ale jednocześnie rzeczowe i konkretne wyjaśnienie problemu nam rodzicom. Pan Doktor budzi ogromną sympatię i zaufanie. To bardzo dobry lekarz i człowiek. Cieszę się, że udało mi się odnaleźć takiego lekarza. POLECAM TEGO SPECJALISTĘ WSZYSTKIM!