dr n. med. Marek Grabowski

Urolog

3,3
3,2

Czytam te wszystkie opinie i nie mogę uwierzyć.Wspominam operację i Pana doktora pozytywnie.Mialam nietypowy przypadek,p.Grabowski zajął się mną z całkowitym oddaniem.Tłumaczył, pocieszał, operację przeprowadził w Wielki Piątek.Jest kompetentny i godny polecenia.

Wspaniały specjalista, pełen poświęcenia i oddania dla pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jestem zadowolona z leczenia i polecam tego lekarze. Nie mogłam trafić w lepsze ręce.

Operację miałem wykonaną w dniu 05.05.2011 r. była to moja pierwsza wizyta w szpitalu. Na operację zdecydowałem się, po fachowym badaniu i szczegółowym wyjaśnieniu dlaczego powinienem się poddać operacji przez Pana ordynatora M. Grabowskiego. Operację pod kierownictwem Pana ordynatora przeprowadzono bardzo dobrze,tak że mogę im tylko serdecznie podziękować i życzyć utrzymania tego poziomu.Już po 14 dniach po operacji, w pełnej sprawności, mogłem odbyć spotkanie z moimi znajomymi w miejscowości oddalonej od Szczecina 240 km. Pozostały personel jak np.pielęgniarki mają, bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta,znające się na wykonywaniu swojej pracy, salowe również non stop dbają o czystość. Lekarze i pielęgniarki robią wszystko żeby ulżyć pacjentowi.Serdecznie dziekuję personelowi Szpitala w Zdrojach z Oddziału Urologicznego za fachową opiekę. Paweł Palicki

Najlepszy lekarz z jakim miałem dotychczas do czynienia. Dwukrotnie lekarze - "specjaliści najwyższej klasy" z Oddziału Urologii PUM 2 na Pomorzanach w Szczecinie nie mogli poradzić sobie z lokalizacja i usunięciem mi krwiaka z przestrzeni przedpęcherzowej, spowodowanego operacją prostaty we wspomnianym szpitalu.Za trzecin razem trafiłem na Oddział Urologii szpitala w Zdojach, gdzie pan dr Grabowski umiejscowił krwiaka i w tym samym dniu osobiście przeprowadził zabieg. Ze szpitala zostałem wypisany dopiero wtedy, kiedy dr. Grabowski całkowicie upewnił się, że zdrowiu mojemu nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy jak dr Marek Grabowski.

Pan orydnator wykonywał mi zabieg cystoskopii - badanie wnętrza pęcherza. Wszystko wyglądało w porządku, ale jakiś fragment jakby miał lekki stan zapalny, więc na wszelki wypadek pan doktor postanowił pobrać wycinek do badania. Brzmi dobrze i kompetentnie. Niestety, odwalił fuszerkę jakich mało! W wyniku tego, powszechnego w urologii, badania trafiłam ze skrzepami i zatrzymaniem moczu na ostry dyżur na Pomorzanach, gdzie spędziłam 3 dni. Zdecydowanie odradzam "pana doktora". Zresztą sam oddział też ma ogromne poczucie odpowiedzialności - gdy pani z izby przyjęć na Pomorzanach zadzwoniła do nich, spytać czy przyjmą ...

Zdecydowanie odradzam "pana doktora".

Zresztą sam oddział też ma ogromne poczucie odpowiedzialności - gdy pani z izby przyjęć na Pomorzanach zadzwoniła do nich, spytać czy przyjmą pacjentkę po wykonanym u nich zabiegu , wypięli się "bo nie oni mają dziś dyżur" (!!!). W wyniku tego spędziłam na izbie na Pomorzanach 2 godziny, gdyż na oddziale była sytuacja rytyczna, zagrożenie życia.

Byłem na operacji w tym szpitalu na początku września 2010r.Nie mam doświadczenia w przebywaniu w szpitalach,ponieważ był to mój pierwszy raz.Ale nie mam żadnych zastrzeżeń.Lekarze,wykonali swoją robotę bardzo dobrze,tak że mogę im tylko serdecznie podziękować i życzyć utrzymania tego poziomu.Pozostały personel jak np.pielęgniarki mają,bardzo "ludzkie"podejście do pacjenta,znające się na wykonywaniu swojej pracy,salowe również non stop dbają o czystość.Ogólnie polecam,co do wypowiedzi pacjenta wyżej stwierdzam że chyba pochodzi z rodzinny "królewskiej" i nie tak wyobrażał sobie swoją świtę.A jeszcze wątek bólu,lekarze i pielęgniarki robią wszystko żeby ulżyć pacjentowi.Tak że dziekuję personelowi Szpitala w Zdrojach z Oddziału Urologicznego za fachową opiekę.Mariusz B

Jest to lekarz,który ma najbardziej w dupie pacjentów i chorych potrzebujących jego pomocy.Osobnik nadaje się do natychmiastowego odstrzału,ponieważ jako lekarz jest przeciętny ale jako człowiek,to prymityw bez kultury i bez klasy.

Składam podziękowanie Panu Ordynatorowi Oddziału Urologicznego w Szczecinie Zdrojach dr n.med. Markowi Grabowskiemu i pielęgniarkom pracującym na tym Oddziale i personelowi bloku operacyjnego za profesjonalne przygotowanie mnie do zabiegu operacyjnego oraz jego przeprowadzenie, a także opiekę pooperacyjną. Jednocześnie w Nowym 2011 Roku życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Edward Drozdowski

dr n.med. Markowi Grabowskiemu i pielęgniarkom pracującym na tym Oddziale
i personelowi bloku operacyjnego za profesjonalne przygotowanie mnie
do zabiegu operacyjnego oraz jego przeprowadzenie,
a także opiekę pooperacyjną.
Jednocześnie w Nowym 2011 Roku życzę dalszych sukcesów
w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Edward Drozdowski

Pan dr wykonując mi rutynowe badanie bardziej był zafascynowany wędzoną rybką i zbliżającym się urlopem niż pacjentem. Jeżeli mamy ochotę popatrzeć na parzone kawki, śmiechy i wiecznie zajęty telefon poprzez rozmowy prywatne to w tym momencie mogę polecić ten oddział. Nie wytłumaczył mi, jakiej wielkości złogi w nerkach posiadam - usłyszałam tylko krótką i wg niego rzeczową odp., że do zabiegu ESWL się nie kwalifikuje. Przewód moczowy nawet nie został przez dr sprawdzony, co niestety powinno być jego obowiązkiem. Odradzam Pana doktora, jak i cały tamtejszy oddział - ZERO POSZANOWANIA DLA PACJENTA.

Pan doktor Grabowski jest znakomitym lekarzem wzbudza zaufanie,tłumaczy chorobę i przebieg leczenia jest uprzejmy polecam pacjentom z chorobami urologicznymi godny zaufania