dr n. med. Marek Grabowski

Urolog

nie polecam tego lekarza w gabinecie prywatnym mowi co innego w szpltalu co innego nie informoje planujac biopsjie o podstawowym do badania przygotowaniu nie wspomne o skierowaniu Bardzo zawiodlam sie na postepowaniu nie profesjonalnym nie etycznym bardzo zle traktujacym chorego nie zasluguje na bycie ordynatorem

Operację miałem wykonaną w dniu 05.05.2011 r. była to moja pierwsza wizyta w szpitalu. Na operację zdecydowałem się, po fachowym badaniu i szczegółowym wyjaśnieniu dlaczego powinienem się poddać operacji przez Pana ordynatora M. Grabowskiego. Operację pod kierownictwem Pana ordynatora przeprowadzono bardzo dobrze,tak że mogę im tylko serdecznie podziękować i życzyć utrzymania tego poziomu.Już po 14 dniach po operacji, w pełnej sprawności, mogłem odbyć spotkanie z moimi znajomymi w miejscowości oddalonej od Szczecina 240 km. Pozostały personel jak np.pielęgniarki mają, bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta,znające się na wykonywaniu swojej pracy, salowe również non stop dbają o czystość. Lekarze i pielęgniarki robią wszystko żeby ulżyć pacjentowi.Serdecznie dziekuję personelowi Szpitala w Zdrojach z Oddziału Urologicznego za fachową opiekę. Paweł Palicki

Składam podziękowanie Panu Ordynatorowi Oddziału Urologicznego w Szczecinie Zdrojach dr n.med. Markowi Grabowskiemu i pielęgniarkom pracującym na tym Oddziale i personelowi bloku operacyjnego za profesjonalne przygotowanie mnie do zabiegu operacyjnego oraz jego przeprowadzenie, a także opiekę pooperacyjną. Jednocześnie w Nowym 2011 Roku życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Edward Drozdowski

dr n.med. Markowi Grabowskiemu i pielęgniarkom pracującym na tym Oddziale
i personelowi bloku operacyjnego za profesjonalne przygotowanie mnie
do zabiegu operacyjnego oraz jego przeprowadzenie,
a także opiekę pooperacyjną.
Jednocześnie w Nowym 2011 Roku życzę dalszych sukcesów
w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Edward Drozdowski

W 2006 roku zszedł mi kamień z nerki do moczowodu blokując odpływ. Szybka sprawna i kompetentna pomoc. Polecam !

Byłem na operacji w tym szpitalu na początku września 2010r.Nie mam doświadczenia w przebywaniu w szpitalach,ponieważ był to mój pierwszy raz.Ale nie mam żadnych zastrzeżeń.Lekarze,wykonali swoją robotę bardzo dobrze,tak że mogę im tylko serdecznie podziękować i życzyć utrzymania tego poziomu.Pozostały personel jak np.pielęgniarki mają,bardzo "ludzkie"podejście do pacjenta,znające się na wykonywaniu swojej pracy,salowe również non stop dbają o czystość.Ogólnie polecam,co do wypowiedzi pacjenta wyżej stwierdzam że chyba pochodzi z rodzinny "królewskiej" i nie tak wyobrażał sobie swoją świtę.A jeszcze wątek bólu,lekarze i pielęgniarki robią wszystko żeby ulżyć pacjentowi.Tak że dziekuję personelowi Szpitala w Zdrojach z Oddziału Urologicznego za fachową opiekę.Mariusz B

Pana dr.który jest ordynatorem szpitala w Zdroje i jego personel(pielęgniarki),można skwitować krótko.Tam zatrzymał się czas i jeżeli komuś brakuje PRL-u to musi koniecznie się tam wybrać.Kawki,śmiechy,brak czasu dla pacjętów,spanie na dyżurz(pielęgniarki),brak lekarza dyżurnego na oddziale itd.Nie polecam wizyty w Zdrojach na oddziale urologi,gdyż musisz być odporny na ból.

Lekarz godny polecenia,dzięki niemu mój syn uniknął operacji kolana.

Lekarz godny polecenia,dzięki niemu mój syn uniknął operacji kolana.

Jest lekarzem uprzejmym , wzbudza zaufanie,potrafi odpowiednio wytumaczyc przebieg choroby pacjentowi, polecam pacjentom z chorobami urologicznymi,poświęca swój cenny czas pacjentowi pacjent operowany w grudniu 2009 roku.

pacjent operowany w grudniu 2009 roku.