dr n. med. Marek Grabowski

Urolog

3,3
3,2

Jest lekarzem uprzejmym , wzbudza zaufanie,potrafi odpowiednio wytumaczyc przebieg choroby pacjentowi, polecam pacjentom z chorobami urologicznymi,poświęca swój cenny czas pacjentowi pacjent operowany w grudniu 2009 roku.

pacjent operowany w grudniu 2009 roku.

W 2006 roku zszedł mi kamień z nerki do moczowodu blokując odpływ. Szybka sprawna i kompetentna pomoc. Polecam !

UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA. SŁUGUS ZUSU. NIC PORZĄDNEGO NIE JEST W STANIE WYKRYĆ. JAKBY CHCIAŁ PYSKOWAĆ, TO MAM NAPISANĄ PRZEZ NIEGO WERSJĘ CHOROBY. NIGDY NIGDZIE NIKOMU GO NIE POLECAM, CHYBA, ŻE KOMUŚ DO ŚMIERCI BLISKO.

NIGDY NIGDZIE NIKOMU GO NIE POLECAM, CHYBA, ŻE KOMUŚ DO ŚMIERCI BLISKO.

nie polecam tego lekarza w gabinecie prywatnym mowi co innego w szpltalu co innego nie informoje planujac biopsjie o podstawowym do badania przygotowaniu nie wspomne o skierowaniu Bardzo zawiodlam sie na postepowaniu nie profesjonalnym nie etycznym bardzo zle traktujacym chorego nie zasluguje na bycie ordynatorem

Lekarz godny polecenia,dzięki niemu mój syn uniknął operacji kolana.

Lekarz godny polecenia,dzięki niemu mój syn uniknął operacji kolana.

Nie polecam tego lekarza, karierowicz, nastawiony na pieniądze, nie potrafi wytłumaczyć na czym na polegać zabieg, niekompetentnie zakwalifikował moją matkę do zabiegu, nie poinformował o konieczności wykonania konsultacji kardiologicznej. Niesympatyczny, gbur, brak kontaktu z pacjentem i totalne lekceważenie chorego, NIE POLECAM TEGO ODDZIAŁU ANI INNYCH LEKARZY TAM PRACUJĄCYCH,!!!!!!

Nie wzbudza zaufania!!!! Leżałam w szpitalu, w ogóle nie słuchał co ma do powiedzenia mój lekarz prowadzący, mimo to, że nadal jestem chora, wypisał mnie ze szpitala.

Pana dr.który jest ordynatorem szpitala w Zdroje i jego personel(pielęgniarki),można skwitować krótko.Tam zatrzymał się czas i jeżeli komuś brakuje PRL-u to musi koniecznie się tam wybrać.Kawki,śmiechy,brak czasu dla pacjętów,spanie na dyżurz(pielęgniarki),brak lekarza dyżurnego na oddziale itd.Nie polecam wizyty w Zdrojach na oddziale urologi,gdyż musisz być odporny na ból.