lekarz Marek Janiszlekarz Marek Janisz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lekarz Marek Janisz

Chirurg ogólny, USG

Po ukończeniu studiów w 1996 roku i rozpocząłem specjalizację z chirurgii ogólnej. Praktykę w zakresie leczenia chorób piersi nabyłem w przyklinicznej Poradni Chorób Piersi w Bytomiu.

Obecnie zajmuje się: profilaktyką raka piersi, wykonywaniem badań USG piersi, diagnostyką zmian w piersiach oraz leczeniem chorób piersi – zarówno chirurgicznym, mammotomijnym jak i niechirurgicznym -wszystko w oparciu o najwyższej klasy aparat General Electric (USA) USG - Logiq 9 - Color Doppler.

W gabinecie jest miła atmosfera, lekarz jest usmiechniety, poświęca maksymalną ilość czasu. Rzeczowy, konkretny, z bardzo rozległą wiedzą. Mieszkam za granicą, a zawsze mogę liczyć na kontakt z doktorem. Obsługa bardzo dobra i miła. Usg wykonuję od paru lat, a od niedawna jestem zachwycona zabiegami u doktora!

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam,pełen profesjonalizm, trafna diagnostyka, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek, ciepły, serdeczny.Ufam mu w stu procentach, zawsze bezinteresownie mogę prosić o konsultację. Jezeli ktokolwiek w tej chwili ma problem z piersiami polecam dr Janisza.

Lekarz profesjonalny,miły i konkretny.Idelanie przedstawia leczenie- poświęca odpowiednią ilosć czasu na wyjaśnienia. Również zabieg, który miałam przeprowadzony dokładnie,w miłej atmosferze.Polecam w 100 %. Nie tylko Pan dr Janisz ale Panie recepcjonistki również profesonalnie podchodzą do pacjentek z uśmiechem i zaangażowaniem.Wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu szczerze polecam -zadowolna pacjentka :)

polecam lekarza i przychodnię PRYWATNĄ I TANIĄ!

polecam lekarza i przychodnię PRYWATNĄ I TANIĄ!

Polecam wszystkim kobietą lekarza Janisza,ma bardzo dobre podejście do pacjenta i wszystko tłumaczy.A w prywatnej przechodni jest bardzo miły personel co bardzo rzadko się zdarza.

Profesjonalne podejście,zaangażowanie i pełna opieka lekarska w danym temacie.Bardzo polecam gabinet szczególnie z powodu bardzo niskiej ceny i wyjątkowego pana doktora!

Wizyta przeprowadzona profesjonalnie, a przede wszystkim zrozumiale dla pacjentki. Specjalista w kazdym calu! Miły, uprzejmy, rzeczowy i ma indywidualne podejście do pacjentki. Byłam u wielu "specjalistów" ale jedynie Jego metody leczenia przyniosły efekt. Lekarz dokładnie tłumaczy co to za choroba, co ją wywołuje i jak się ją leczy. Nie ogranicza się do wypisania recepty - to jest bardzo ważne. W cenie wizyty badanie USG - nigdzie nie znalazłam taniej. A po takiej profesjonalnej wizycie uważam, ze to i tak niewiele, biorąc pod uwagę, ze jest to gabinet prywatny. Zdecydowanie wszystkim ...

W cenie wizyty badanie USG - nigdzie nie znalazłam taniej. A po takiej profesjonalnej wizycie uważam, ze to i tak niewiele, biorąc pod uwagę, ze jest to gabinet prywatny. Zdecydowanie wszystkim POLECAM!

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny i kompetentny.

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny i kompetentny.

polecam dr Janisza i jego przychodnię prywatną wszystkim możliwym znajomym i nikt jeszcze nie narzekał.zdrowia życzę.

Bardzo miły lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim!!!

Bardzo miły lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim!!!