dr n. med. Marek Kondys

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry fachowiec, dobre podejście do pacjenta.

Bardzo dobry fachowiec, dobre podejście do pacjenta.

Trafna diagnoza, kompetencje na najwyzszym poziomie, uprzejmy. Ideal kardiologa

Trafna diagnoza, kompetencje na najwyzszym poziomie, uprzejmy. Ideal kardiologa

Lekarz miły jasno i rzeczowo wyjaśnia problem oby takich specjalistów było więcej.

Brud na klatce schodowej,ogromny tłok w bardzo małej poczekalni z powodu bardzo długiego oczekiwania na wizytę,lekarz nie przyszedł punktualnie.Wizyta to pomiar elektronicznym i prawdopodobnie źle wskazującym ciśnienie przyrządem,osłuchanie klatki piersiowej,recepta, 100 zł i "następny proszę".Jest to przede wszystkim "produkcja"pieniędzy Skazując pacjentów na długie oczekiwanie w kolejce jest wyrazem braku dla nich szacunku. Stwierdzenia nie są opinią o umiejętnościach lekarza.

Stwierdzenia nie są opinią o umiejętnościach lekarza.

Leczy mnie od pierwszej angioplastyki w 1998r. Zawsze mogę na niego liczyć. Podtrzymywał mnie na duchu nawet wtedy, gdy miałem inne problemy zdrowotne - nie związane bezpośrednio z wieńcówką. lekarz z powołania.

Bez zbednych zdań, po prostu najlepszy.

Bez zbednych zdań, po prostu najlepszy.

Bardzo dobry fachowiec, dobre podejście do pacienta.

Bardzo dobry fachowiec, dobre podejście do pacienta.

Lekarz na właściwym miejscu i z powołania, zawsze uprzejmy i wrażliwy. Polecam zawsze.

wszystko dobrze, tylko dlaczego pan doktor nie robi podczas każdej wizyty ekg serca? mógłby za te sto złotych. jesli ma za dużo pacjentów powinien umawiać 6 dziennie a nie 15. pazerny. dobry, nie przeczę, ale to ekg.

Znakomity lekarz ! Z pasją i całkowitym zaangażowaniem w to co robi. Wykonał bardzo skomplikowany zabieg wstawienia stentów w sercu mojej mamy, których inne kliniki serca odmówiły, kierując na bajpasy (które ze względu na inwazyjność nie wchodziły w grę). Dr Kondys podjął się zabiegu i wykonał go tak, że teraz już kilku innych lekarzy, przy okazji różnych badań wykonywanych przez mamę, pytało kto tak profesjonalnie założył jej te stenty. Warto korzystać z usług ludzi tak profesjonalnych i oddanych swojemu zawodowi. Jeszcze raz wielkie dzięki i polecam wszystkim. Robert Dziedzic

Znakomity lekarz !

Robert Dziedzic