lek. med. Marek Krochmalski

Ortopeda, Traumatolog

Od siedmiu lat choruję na skomplikowane schorzenia ortopedyczne. Przez ten czas byłam na wizytach u wielu lekarzy, przeszłam wiele badań i zabiegów chirurgicznych - wszystko bez skutku. Dopiero kiedy trafiłam do dr Krochmalskiego kompleksowo zainteresowano się moim zdrowiem. Dr Krochmalski nie dość że zajął się moim kolanem ( uratował mnie przed kolejną zbędną operacją i zlecił bezpłatną rehabilitację w swojej klinice) to również zainteresował się moim wielokrotnie operowanym barkiem. Dopiero pod opieką dr Krochmalskiego zaczęłam odczuwać poprawę stanu zdrowia. Jestem mu bardzo wdzięczna za kompetentną opiekę i okazane serce!

Wielka wiedza i wielkie doswiadczenie. Ogolnie krotko i na temat.I pomimo tego, ze moja wizyta byla krotka, to pomogl w 100%. Przeciez placimy za trafna diagnoze, a nie "za czas".

Nie polecam w 100% tego lekarza. Zero zainteresowania pacjentem ;/, 'leci tylko na kase' Stanowczo odradzam lekarza ;)

Kilka lat temu pan dr zachwycał fachowością ,operował mnie(zerwane wiązadło).W tym roku udałem się z córką,wizyta bardzo mnie rozczarowała.Zalecił operację i minął się z diagnozą.Bardzo mało czasu poświęca pacjentowi.Rutyna.

Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu doktora Krochmalskiego. W Krakowie jeden "z lepszych" skierowal mnie na artroskopie, co okazalo sie zbyteczne. Po trzech zastrzykach u Krochmalskiego wracam do sportu - polecam goraco !

Polecam Pana dr Krochmalskiego! Postawil mnie na nogi juz 2 razy. Mimo ze od zabiego uplynelo pare lat wszystko jest OK!! Przy drugim urazie skorzystalem z opinii innego lekarza (podobno najlepszy w regionie) i ciesze sie ze zrezygnowalem z niego i udalem sie do Pana dr Krochmalskiego bo diagnoza okazala sie bledna a dzisiaj moge dalej uprawiac sport "pół-profesjonalnie".

Szczerze polecam, lekarz uważany za jednego z lepszych w kraju!

Szczerze polecam, lekarz uważany za jednego z lepszych w kraju!

Byłam na wizycie prywatnej.Muszę mieć Endoprotezę kolana i ACL. Czas oczekiwania na NFZ ponad 5 miesięcy.Pan doktor nie poświeca czsu pacjentowi .Przyjmował mnie a w drugim gabinecie następną osobę.Czułam się marnie .Zrozumiałam że tu najważniejsza jest kasa ....Na oddziale gdzie poszłam się zapisać o wszystko należy dopytać .Siostra oddziałowa jest bardzo znudzona .Nie nabrałam zaufania do tego miejsca i do tych ludzi.Szukam nadal .

Byłam na wizycie prywatnej.Muszę mieć Endoprotezę kolana i ACL.

ZDecydowaniew jeden z najlepszych fachowcow w dziedzinie ortopedi. Robi cuda jezeli chodzi o operacje i zawsze tlumaczy przebieg choroby tak dokladnie zeby pacjent zrozumial co mu jest i jaka metoda leczenia bedzie tutaj najlepsza.w porownaniu do ,,fachowcow,,z Wa-wy bierze nie drogo za wizyte.Daje temu lekarzowi maksymalne oceny gdyz to jakie slawy postawil na nogi mowi samo za siebie.W dodatku jest lekarzem reprezentacji Polski.

Być może goni za pieniędzmi, a być może zbyt wielu pacjentom chce pomóć - tego nie wiem. Mój kontakt to badanie około minuty - ale bez wywiadu, zalecenie rehabilitacji i zastrzyków /120zł/szt/ i pierwszy zastrzyk około 15 sek. /po wykupieniu w przyklinicznej aptece/. Nastepnie wyznaczenie terminu drugiej wizyty /drugi zastrzyk - wizyta 120zł/, który to był nierealny /zastrzyki należało powtarzać co tydzień, a najbliższy termin wizyty był za miesiąc, a i tak za tydzień miało go nie być/. Jednakże Pan Doktor umówił się ze mną w celu zrobienia następnego zatrzyku za sześć dni /w tym dniu nie było wizyt/ na konkretną godzinę. Po 15 minutach oczekiwania zatelefonowałem do niego /miałem nr telefonu komórkowego/ ala nie odebrał. Po dwóch godzinach oczekiwania następny odebrał i okazało się, że już go nie ma w klinice.
Moje oceny są takie: organizacja pracy - z punku widzenia pacjenta - na bardzo niskim poziomie, fachowości nie jestem w stanie ocenić choć zastrzyki trochę mi pomogły ale problem pozostał, nadal nie wiem co mi dolega i jak to wyleczyć, Pan Doktor jest uprzejmy ale wydaję się nie szanować klientów, przynajmniej nie wszystkich.
Być może nie miałem szczęścia.