lek. med. Marek Krochmalski

Ortopeda, Traumatolog

Jest świetnym fachowcem i wszystkim polecam dr Krochmalskiego

Jest świetnym fachowcem i wszystkim polecam dr Krochmalskiego

Nie wiem,co kieruje osobami,które oczerniają tego lekarza,ale ja nie trafiłam nigdy na lepszego ortopedę. Po ponad 7 latach różnych problemów z kolanami i wizytach u tzw."specjalistów" dopiero on postawił odpowiednią diagnozę i postawił mnie na nogi w ciągu dwóch miesięcy. Szczerze polecam doktora Krochmalskiego każdemu, kto ma problemy zdrowotne.

nie polecam tylko kasa mu w głowie,olewa pacjentów przyjmuje ich jak najwięcej byle zarobić,jeszcze raz nie polecam

hmm zastanawia mnie skąd biorą się wasze opinie o tym lekarzu. Otóż moi drodzy jest to lekarz który postawił mnie na nogi w przeciągu 3 tygodni od pierwszej wizyty. Diagnozę rzeczywiście postawił bardzo szybko, ciężko od niego wyciągnąć szczegóły tego co człowiekowi dolega, ale jako fachowiec jest po prostu rewelacyjny. Kilkoro moich znajomych również po moich namowach leczyło się u niego i pomimo tego że mieszkają w tak wspaniałej stolicy gdzie pełno jest super profesorów, wsiadają w pociąg i jadą do łodzi na kopernika do dr Krochmalskiego. Poza tym ciekawią ...

hmm
zastanawia mnie skąd biorą się wasze opinie o tym lekarzu.
Kilkoro moich znajomych również po moich namowach leczyło się u niego i pomimo tego że mieszkają w tak wspaniałej stolicy gdzie pełno jest super profesorów, wsiadają w pociąg i jadą do łodzi na kopernika do dr Krochmalskiego. Poza tym ciekawią mnie przedstawiane ceny waszych wizyt ponieważ ( jako stały pacjent doktora) nigdy w życiu nie widziałem takiego cennika, 4 lata temu wizyt kosztowała 70 zł a teraz ( byłem dzisiaj) 120. także jeśli chcecie kogoś oczernić to przynajmniej sprawdźcie szczegóły żebyście sie nie błaźnili.
Ja osobiście polecam tego lekarza jako człowieka który w dziedzinie ortopedii jest w stanie zrobić naprawdę dużo a jeśli nie ma się kasy stara się pomóc zabiegami które refunduje NFZ.
ja jestem tego dobrym przykładem

Zdecydowanie nie polecam lekarza, na raz przyjmuje 3 pacjentów i oczywiście nie ma dle ciebie czasu bo biega pomiędzy gabinetem zabiegowym a USG, poświęca Ci jakies 30 sekund łącznie całej wizyty po czym nie wiedzac co Ci dolega wysyła na płatne USG byle by się klienta pozbyc i wyciagnąc kase. Ale jest przecież taki ważny czym chwali się na wizycie że nie musisz się przecież u niego leczyc. WIĘC UWAŻAJ

polecam tego ortopede to jest jedyny ortopeda ktory robil wszystko aby nie doszlo do operacji i ze skutkem

facet przyjmuje 20 pacjentów/godzinę co daje średnią na pacjenta 3 minuty. wszystkim zapisuje drogie zabiegi w swojej klinice a jego rehabilitanci tylko porozumiewawczo usmiechaja sie jak dowiadują się co u pacjenta ich doktor zdiagnozował. Podobno przy stole operacyjnym stoi kilkanascie godzin i hurtowo robi operacje, byle wiecej, byle zarobić. Czasami zasypia przy operacji.