Jeden z najlepszych lekarzy u jakiego do tej pory byłam, a mam tych wizyt za sobą całą masę. Poświęca duzo czasu, wszystko szczegółowo wyjaśnia, rysuje:), jest dociekliwy i bardzo kompetentny. Pierwszy do którego mam pełne zaufanie.

Znam Pana Marka Kruka od wielu lat, poznaliśmy się na gruncie "komputerowym". Dwa lata temu zadzwoniłem do Pana doktora z prośbą czy nie moglibyśmy spotkać się i porozmawiać o moich pojawiających się problemach zdrowotnych. Zaprosił mnie do szpitala w którym pracuje, i swoim zwyczajem, w sposób bardzo profesjonalny zaproponował leczenie. Jednocześnie jego podejście do pacjenta jest bardzo serdeczne, jestem pod wielkim wrażeniem osobowości doktora Pana Marka Kruka. Pozdrawiam Pana serdecznie i dziękuję bardzo za pomoc w moich problemach zdrowotnych.

Bardzo kompetentny, przemiły i poświęcony choremu lekarz. Jestem po zabiegu usunicia woreczka żółciowego. Polecam każdemu.