Doktora Majewskiego znam od 10 lat, gdy jeszcze pracował w przychodni kolejowej Nigdy nie zapomnę ile okazał mi cierpliwości, gdy stawiłam się na badanie. Ponieważ bardzo się bałam tego badania, przekonywał mnie bardzo grzecznie, że wykona badanie najdelikatniej jak potrafi. I potwierdzam, że jest bardzo ciepłym i delikatnym lekarzem. Dzięki niemu żyję bo wykrył bardzo rzadką chorobę.

Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu, co Pan Marek. Inni machali ręką na moje dolegliwości, wizyta u Pana Marka była dla mnie zaskoczeniem. Fantastyczny lekarz i człowiek :)

Polecam z całego serca tego lekarza! Jestem bardzo zadowolona z leczenia się u niego. Byłam w Przychodni Kolejowej i w Sonomedzie. Diagnostyka, pierwsza wizyta trwała godzinę, lekarz kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych. Odpowiada na pytania. Gastroskopia wykonana przez niego też bardzo dobrze oceniam, poza uczuciem duszenia się w przełyku nie odczuwałam większego dyskomfortu. Naprawdę szczerze jestem zadowolona z tego, że leczyłam się u tego Pana. Jest przede wszystkim człowiekiem i to się od niego czuje.

Naprawdę polecam tago lekarza,robił mi endoskopię ..więcej było strachu niż bólu...bo dr,Majewski jest naprawdę ludzkim człowiekiem,kiedy trzeba zleca dodatkowe badania a u lekarza to bardzo żadka zaleta...polecam jak trzeba zkorzystać z tego typu badań...

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Antoniowska
42-282 Widzów
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin