dr hab. n. med. Marek Mędraś

Internista, Endokrynolog, Androlog

1,4
1,6
1,2

Bardzo słaby to zbyt mało powiedziane!! wizyta trwała 5 min skasował 150 zł. i kazał powtórzyć badania te które już miałem tylko że w "zaprzyjaźnionej" klinice!! totalny naciągacz na kasę!!! ODRADZAM

Niestety ale zgodzę się z innymi komentarzami, gdyż pan doktor nie postawił trafnej diagnozy, przepisał leki które nie działały nawet po dłuższym czasie zażywania, (więc zgadywał, że była to alergia). Zbadał mnie, zadał kilka pytań, ale nie usiłował rozwiązać problemu patrząc całościowo - nie zastanawiał się dlaczego jest dolegliwość w określonym czasie. Wziął za wizytę więcej niż przeciętnie lekarze biorą.

masakra!!!1 co za palant!! to ie jest lekarz wizyta 3 minuty, stwierdzil ze trzeba i tak in vitro i zalecił h.. wit A!!!!!!!!!!!!!! i nic wiecej skasowal 150zl za nic!!! nie polecam go strata pieniedzy to jakis oszust a ie lekarz odradzam!!!!!

Nie polecam osoby którre znam i korzystały z jego usług określają go jako nietolerancyjnego, niemiłego.

Największy nie miły konował z lekarzy to lekarz Mędraś patrzy tylko na kase a nie aby pomuc pacjentom.