lekarz Marek Moll

Lekarz na "szóstkę". Oddział ginekologiczny w Kościerzynie również. Trzy lata temu byłam operowana, zmiany były duże a dzisiaj jestem zdrowa i najważniejsze nie cierpię. Wypada podziękować lekarzowi i polecić innym chorym.

Nie znam lepszego lekarza niż Pan Marek Moll prowadził moje dwie ciąże i zawsze mogłam na niego liczyc!!! Jest najlepszym specjalistom w Kościerzynie i nie tylko!!!!!! Mówcie sobie co chcecie ale ja nie zamieniłabym go na żadnego innego ginekloga!!!Podchodzi profesjonalnie do swojej pracy więc wszystkim GORĄCO POLECAM :)

Bardzo dobry lekarz, nie wymagajcie od niego cudów najlepiej gdy coś się dzieje obarczyć winą lekarza najłatwiej!Może warto poczytać sobie o innych lekarzach z naszego okręgu i pomyśleć trochę a nie tylko oceniać negatywnie naprawdę dobrego lekarza!Jestem jego pacjentką i szczerze nie znam lepszego!A uwierzcie niestety mam porównanie...

Pan Marek Moll jest lekarzem niemiłym robi bolesne badania poświęca mało czasu uważa się za Boga a przedewszystkim niewyjaśni pacjentowi tyle co nic o chorobie niepolecam!

Przed wizytą przeczytałam wiele opinii o M.Moll i moje odczucia były różne. Dziś byłam u niego pierwszy raz i było wszystko dobrze. Profesjonalne podejscie, konkretne odpowiedzi na zadawane pytania. Bardzo przyjemny lekarz:)

Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu podczas wizyty w szpitalu,szczegółowo poinformował o sposobie leczenia i był bardzo uprzejmy.Uważam że ma ogromną wiedzę i jest naprawdę wspaniałym lekarzem.Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom.

MA JEDNA WADE-BRAK CZASU CO POWODUJE BEZSENSOWNE KROTKIE WIZYTY W GABINECIE,WLASCIWIE TO NIE ZLECA ROBIENIA WYNIKOW.JESLI NA COS CHORUJESZ TO WLASCIWE JESLI NAJPIERW NIE POCZYTASZ NA INTERNECIE CO CI JEST TO NIE BEDZIESZ WIEDZIALA O CO GO ZAPYTAC,A SAM CI NIE POWIE...CIEZKO JEST CZUC SIE INDYWIDUALNIE,SIEDZISZ JAK KROWA NA POCZEKALNI 3 H BY WEJSC NA 3 MINUTY.MYSLISZ-MUSI BYC DOBRY SKORO JEST TYLE BABEK DO NIEGO-A MOZE DLATEGO ZE JEST ZATEPCA ORDYNATORA CO???

NIGDY WIECEJ TEGO PANA SZCZYT PROSTACTWA, BRAK KOMPETENCJI ,JAKIEŚLAWIROWANIE ŻADNEJ KONKRETNEJ ODPOWIEDZI NAPOSTAWIONE MOJE PYTANIA.....OCZASIE DLA PACJENTA NIE WSPOMNĘ CHYBA WIĘCEJ GO MA DLA SWOJEJ ASYSTENTKI

ZDECYDOWANIE POLECAM. MIAŁAM KILKA PROBLEMÓW, NA KTÓRE INNI LEKARZE ODPOWIADALI, ŻE JUŻ TAK MAM I NIC NA TO NIE MOŻNA PORADZIĆ. JEDNAK POMIMO SŁYSZANYCH PRZEZE MNIE WIELU NEGATYWNYCH OPINII O DOKTORZE MOLLU POSTANOWIŁAM ZARYZYKOWAĆ I SIĘ DO NIEGO WYBRAĆ. OPŁACAŁO SIĘ.

ten lekarz jest profesjonalistą z dużym doswiadczeniem. jest konkretny i rzeczowy. mam do niego wielkie zaufanie. prowadził moją pierwszą ciąże w gabinecie prywatnym, teraz z drugą chodzię na książeczkę. nie odczułam różnicy w traktowaniu. ten lekarz nie będzie się "roztkliwiał" nad twoją ciążą, ale swoja fachowością sprawi, że będziesz czuła się bezpiecznie.