dr hab. n. med. Marek Napiontek

Ortopeda

3,9

Kiedy byłam mała wyleczył mój kręcz szyjny po którym nie ma śladu. Mojemu bratu również jedną operacją wyleczył kolano, a jak wiadomo kolana to ciężkie sprawy... Brat tak samo jak ja nie pamietamy, że kiedyś mieliśmy powyższe problemy. Mistrz w swoim fachu.

Mistrz w swoim fachu.

Witam, niedawno byłam u prof. Napiontka na wizycie. Lekarz bardzo sympatyczny i rzeczowy, szybko postawił diagnozę i zaproponował termin zabiegu. Czytałam dużo pozytywnych opini o prof. Napiontku, na mnie również wywarł pozytywne wrażenie, jednak zanim zdecyduję się na operację chciałabym porozmawiać z kimś kto przeszedł operację koretky stopy. Będę bardzo wdzięczna za kontakt. alma_katarzynaMAŁPA.wp.pl

Bardzo dobry w swoim fachu. Jednorazowo wykonał operację korekty stopy końsko szpotawej naszej córki, przy czym inni ortopedzi prognozowali kilka operacji, o ile ktoś by się podjął ich wykonania. Bardzo komunikatywny i kompetentny, zna swoje możliwości i ograniczenia – „nie owija w bawełnę”. Świadom swojego doświadczenia i wiedzy.

To jest najwspanialszy lekarz jakiego można sobie wymarzyć. Moja córka ma już 17 lat. Gdy była rocznym dzieckiem mieliśmy szczęście, że trafiliśmy do pana prof. Napiontka. Miała wykonane 2 operacje, które postawiły ją na nogi i dziś choć nie potrzebujemy już opieki pana profesora ilekroć jesteśmy w Poznaniu odwiedzamy Go, gdyż trzeba też powiedzieć, że jest to człowiek niesamowicie przesympatyczny, miły i dowcipny. Wspaniały, co z tego że drogi ważne że skuteczny. POLECAM, gdyby były 6 dałabym.

Cudowny i wspaniały lekarz. Nie ma na całym świecie lepszego. Potrafi zrobić praktycznie wszystko. POLECAM, chociaż niesamowicie drogi

wspaniały lekarz i człowiek leczę się u niego od wielu lat i jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania - polecam każdemu tego specjalistę, wizyta nie jest tania, ale są to dobrze wydane pieniądze

godny polecenia pod każdym względem. A najważniejsze-skuteczny. Wyleczył bezoperacyjnie moją córkę ze stóp końsko-szpotawych. W alternatywie do jego metody były licznbe operacje na 6-mies. dziecku

godny polecenia pod każdym względem. A najważniejsze-skuteczny.

dokonal rekonstrukcji stopy u mojego mza-wczesniej nikt sie tego nie podejmowal ,nie proponowal a to umozliwilo normalne funkcjonowaniw/nawet jezdzi na nartach/Cudowny czlowiek,ogromna wiedza.polecam

Godny polecenia, bezinteresowny. Mimo zdobytych tytułów naukowych jest bezpośredni w rozmowie i bardzo sympatyczny.

Najlepszy lekarz na swiecie... Pozdrawiam, Agnieszka z Białośliwia

Najlepszy lekarz na swiecie...
Pozdrawiam, Agnieszka z Białośliwia